bugün

hong kong 'da ensesi kalın ticaret adamlarına denir.

(bkz: tai pan)
robert ludlum 'un romanı the bourne supremacy 'de çok geçer. sinema uyarlaması romandan bağımsız olduğu için görülmez.
Avustralyada yaşayan, iki türü bulunan, dünyanın en zehirli yılanıdır. (Mambadan zehirlidir meret!)
zehir zemberek yılan çeşitidir. dünyanın en zehirli hayvanları listesinde guttirik bir kurbağa dan sonra ikinci sırada yer alır.

http://www.youtube.com/watch?v=zdXRRNt3s-A
yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
doğruları görme noktasını yakalayabilmiş bir yazar.
sözlükte takdir ettiğim ender yazarlardan biri. umarım böyle devam eder, herkes bilir ki takdirimi kazanmak zordur, imkansızdan bir önceki duraktır.
turan dursunu kopyala yapıştır yapan bir computer. bu son modelleri gerçi yorum da yapabiliyordu ama onları da göreceğiz inşallah. yaratılan cüzi beyinle yaratıcıyı hicvetmeye devam. kuvvetli bir alkış istiyorum kendisine.
koskoca islam dininin, koskoca kitabı kurandan iki kelam bulup lak lak edebilen yazar. kendine o kadar çok güveniyor ki Allah (c.c.)'a sataşırken gece 3 ü bekliyor.

hmm, doğrudan korkarak ona çekinik kalmak.

medeni cesaretinden ötürü alnından öpüyoruz arkadaşı.
irdeleyici entryleri ile dikkatimi çeken sağlam yazar.
fener maçını izlerken gebertilen pkklılara sevinmek bir yana aksine üzülen yazar.
(bkz: kurtleri bir turlu mutlu edememek/#3257488)
(bkz: pkk lilarin fenerbahce macini izlerken vurulmasi/#3257187)
ideolojisini her yerde açıkça belirtemediğinden veya her yerde bağıra bağıra dile getirilebilecek kadar şeref oranına sahip bir ideolojiye sahip olmadığından acıdığım yazarlar listesinde zirve yapan yazar.
ben açıkça 'yaşasın türkiye cumhuriyeti devleti ve yüce türk ordusu' diyebilirim.
ama o bunu çok istediği halde 'yaşasın kürdistan ve onun ordusu' diyemez.
ben 'ülkem bölünmez bir bütündür' diye dünyada nefes alabildiğim her yerde haykırabilirim ama o ekmeğini yediği devletin bölünmesini istediğini ancak kuzey ırak'ta veya avrupa'da söyler.
ben gebertilen her terörist için sevincimi, şehit olan her askerim için matemimi dile getirebilirim lakin o yukarıda da görüldüğü gibi ancak sisli perdeler ardından, hümanizmasına sığınarak terörist sevgisini dile getirir.
ancak sanal ortamlarda cesareti gelir.
artık klişe olmuş 'ekmeğini yediği devlete ihanet etmek' ifadesine oldukça yakışır.
zira devletin olumlu işlerinde herkesten önce davranır, tüm imkanlarından yararlanır lakin karnı doyduktan sonra yine karşı tarafa saldırır.
ben bunların profillerini çıkarırım. ezberledik artık...
apo suriyede yaşarken haremi varmış diyolar itirafçı teröristler.

şemdin sakık felan..

hatta yazdı kitabında.
.

canının istediği karıyı jakuzisine alırmış.

kimse reddemezmiş..

ha şaaa!

doğan çocukları salarmış ortalığa.

uuser olmaya pek bir hevesliymiş o kadersiz yavrucaklar.

birer birer erken ölümü tatmaktalar ama...

terörist bir bünye...

orospu bir ana...

haketmekteler bu halleriyle.

canı sıkılan sırasını beklemekte sözlükte..

(bkz: yılmaz özdil)
(bkz: #3307686)* *
pkk ile kürtleri bir tutan gerçeklerden habersiz veya kasıtlı çarpıtan yazar.
--spoiler--
yetmedi mi ölen askerler ve pkk'liler.
--spoiler--

(bkz: #3332375)

inşAllah noktalama hatası yapmıştır yazarı. ya fazla duygusal ya da bildiğin (bu ihtimali itham etmek istemiyorum).
yapılması gerekeni nasıl yapacağı merak edilen yazar.
hakkında söylenenler doğruysa;
geberen gorillalara üzülen, şehit olan askerlere sevinen bir yazarmış. mahlukat-ı...

edit: bir gaz da ben vereyim, bakalım bu sefer ne için sevinecek?
eğer adres konusunda yalan söylemiyorsa, az sonra terörle mücadele ekiplerinin iş yerini şereflendireceği yazardır.

edit: dostum terminal otelinin sahibi demişsin ama burada -82 (minibüs şoförü) yazıyor?*
bana sözde kürdistan milli marşı yollayan yazar.

bir de kürtçe anlamam diye ingilizce yazmış. neden acaba? ırak kürtlerine mi özenmiş? yalayın amerika'nın postallarını, kendi başınıza bi bok beceremezsiniz.
sınavlar nedeni ile bir haftalık kafa iznine çıkan yazardır. sözlüğü yoldaşlarıma gönül rahatlığıyla emanet edip çıkıyorum. bir hafta sonra görüşürüz sözlük.
dördüncü nesil silik. yeni hesap alıp yazmaya başlarsa tanırız zaten onu provakatif başlık ve entrylerinden.
silik olduğunu öğrendiğimde şaşırmadığım pkk'lı şahıs. keşke benim başlığa yazmadan önce silik olsaydı.
şutlanması bir şeyi değiştirmeyecek sempatizan.

kendisinin gizli versiyonlarından çok sayıda var sözlükte.
sözlüğün demokrasi neferidir. sebepsiz yere sözlükten atılmış aydın insan. sözlük onsuz daha bir basit , daha bir dirençsizdir. umarım en kısa zamanda geri döner.