bugün

bu sekilde baslik acarak birseye yaramayacagi kesin olan sanattir.
(bkz: sözlükten hatun kaldırma kılavuzu)
(bkz: sözlükten hatun kaldırma teknikleri)
(bkz: sözlükten kız kaldırma taktikleri)
10 ADIMDA KIZ DÜŞÜRME iNCELiKLERiDiR.

önce abladan başlıyoruz, bakalım dedikleri doğru mu?
1 adım da düşürenler için gereksiz rehberdir. hatta kendi düşenler varken rehbere gerek yoktur.
gereksiz 8 adım içeren rehber. sikerler.

edip: 2 adımda düşüremiyosan hiç girme bu işlere goç. ha o ikinci adım da şey yani, kızı tutmak için. yoksa ilkinde düşürecen.
10 adım atıp bakkala gitmiyorum amk bu kadar zahmete değer mi. ben zenginim. 100€ atıp düş diyorum düşüyorlar.
esasında belirli bir yola kurala rehbere bağlı değildir, neden biliyor musunuz, çünkü bazen bir entry ile yahut bir mesaj ile bile düşürmek için temel hazırlayabilirsiniz. ama kendim için söylüyorum, sözlüğe kız düşürmek için gelmedim, ve ek olarak şunu belirteyim, bir kıza asla bir entry sinden dolayı mesaj atmadım ve atmayacağımda, atmam da, yani bir mesaj la bile bu çok kolaydır demem o. son olarak mesajlardan bahsettik madem, mümkün değil uludağ sözlük te ilk mesajı atan ben değilimdir ve asla olmam da. istisnalar hariç, o istisnalar da toplamda 3 tanedir. ve üstünden de uzun bi zaman geçmiştir. o değilde kızlara mesaj atarak temeli hazırlayabilirsiniz arkadaşlar alın size temel, çünkü o mesaj da her şey saklıdır, ve yeteneğine hislerine kalmış dolayısıyla. ben mesaj atmam kimseye o kadar. ama sen at mutlaka.
(bkz: sözlüğe kız düşürmek için gelenler)
görsel
(bkz: kız düşürmek)
(bkz: kız tavlamak)
(bkz: kız ayarlamak)
(bkz: manita yapmak)

Hepsi mantığa ters alüminyum.
kendi olarak düşüremeyip rehbere ihtiyaç duyanların başarısızlık öyküsü olacaktır.
burası sözlük, kız düşürme yeri olsaydı adı izdivaçlı bir şeyler olurdu dimi? *
muazzam bi rehber gerçekten. http://galeri3.uludagsozl...1-duyar%C4%B1m_198472.jpg

edit: 3. adımda kız yalpaladı ve beşte düştü beyler , işe yarıyor kesinlikle deneyin bana tşk edersiniz. tşk geçmiyorum cidden.
gereksizdir. akoyim onun yerine çelme çakın olup bitsin.

espriliyim. evet.
madde 6: zengin havası yaratın.
madde 7: otobüste senden etkilenen kızlardan bahsedin.

çelişkinin de bu kadarı. ulan madem zenginsin ne işin var otobüste demezler mi?
1. sözlüğü besmeleyle açın.
2. raad olun.
3. samimi olun.
4. doğal olun.
5. havaya sokun ama götünü kaldırmayın.
6. kelimeleri seçerek kullanmayın, süslü cümleler kuracam diye saçmalamayın. 2'yi unutmayın.
7. gereksiz kasıntı yapmayın.
8. aşırı üstelemeleyin akışına bırakın, sonuçta biliyosunuz ki "kısmetse olur".
9. muhabbete başlar başlamaz diğer sosyal ağlardan bahsedip kötü niyetinizi belli etmeyin. yok niyetiniz zaten kötü değil biliyoz da kadın milleti işte bunların aklı fikri "ayy bu beni zikmek istiyooo" gibi şeylere çalışır.
10. 100 kadından 10'u romantik erkekten hoşlanıyorsa 90'ı eğlenceli erkeklerden hoşlanır bunu unutmayın ve eğlenceli olabilmek için siz genede 2'yi unutmayın.

sonuçtan beni haberdar edin, olmadı başka taktikler deneriz.
(bkz: sözlüğü kız tavlama sitesine dönüştürmek)
10 adım attıktan sonra sözlüğe vardıktan sonra sözlüğü sallıyoruz. ama iyice sallamalıyız ki, kızlar hindistan cevizi gibi patır patır düşsün. yani işin özü sözlüğü iyice sallamak. valla bak.
ilk dokuz adım : onu sürekli övün götünü kaldırın.
onuncu adım : artık ilgilenmeyin.
7.aşamaya kadar geldim.
10 adımda 50 metre atlama rehberi olsaydı daha çok işe yarayacak olan rehber.
10 adımda sözlükten kız düşürme rehberleri diye başlık açın ve muazzam bir entry girin kızlar sizi merak etsin.
erkek dedigin böyle ayaklara girmez lan seviyorsa gider konuşur,

hem bunların hiç biri işe yaramaz en nihayetinde yine bayat numaralar.
ona küçük sürprizler yapın. *

normal hayatta kanlı canlı insanlarla ilişkiye giremeden buradan kız düşüreceğinizi sanmayın.
18 cm penisiniz yoksa işe yaramayacak önerilerdir. En olmadık yerde caps isteyebiliyorlar.