bugün

entry'ler (2371)

ufak suyu 75 kuruşa satan esnaf

dükkan kirasının yüksek olduğu yerlerde normal karşılanabilir fakat şerefsiz ibb bile su otomatından suyu 75 kuruşa satıyor var mı lan böyle bir ibnelik.

minibüste öğrenci parası vermeye çalışan ünili

Başarılı olamadığı takdirde 153 ü arayıp ayakta yolcu alıyor diye şikayet ederek thug life ın dibine vurabilecek olan üniversite öğrencisi, kurallar herkes içindir işine gelince ukome kararı işine gelmeyince ben amme hizmeti yapıyorum yok öyle dünya.

ego şoförleriyle öğrencilerin paso polemikleri

Olaya yabancı olduğum için anlam veremediğim dialoglar, öğrenci kartı sadece öğrenciye veriliyorsa ve yarım ücret basıyorsa neden ayriyeten paso diye birşey var? ibraaağam melih ne yapıyorsun olm sen bu insanlara.

zlatan ibrahimovic

buna vereceğimiz parayla eli yüzü düzgün 5 tane topçu alırız amk bizim taraftar gerçekten bi boktan anlamıyor siz zlatanın tek başına ne yapabileceğini zannediyorsunuz psg de adamı besleyen, alan sağlayan harika oyuncular var yan pas rekoru kırmıyor adamlar.

megaloman pilatipus

Uktemi dolduran mübarek yazar. saolsun varolsun çok da güzel doldurmuştur.

2015 lys sonuçları

obp denilen orospu çocukluğu sayesinde 8 bin kişi geriye gittiğim sınav, bu uygulamayı hangi realizm fukarası pollyanna bulduysa onun amına koyayım, ulan ortadoğu burası ortadoğu!!!! o kadar lisede adaletle not verileceğine inanıyormusun ki böyle bir uygulama yapıyorsun adam barajı geçemiyor obp si ygs puanının 3 katında fazla ve hala devam ediyor bu uygulama.

obp

ts 1 de beni 8000 kişi geriye atan orospu çocukluğu(ki öyle çok geri bir sıralamam falan da yok), olm madem bu adamlar okulda bu kadar başarılı aynı başarıyı neden merkezi sınavda gösteremiyorlar? bu sistemi hangi geri zekalı bulduysa öbür tarafta çok kötü günler bekliyor kendisini çünkü tüm ülke farkında bile olmadan birbirinin hakkını yiyor.

lise diploması için 50 tl isteyen okul

Son gördüğümde diploma ücreti 6 lira 40 kuruştu zaten arkasında yazıyor yanlış hatırlamıyorsam devletin belirlediği ücret, bizden 10 lira istediler sıkıntı yapmadım çünkü a4 kağıt olsun fotokopi olsun piçlik yapmıyorlardı gerektiğinde ama elli nedir amk sakın vermeyin ilçe milli eğitime gidin şikayet edin topluca amına koysun pezevenklerin.

beşiktaş

Eğer birilerinin kara parası falan aklanmıyorsa türkiye üstü işler yapıyorlar şu sıralar.

