bugün

entry'ler (325)

hayat felsefesi yapılacak şarkı sözleri

yorgunum, ama yorgunluğumun yaşamak gibi bir anlamı var, yine de yaşamaktan duyduğum mutluluğun, tadına düşmanlarım ulaşamazlar..

atatürk e sorulacak tek soru

kazım'ın suçu ne ?

akşam ezanından sonra sokakta erkeksiz gezen kadın

gecenin hayrındansa gündüzün şerri demiş atalarımız..

başbakanı protesto eden 18 itü lüye hapis

kendinizi yırtmaya gerek yok yargıtay'da bozulur. (bkz: arkabahçe)

türkiye yi yozlaştıran adamların ödüllendirilmesi

Amerikan Cerrahlar Birliğinin bu yılki onursal üyeliğine Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Prof. Dr. Mehmet Haberal layık görüldü.

mynet

copy+paste yapmasını seven haber sitesi.milliyet'ten çaldığını anladığım site.bir kaç sefer dava edilmiştir başka sitelerce.

seri eksi oy veren kemalist

kendi görüşünden olmayanlara tahammülsüzlük örneği gösterirler ve o kadar kindardırlar ki seri eksiledikleri yazarın yazılarını takip ederek tek tek eksilerler.

atatürk ün icraatları vs rte nin icraatları

ikisininde deniz hastası olması gözüme çarptı.biri milyon dolarlık yat diğeride milyon dolarlık gemi almıştır.

ben bu yazıyı kpss de full yapanlara yazdım

(bkz: açgözlülük)
(bkz: maymun iştahlı)

atatürkçü laik demokratik insanların yaşadığı site

tanım : atatürkçü laik demokratik insanların yaşadığı sitedir.

insanları onlar bunlar şunlar diye ayıran kendini elit kesim olarak ilan eden bir avuç entel magandanın oturduğu sitedir.buram buram faşizm kokuyor.

http://www.milliyet.com.t....2010/1291850/default.htm

bugün faşizm için ne yaptın

kürtlere küfür ettim,göçmenleri kovaladım,benim fikirlerimden olmayanlara hakaret ettim.faşistim mutluyum

edit : bu yazıda gördükleriniz tamamen hayal ürünüdür *

chp nin şirinleri

(bkz: şirin görünümlü gargamel) (bkz: kemal kılıçdaroğlu)

haşmet babaoğlu

Her seçimden sonra "bidon kafa" diye aşağıladıkları kitlelerden bir sonraki seçimde oy isteyen, alamayınca onlara yine "bidon kafa" diyenlerin "halkçı"lıkla ilgisi olamaz.

bu sözüyle beni benden almış yazar.

edit : seri eksi veren orospu çocuğu

nazlı ılıcak

her zaman gerçeğin yanında olan yazar.

ruhat mengi

sunduğu programın isminin " her açıdan " olmasına rağmen konukları ve konuları sadece "akp muhalifliği" olan estetik mucizesi botoks yıldızı "sözde" tarafsız yazar.

seçimde yine akepe yolsuzluğu

(bkz: tarafsız kaynak) işte bu çok önemli biliyor musunuz ?

sezen aksu nun uyutuşturucu kullanması

(bkz: uyutuşturucu) o da güzel.

türbanlı kadınlarla aynı ülkede yaşamaktan utanmak

(bkz: troll geliyor kaçın)

deniz bölükbaşı

oktay vural gibi mhpye yakışmadığını düşündüğüm alkolik milletvekili.

deniz bölükbaşının alkolik olması

her katıldığı programda saçma sapan sözlerle terbiyesizlik sınırlarını aşan tartışma programlarında insanların sözlerini keserek gerilimi artıran mhp genel başkan yardımcısı milletvekilidir.

dün gece cnn türk'te tarafsız bölgeye telefonla bağlanan bu şahıs , karşısındaki eski ülkücü mustafa çalık'a hakaret edip konuşmasını engellemiştir.Mustafa çalık ise alkolik olduğunu iddaa edip bir sonraki tartışma programına alkol almadan gelmesini tavsiye etmiştir.