bugün

ya cok merak edıyorum; bu lafı edenler ınanarak soyluyorlar mı bu lafı?
ısın puf noktasını kacırmaları cok ılgınc; ustun ırk dıye bır sey yoktur... herkes esıttır...

(ha sen bunu kavrayamazsın, bana da boyle yazdırırsın... ben yazınca sen adam olur musun? olmazsın..)
(bkz: abi var mı öyle bir şey)
züğürt tesellisidir. elbette insanın ait olduğu topluluğa sevgi beslemesi, o topluluğa diğerlerinden fazla kıymet vermesi doğaldır. elbette mensubu olduğumuz türk ulusu değerlidir. ancak insani meziyet mensup olunan ırkla değil, sahip olunan insani değerlerle ortaya çıkar.
(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
allah inancı olmayan insanların iddiasıdır.

nitekim allah, hiç bir ırkı diğerinden üstün yaratmamıştır.
bir ırkı, diğerlerinden üstün ya da alçak olarak nitelemenin adının dünyanın her yerinde "faşizm" olduğunu bilen ve kafası çalışan, zeki, aydın ve beyni olan türkler'in asla savunmayacağı önermedir. bunun aynısnın tıpkısının bir benzerini, 20. yy'ın ortalarına doğru hitler de söylemiştir ve milyonlarca insan katlolmuştur.

bugün güzel ülkemin, hoşgörü dinine mensup birtakım insanları helvasını yapıp dağıtmıştır hitler'in, "yaradılanı severim, yaradandan ötürü." demiş mevlana'nın bir zamanlar yaşadığı orta anadolu'nun çorak toprakları üzerinde...
tamamiyle türküm ve diyorum ki, hiçbir ırk bir diğerinden üstün değildir, bunun dışında ;
--hadis i serif--
rabbiniz bir olduğu gibi, dininiz ve peygamberiniz de birdir. arapın aceme, (arap olmayana) acemin arap'a üstünlüğü olmadığı gibi, kırmızının karaya, karanın kırmızıya üstünlüğü yoktur. hiçbir milletin digerine üstünlüğü yoktur. üstünlük ancak takva iledir.
--hadis i serif--

bunu diyen bir peygamberin dinine mensup olan bir insan, türk ırkı üstündür diyemez, diyorsa peygamber olarak kendine başka birini bulmasını tavsiye ederim, sevgilerle.

yoksa türk kanında özel bi madde var da üstünlük mü yapıyor nedir.*
yoksa sizin ırkları tanımlamalarınız aşağıdaki gibi mi ?

http://www.birgun.net/reklam/6yil_birgun.jpg
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik olm)
(bkz: ayrıca üstün ırk ne lan dallama)
(bkz: ebatlarımıza bir de boy aynasında bakalım beyler) ** **
doğru bir önermedir. defalarca dünya'nın seyrini değiştirdik. defalarca özgürlük, bağımsızlık için savaştık ve kazandık. bizler bu dünyanın en üstün ırkıyız. biz tüm ırklara örnek olduk.

eksileyin marksist-lenist köpekler.
(bkz: kavgam ı okuyup etkilenen yazar)
(bkz: çok hitler gördüm seni)
insanların sadece kendi yaptıklarıyla övünebileceğini bilmeyen kişi söylemidir.
(bkz: önce sen üstün ol da)
(bkz: adolf hitler)
(bkz: mengele deneyleri)
(bkz: üstün alman ırkı)
(bkz: 2 dünya savaşı)
öyle demeyelim de. iyi yaptığı işler vardır.

(bkz: inşaat)
(bkz: türklerin imparatorluk işinden iyi anlaması)
hayaldir.
Ne mutlu türküm diyene!
(bkz: ttky)
serbest çağrışım.
(bkz: kime göre neye göre)

ait oldugu millet ile gurur duymakta bir sorun yok, ama "en üstün ırk" sanırım epey bi kafatasçılıga girer, girer de nasıl çıkar orası mechul.
türk milleti gercekten cok yüce bir millettir. yalniz su aralar bir "kimlik arayisi" icerisinde... umut edilir ki birgün o aradigi kimligi bulur.
aşağılık kompleksinde
atıp tutmada
kendini bişey sanmada kendini kandırmada
cin olmadan adam çarpmada
kessin birincidir üstündür.
yanlış bir söylemdir atamız duysa çok kızardı çünkü o ne bir ırkı türklükten üstün tutmuş nede türklük'ü başka bir ırktan alçak görmüştür.

onun yolunda ilerlemek isteyenler için bu başlık yanlış bir söylemden ibarettir.
hiç kimse üstün ırk değildir. herkes eşittir.
Biz türklerin kendimizi kandırmak için sölediğimiz en önemli söz.
öncelikle; (#7681874)

küreselleşen dünyamızda ırk muhabbetini köpekler bile yapmıyor. bir dalmaçyalı ile bir cocker, bir türkün bir kürtle olan anlaşmasından daha iyi anlaşma sağlar. yani ırkçılık yapan bir türk bir köpekten daha değersizdir. sadece türk için değil, kürt ve diğer ırklara mensup olanlar için de geçerlidir bu durum. türk ve kürt bir örnekti sadece.

ne zaman insan gibi yaşamayı öğreneceksiniz merak ediyorum. ama insan gibi yaşamak için önce insan olmak gerekir.
amına soktumun evladı şunu iyice anlamanı istiyorum. dünya üzerinde nefes alıp veren hiçbir insandan üstün yanın yok. yarrak kafası, sende 3 gram beyin olsaydı bunu idrak ederdin zaten. herkes doğuyor ve toprağa gömülüyor. bu kıyamete kadar böyle devam edecek.

bi bitmediniz ırkını cinsini siktiklerim.

şimdi bazı beyaz türk yalaması ibneler var, kendini tüm toplumdan daha üstün gören. hani bi tane amcık karı vardı; "dağdaki çobanla benim oyum bir mi" demişti. bi tane daha amcık karı vardı, konsomatris olabilir, tam hatırlamıyorum mesleğini, ama ünlü biriydi. zira bu lafı bir gazinoda söylemişti. "abi diyarbakır'dan mı geldiniz, dağdan mı indiniz" demişti.

bu tür düşüncelere sahip insanları babaları ablalarından peydahlamış. kendini modern ve ileri görüşlü sanan en batı illerde yaşayan birini getirin bakalım ron paul hakkında ne biliyor. amına soktumun cahili o adamın adını bile duymamıştır daha.
bu fahişeler bağdat caddesi'nde yürürler ama bağdat'ın hangi ülkede olduğunu bilmezler. önüne atlası koyup "bana bolivya'yı göster" desen tutup o ülkeyi asya kıtasında arar bu embesiller. hem ezikler hem cahil.

atatürk "köylü milletin efendisidir" der. ama bu fahişe evlatları köylüleri küçük görür.
yanlış bir düşüncedir.

türkleren üstün ırk değildir ama dünya tarihine yön veren en önemli ırklardan biridir.
yanlış tespittir.

üstün ırk yoktur. güçlü devlet vardır.