bugün

entry'ler (1182)

filmmodu com

korsan camiasının netflix'i.

bir avuç cahil ve yobaz tarafından yönetilmek

"bana üç farklı şairden üçer şiir say" desem sayamayacak vekiller tarafından yönetilen şahsımın maruz kaldığı işkence. ulan 26 yaşındayım, hayatımda bir kere bile temsil edilmedim lan koca mecliste. çankırı'nın 1500 rakımlı köyündeki amcam bile vekil soktu meclise, ben sokamadım. (benim ayıbım, amcamın ellerinden öperim) sikerim lan böyle düzeni.

masum bir bebek olarak doğdum, sonra herkes gibi bu iğrenç düzenin çevresel faktörlerinden etkilendim. yaşadığım ülkenin televizyonundaki, okulundaki, camisindeki, toplumundaki hurafelerle beynimi doldurdular küçücük yaşta. şu günkü aklımın asla kabul etmeyeceği şeyleri doğru bellettiler bana. bu saçmalıkların yanlış olduğunu algılamak, bunları kafamdan silip atmak için onlarca kitap okudum; yüzlerce köşe yazısı, makale okudum. her yeni bir şey öğrenişimde kendimi biraz daha cahil hissettim. russell'ın, "bilmemek ancak kitap okumakla olur" sözünü felsefe edindim. hep "acaba" dedim, yanılabilme ihtimalimi hiçbir zaman göz ardı etmedim, daima karşımdaki insanın da haklı olabileceği olasılığını düşündüm. benden farklı olan, hayat ve dünya görüşleri bana benzemeyen insanlara karşı saygılı olabilmek için kendimi resmen eğittim, telkin ettim. nasıl ki bir bir resme bakınca iki insan farklı şeyler görebiliyorsa, hayatta da aynı kuralın geçerli olabileceğine inandım.

ama aklım erdiğinden beridir televizyonu ne zaman açsam; birbirine söven insanlar, birbirlerine tekme atan vekiller, yalan söyleyen siyasiler gördüm. hayatım boyunca hiçbir zaman hak ettiğim şekilde yönetilmedim. lanet olsun lan, damn amk. tiksiniyorum bu düzenden. platon bir gün, insan canlısının devlet kavramının kölesi olacağını tahmin edebilseydi asla o malum kitabı yazmazdı. ulan kutsal bellediğiniz bütün kavramları biz kafamızdan uydurduk, daha iyi koşullarda yaşamak için. şimdiyse kendi uydurduğumuz bu kavramlar için köle olacak hatta ölecek kadar şuursuzlaşmışız. çok ciddi söylüyorum, bu şekilde yönetilmeyi hak etmeyecek kadar emek verdim kendim için. eminim benim gibi düşünen yüzlerce binlerce insan vardır. arkadaş yeter artık, ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum ya.

(bkz: sarhoşken entry girmek)

ok sitesinden yaran soru ve cevaplar

--spoiler--
lütfen...
hasssan 11.01.2010

kolay gelsin sayın hocalarım... kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik ..okey prezervatif kullandım fakat boşalma sırasında prezervatif meni doluyken içeride kaldı elimle çıkarttım meniler içeriye akmışmıdır hamile kalma riski nedir lütfen yardımcı olun teşekkür ederim

--spoiler--

tdk büyük sözlüğü

http://tdkterim.gov.tr/bts/ adresinden ulaşılabilen sözlüktür.

isminivermekistemeyenbiseyirci

kendisini tanımam ama müzikten anlayan bir yazar.

ç i ğ ö ş ü

biraz daha sağında, tuborg gold yazısı rahatlıkla görülebilir.

kiremitte buz musun

muhteşem bir türküdür. tuborg gold'un yanında iyi gider.

erkek kezban

(bkz: kamil)

sinekler yazar olsa açacakları başlıklar

(bkz: raidsavar)

müzeyyen senar

cenneti tasvir et deseler, "rüzgar kırdı dalımı" şarkısını dinleterek cevap vereceğim, dünyanın gelmiş geçmiş en güzel seslerinden bir tanesidir. bu ülke bu hanımefendinin değerini öldükten sonra anlayacak. bir belgesel çekmek zor değildi. varsa yoksa sörvayvır, fatma'nın suçu ne. hassiktirin lan.

tuborg gold

içtiğim, alman, ingiliz, isveç, fransa biraları da dahil olmak üzere en güzel bira.

sabah 7 03 te götünü yırtan simitçi

hepinizin de tahmin edebileceği gibi orospu çocuğudur.

şimdi kimse, "ekmek parası yeaa" demesin. biz de biliyoruz ekmek parasının ne demek olduğunu. fakat, bir insan evladı pazar sabahı, 7.03'te "geevroooooooğk" diye ortadan ikiye yarılırcasına bağırıyorsa kötü niyetlidir. ulan bir kere de kendim uyanayım be, bir kere de sesinle öperek, sikerek uyandırma beni.

kanun

muazzam bir mezedir. tanrı diye bir şey varsa şayet, muhtemelen sesi bu alete benzerdi.

seks

şu an hakkında konuşanların yapmıyor olduğudur.

şu saatte evlerinde olmayan kız veya kadınlar

amerika birleşik devletleri'nde yaşıyorsa, muhtemelen çalışıyordur.

fetonun peygamberle türkiye yi konuşan kankası

fetullah gülen'e itimat etmeyen herkesi ateist olarak gören öküzleri görmemizi sağlayan kankadır. sevgili dümbük senin bu sığ şakirt mantığına göre mevlana da ateist, imam-ı azam da ateist, farabi de ateist. aynı sığır buralarda mavi marmara diye ağlarken, sevgili fetullah gülen "mavi marmara konusunda türkiye israil'den izin istemeliydi" diyordu. çapsız cühela seni.

beyler bir yol verin diyen sperm

iş bankası bankamatiği önündeki kuyruğa kaynak yapan, 8 köşe kasket takan dayının spermidir.

ekşi sözlük e ulu sözlük te tahammül edilememesi

ekşi'nin adnan oktar hakkında entry girilebilen tek sözlük olmasından ötürü olabilir.

http://ldrlongdistancerider.com/images/I_Am_Free.jpg

fetonun peygamberle türkiye yi konuşan kankası

muhterem bir zat-ı şahanedir.

yani bu konuşmayı yapan kişinin bence evini narkotik şube basmalıdır. bu, resmen kendini ihbar etmektir. zira senelerdir alkol içerim, adım gibi eminim alkol böyle kafa yapmaz. bu başka bir şey olsa gerek.

http://www.youtube.com/watch?v=AcD1uvbnMvk&feature=player_embedded

ekşi sözlük te yazmaya başlık bulamamak

28 haziran 2012 tarihine kadar lanetli olduğum için, 4 gün daha yaşayacak olduğum durum. ayrıca sadece yazarı ilgilendirecek kadar subjektif bir eylemdir.