asus zenfone 6

lolipop hesapta geldi ama benim de 4.4.2 gözüküyor şu anda, telefon ile ilgili söyleyecek çok birşey yok son güncellemelerle birlikte türkçe klavye de geldi artık ç,ş,ö,ü ve diğer noktalı harfleri klavyeden rahatlıkla yazabiliyoruz. hala almamış yada herhangi asus telefon almayı düşünen arkadaşlar size şunu söyleyeyim telefon güzel kasma yok ama servis güzel değil ve kasıyor bu adamlara 2 kere telefon gönderdim biri onların biri de benim hatamdı ikisi de 1 aydan önce gelmedi bildiğin telefonun 2 aylık kullanım ömrü piç oldu ben böyle orospu çocukluğu görmedim adamlar sırf piçlik olsun diye her hafta işleminiz devam ediyor mesajı atıp yasal sınıra dayamadan asla vermiyorlar telefonunuzu, ulan bi ekran kaç dakikada değiştirilir şerefsiz? garanti kapsamında falan da değil domalacaz sana 300 lirayı bari adam gibi yap iki dakikada gönder 3 gün sonra ama olmaz çünkü gavatlık için para kesmiyorlar arkadaşlardan(aslında kesiyorlar mesela ben bir daha hiçbir ürünlerini almam kolay kolay) . birde bu telefonun bazı kronik donanım hataları var mesela telefonu kapatıyorsunuz asus yazan siyah bir ekran çıkıyor açılmıyor tekrar kapatıp açmanız gerekiyor bazen 1 defa kesmiyor 2-3 defa yapıyorsunuz sonuçta açıldığı için çok büyük bir problem değil ama gerçekten ilginç bir mevzu, açıkca konuşmak gerekirse zenfone serisi yurtdışında servis kalitesi ve fiyat bakımından ideal bir telefon olabilir ama ülkemizde hem fiyat hemde servis kalitesi bakımından sınıfta kalıyor çünkü asusun türkiye operasyonunu yöneten adamların vizyonu zencase denilen plastik kılıfı 100 liradan satışa sunup sonra 40 liraya okutmaya çalışmaktan hatta telefonla birlikte 1 liraya vermeye çalışmaktan ibaret yani illa birilerini sikecekler adam gibi 40 liradan satalım da herkes alsın sürümden vuralım voliyi bunların aklına gelemiyor. bu entryi burada bitiriyorum ama bu arkadaşlar düşünsün yaptıkları yavşaklıktan edindikleri kazanımlar bu kadar küfür yemeye değer mi çünkü bir sonraki telefonum gm bile olabilir ama asus almayı düşünmüyorum.

950 liralık kulaklık

o kadar para verecek olsam eve ses sitemi falan kurarım lan ne kulaklığı dedirten kulaklık, yalnız tipi fiyatına oranla pesaye geldi bana yani keriz silkeleme de olabilir.

2015 lys sonuçları açıklandı

Ösym bizden rekor beklemeyin 5 günde açıklamamız için uykusuz mesai yapmamız gerekiyor diye açıklama yapmışken lütfen düşmeyin bu oltalara, ha ösym orospu çocuğu mu? kesinlikle evet ama bu konuda bir suçu yok.

kaslı erkek görünce ağzının suyu akan ahlaksız

Riyakar olmayan kızdır, bırakın amk bu ayakları.

400 gr nutella nın 9 tl olması

Sonra johhny sins in adını çıkarırlar birde, sikişin alası lan bu.

çocuğa arap ismi koymak

Anadoluda herkesin bir lakabı olduğu için arap yalamacılığı falan olmayan mevzu.

ezidi

Varlıklarını öğrenmemizde yaptığı katkılar için ışid e müteşekkir olması gereken ortadoğu halkı, olm bu adamların varlığından haberimiz yoktu lan oha.

racon keseceklere tavsiyeler

asla geri basacağınız lafı söylemeyin söylerseniz ve geri basarsanız da ben öyle birşey söylemedim diye yırtının

(bkz: çirkeflik)

hastahane cihazlarının aşırı pahalı olması

Doğru bir önermedir, adam aynı anda hem kendi savaş uçağımızı yaptık diye hemde bilmemkaçyüz hastane yaptık diye övünüyor. ulan hava savaşı yapacağın 1 tane bile ülke yok etrafında uçak yapacağına mr cihazı yapsaydın o hastanelerin cihazlarını kendin üretseydin dünya kadar cihaz hem cebimizde kalcaktı hemde ülkede ciddi bir medikal sektörü oluşacaktı sanki abd sana sattıracak o uçağı anca pkk yı falan bombalarsın onunla, ayrıca her hastanenin cihaz alımı için ayrı ayrı ihale yapılıyor ve bu ihaleler ithalatçılara veriliyor devlet sürekli hastane yapıyorsa ve cihaz alacaksa neden ithalatçıyla falan uğraşıyor? ithalatçı 10 tane cihaz getirip kar koyup satıyor devlet bir kerede 200 tane alsın kedi alsın indirimli fiyattan alsın eğer dürüstseniz ve para yemiyorsanız bakkal kadar bile ticaret bilginiz yok amk!

7 haziran 2015 milletvekili genel seçimleri

Ak parti yaptığı tüm kürt yalakalığına rağmen doğuda bir güzel sandığa gömülmüştür en önemli ve ibretlik olay bu bence.

sucuklu kaşarlı ketçaplı tereyağlı tost

eğer bu malzemeler içine gerçekten katılıyorsa 4 liradan aşağı alamayacağınız tosttur.