bugün

devlet bakanı zafer çağlayan'ın yunanistan'ın yaşadığı ekonomik sıkıntı nedeni ile yaptığı açıklamadır.

http://www.hurriyet.com.t...nomi/13813184.asp?gid=254
(bkz: ayranı yok içmeye tahtırevanla gider sıçmaya)
ana hedef çoğaltmak olmalı. ben her daim bunu bilir bunu söylerim.

sayın başbakan da sağolsun, 3 çocuk olayında arkamdadır hep. o da farkında temel felsefenin çoğalmak olduğunun.

nottingen: arkamda dediysem fikir beyanı olarak diyorum hocu! yanlış anlaşılmasın.
(bkz: her eve bi yunan kızı)
(bkz: tostunu ye yardıma hazırım)
türkiye'ye yakışan bir davranış.
adaları bize satsınlar demek için verilmiş mesajdır.
herkes gibi pastadan payını isteyen ülkemin haklı beklentisi. göt kadar kardak için çingenlik eden onlardı, allahından buldular işte.
(bkz: ürkütmeyin civcivimi)
(bkz: yarmaya hazırız)
başbakan açıklama yaparken zevkten dört köşe olmuştur. *
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar).
olası israil-türkiye savaşında da yunanistan'dan gelecek haber "yunanistan'dan israil'e yardıma hazırız mesajı" (bkz: yardım senin neyine)
(bkz: Egedeki yunan adaları)
adalarımızı geri viring, biz de size biraz kredi virelim.
ali şen'in sesi ile duyduğumu sandığım cümle.
Sen önce kendine yardım et dingil diyeceğim sözdür.
yardım edilecek durumda biz olsak ne mesajı verirlerdi acaba diye kara kara düşünürüm ey sözlük. yapacakları en kötü teklif kıbrıs'ı istemek olurdu zannımca.
ne yardımı daha biz krizin etkisinden çıkamadıkki iyi ki teğet geçmiş.
Çok paramız var tabi herkes çalışıyor ülkemizde. 2 yıllık fakülte mezunları bile havada kapılıyor. Yabancı şirketler üniversitelerin kapısında bekliyor öğrenci kapmak için. iş verenler çalışacak adam bulamadığından birbirleriyle kavga ediyorlar. IMF falan dinleme yunanistan yanında kapı gibi türkiye var bozdur bozdur harca.
kel ilaç bulsun da önce sonra başına sürsündür.
yunanistan' da bir açılım yapalım, onları da açalım.
(bkz: tırnağın varsa başını kaşı)
tayyip'i kopyalayıp yunanların başına salsınlar. belki o zaman teğet geçebilirler.

sadece mesaj ile kalınmaması gerekir. yardım gerekiyorsa yapılmalıdır. komşu komşunun milyarlarına muhtaçtır.
yunanistanla türkiyeyi birleştirmek için en uygun zaman oysa. haritayı açıp bakabilecek olan her ergen bile ortaya çıkacak olan gücün büyüklüğünü sadece haritaya bakarak bile anlayabilir aslında.

kültürel yakınlığı da koyarsan birlikte yaşadığımız yılların da kavgalı olduğumuz yıllardan fazla olduğunu o zaman olabilirliği daha da artar.

tabi nerde o vizyoner siyasetçi türkiye de ya da orada.

herneyse türk-yunan anarşistleri olarak birgün nasılsa bunu yapacağız. isyan bizi birleştirecek.
(bkz: alırım adalarını mike)
zafer çağlayan'ın nerde yaşadığı merak konusudur. önce kendi açını doyur mantıksız.
( ( ( o ) yazıp 3131 e bu mesajı gönderiyorsunuz , bunu görüp hayata olan hırsları artıyor ve daha azimli çalışıyorlar böylece yadım etmiş oluyoruz...
kürt açılımı yaptılar, roman açılımı yaptılar, ermeni açılımı yaptılar... eee yunan açılımı eksik onu da yapacaklar. bir bu eksikti.

(bkz: yunan açılım)