bugün

insanların işine yarabilecek taktikler olabilir pek âlâ. ben dersi başlatayım hiç uygulamadım ama sanırım işe yarar. benden geçti tabi artık orası ayrı.

ders 1: msn almanın en kolay ve basit yolu.

hatun olarak düşündüğünüz kişiyle bir süre muhabbet ettikten sonra elbette ki canınız msn adresini almak isteyecektir. ama bu noktada dürtüleriniz,"acaba abazan olmadığımı göstermeden nasıl alsam msni" diye düşünürsünüz. yani bir çoğumuz. işte burada slm asl pls adlı arkadaşımız devreye giriyor ve size çok özel bir taktik veriyor. hatun kişiyle bir süre muhabbet ettikten sonra bomba patlıyor. bir kere karşınızdakinin kız olduğunu hissettiğinizi hiç çaktırmayacaksınız. çok bilindik bir şarkıyı seçiyoruz, illa ki playlistinde vardır dediğimiz bir şarkı olacak...

- eheheh. hacı o diilde sende falancanın falan şarkısı var mı. limewire kuramıyorum, şarkıyı nette aradım aradım bulamadım yaaeee.
+ var var göndereyim mi?
- abi valla süper olur ya, ekle daskjdakd@hot

dediğim gibi hiç uygulamadım. garantili değil, ama etkili.

(bkz: ne uzunu ne kısası makul olan içinde kalanı)
önce hangı sehırde oldugunu ogrenın de bosu bosuna ugrasmayın.
(bkz: moderator olmak)
herkesten ayrı bir tarzınız varmış gibi davranın. (zaten öyle de) (hani yoksa diyorum)

karmanız yüksekse, hiç kasmayın. zor adamı oynayın. misal bi kere mesaj atın sonra susun. bu mesaj da öyle övme içerikli olmasın. 'sen şu entryde böle böle demişsin ama bi de şunu düşünmelisin' gibi... hafiften ayar verin.

karmanız yüksek değilse, işiniz zor. çaktırmadan sürekli bayan yazarı takip edin. çaktırmadan övün. bi gün bi yazısını beğendiğinizi belirtin. sonra iki gün hiç bişi yazmayın. merak etmeyin. hatun unutmaz. sonra tekrar bi mesaj atın. niyeti belli etmeyin.

diyelim ki koyu muhabbete girdiniz... yazdıklarını aklınızda tutun.. telefonu aldınız mesela... söylediklerini dinleyin ve anlattıklarını hatırladığınızı sonraki görüşmelerinizde (telefonda olsun msn de olsun) belli edin... belli edin ki kendisinin sizin için diğer bayan yazarlardan, hatta evrendeki tüm diğer bayanlardan farklı olduğunu zannetsin.

msn alır da cam falan açarsa çok beğenseniz de hiç beğenmeseniz de sakın tepki vermeyin. gülümseyin yeter. nasılım diye sorarsa (ki muhakkak sorar) 'öfff yavrum şahanesin', 'amanın monitörüme ışık doldu dur ayarlarıyla mı oynadım ne', 'anam dudaklar angelina jolie gibi, gözler nicole kidman gibi, burun hedem hödöm gibi' gibisinden aşırı olumlu; ya da 'eeee bence sadece arkadaş kalmalıyız', 'eh iyisin iyisin fena değilsin', 'benim terk ettiğim bi kız arkadaşım vardı. aynı sana benziyodu' gibisinden aşırı olumsuz cevaplardan ısrarla kaçının efendim. 'yüzünde bir karakter var', 'tahminimden çok daha orjinal gibisin, şaşırtıcı' gibi orta yollu cevaplar verin. beğenmezseniz çaktırmadan uzaklaşırsınız... bunu burda çaktırmadan yapmakta yarar var. neden? burda bir bayan yazarın kalbini kırmak, diğer bütün bayan yazarların kalbini kırmakla eş değer olabilir...çünkü kalbi kırılan, oyunlan, efenim türlü işlemden geçen bayan diğer bayan yazarlara bu alçaklığınızı... efendim bu yüzsüzlüğünüzü... buuuu... neyse, bu hareketinizi anlatacaktır. hem de ballandıra ballandıra anlatacaktır. bire bin katacaktır. o yüzden kırmayın. karması bin küsür olan yazardan ayar yemiş gibi olursunuz. karışmam.

diyelim ki beğendiniz. bunu da çok belli edip kızı şımartmıcaksınız. onu zamanla işleyeceksiniz...daha sonraları beğendiğinizi itiraf edebilirsiniz. ama uzatma dakkalarına girdiğiniz zaman. daha önce değil. görünümüne, sesine, vücuduna, ilerde size sorun çıkarıp çıkarmayacağına... yani aslında en çok önem verdiğiniz şeylere değil...kızın kişiliğine önem vermeniz gerekir. kızı yeterince pişirdikten sonra, sanırım afiyetle yiyebilirsiniz.

ha bu arada lütfen kendinizi kıza övmeyin. bırakın o sizi övsün. sizi övdüğü zaman da övülmeyi sevmediğinizi söyleyin. bayılacaktır. kızla buluşursanız çok zenginim ya da çok fakirim... 56 gündür bişey yemedim pozlarına yatmayın. ikisi de sakat.

cinsel espri... allahaşkına... ama allahaşkına yapmayın. yapasınız çok geliyosa da osuruk tutar gibi içinizde tutun. sonra kimsenin olmadığı bi ortamda rahatça salarsınız.

saygılar sevgiler. ve diğerleri.
önce program ekle kaldırdan kaldırılır, ardından başlattan, ara ya girilir kızın adı yazılır ve sistemde bulunan tüm alakalı dosya ve çerezler silinir.
Yerel disk (C) : Program Files : Dosya Klasörü seçilir ve shift + del yapılır..
yaşlı, sakat veya hamile olmak.
kızın da ilgisi varsa hiç bişey yapmamak en güzelidir. ama bu bilinmiyorsa bilimsel yöntemlere başvurmak gerekebilir ne olur ne olmaz;

bir zirvede çok şahane bir kız gördünüz diyelim. hemen yanına gidip:
"harika yazarım!" derseniz; bu, doğrudan pazarlama'dır (direct marketing) etkisi oldukça azdır.

arkadaşla zirvede takılırken, kankalardan biri kıza gidip sizi gösterip: "şu çocuk var ya, harika yazar." derse; bu reklam'dır etkisi azdır.

zirvede şahane bir kız gördünüz. yanına gidip telefon numarasını aldınız. ertesi gün kızı arayıp dediniz ki: "merhaba, harika yazarım."; bu telemarketing'dir. biraz işe yarar belki.

zirvede şahane bir kız gördünüz. hemen vaziyeti düzeltip muhabbete girdiniz,havadan sudan sözlükten hoş beş ederken dersiniz ki: "ha bu arada, harika yazarım."; bu halkla ilişkiler'dir. daha olumlu düşünebilirsiniz.

zirvede şahane bir kız gördünüz. kız yanınıza geldi ve dedi ki: "duydum ki harika yazıyormuşsunuz." bu artık marka olmaktir... bu noktadan sonra zaten kız kaldırmak için o kadar da dertlenmezsiniz...
kiz oldugu tahmin edilen nickin uzerine fare imlecini getirdikten sonra ctrl + w tus kombinasyonunu uygulamak.
ne kadar ayıp kız kaldırmak deyımı... cok terbıyesızce... sız kadınları ne sanıyorsunuz kı... bu zıhnıyet bayan falan da der kadınlara...

ayıp yaaaa...

gelın kızlar mesajlasalım ve artık bır dur dıyelım su kaba erkekelere..
sözlükte ortalığı sallayıcı başlıklar açarak üzerine dikkati çekmek.entrylerin altına edit:bu entry i yazan yakışıklı uzun boylu mavi gözlü sarışın bir delikanlıdır yazmak olabilir.
(bkz: hele bir otur soluklan yiğidim)

-aga sözlükten kız kaldıracağım ya.
+yavaş kaldır da bir yerine bir şeyler olmasın mazallah.
çok saçma taktiklerdir. sözlük bir chat ve tanışma sitesi değildir, ve buradaki bayan arkadaşlar da ancak birşeyler öğrenmek ve bilgilerini paylaşmak amacındadırlar. Zaten kadınlar erkeklerden daha zeki olduklarından...

(bkz: bu plan tutar di mi)
sözlükten kız kaldırmanın birinci kuralı ; sözlükten kız kaldıramazsın, ikinci kuralı ise ; sözlükten asla kız kaldıramazsın...
sözlüğe su dökerseniz suyun kaldırma kuvvetiyle olabilecek durumdur.
(bkz: iğrenç espriler)
daha çok kızların taktikte bulunması lazım ki işi sağlama almak gerek. aksi türlü kelin ilacı olsa kafasına sürer zaten...
bu sözlüğe takılan kızdan ne hayır gelir sorusu akla gelir.
(bkz: başlık nick uyumu)*
burada yazılanların hepsini her gün okuyorum. okuduğumu anladım mı diye kendime sorular soruyorum, iyice etüd ettim. sınav yaptım kendime.

evet, on numara. tabii ya çalıştım. gerekeni yaptım. baktım. evde baktım sadece. attım hafızaya. beyin bedava, bedava ya. taşıyorum, niye hamallık yapayım. baktım. karşıma çıktı, hepsini yaptım. bu kadar.

ancak bir terslik var sözlüğe geleli bir seneyi geçti ne tıkırtı var ne sıkırtı var.
sozlukten 4 kız kaldırmıs bırı olarak dıyebılırımkı kollarınız ağrır.
sadece kendiniz oluyorsunuz.. neyseniz o.. acik sozlu olmayi da ihmal etmiyorsunuz.. gerekirse "kulagini isirmak istiyorum bebek!" bile diyecek kadar kendinize guveniyorsunuz.. bunu hepiniz her firsatta ve israrla yapiyorsunuz.. sonra hatunlar size tekmeyi basiyor ve hatta hepinizden bikiyor.. adeta diskiniyor..

aha iste ben o asamada devreye giriyorum.. hatunlara yapilmadik yalakalik birakmayip, sizler hakkinda bolca ileri geri konustuktan sonra hatunu kaldiriyorum haci...

nasil plan?.. bence guzel oldu.. hadi baslayalim simdi.. acelem var benim.
forklift kiralayın. *
sözlükten kız kaldırılır, başka bir sözlüğe itina ile bırakılır. başka türlüsü yalan gibi gözüküyor burdan zira...
(bkz: 4 4 2)
(bkz: sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz)