bugün

"e .muğa goyum icra gelene gadar aklun nerdeydi" diyecek, muhtemelen baro'dan kovulmuş nestle kit-kat çıtırlıgında sözlük müdavimleridir.
(bkz: praetor)
hazır ve nazır çiçeği burnunda,sözlükteki avukatlar birleşin diyen insan.
(bkz: derin mavi)
bazı önemli ve bilgi sahibi olmadığımız durum ve konularda fikrini alabileceğimiz, danışabileceğimiz avukatlar olabilme ihtimali yüksek olan avukatlardır. * *
okulun bir sene uzadığını düşünüp üzerine 1 sene de stajı eklersek iki sene sonra benim diyebileceğim başlık.
adalete olan inancımı sarsan olay karşısında hala şaşkınlığımı üzerimden atamadım.
(bkz: danışmanlık parası isteyen paragöz avukatlar)
(bkz: avukatların kan emici olması)
sözlükteki savcılar kadar sükse yapamazlar. ben meselâ arada bi bakıyorum böyle anayasal düzeni yıkmaya çalışan bi entry var mı diye. sonra ay pi adresi falan... ensenizdeyim lan!
silinmiş bir tanesi için (bkz: guguk profesoru).
sözlükteki pkk propagandası ile ilgili suç duyuruları hususunda gönüllü yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyoruz.
kendilerine danışılmasından ve zamanlarını yazmaktan çok danışma hizmeti vererek geçirmekten kaçındıkları için mesleklerini gizleyen avukat yazarlardır.
beleşçi yazarlar tarafından arananlardır.

- avukat tutmazsan uludağ sana bir avukat atayacak.

- kendimi savunabilirim lanet olası.
şu anda küçük bir şeyler sormak için ihtiyaç duyulan sevgi kelebekleridir.
avukat adayları da iş görür herhalde.
avukatlık mesleğini icra edenler ve edecek olanlardır.

varsa aramızda soru sormak gerek kendilerine?
Hiç kimseyede yardım etmeyen avukatlardır.
sayıları sözlükteki işssizlerden çok daha azdır.
aralarında bulunduğum meslektaşlardır.
Bizim bi tarla işimiz var da halletmelerini istediğim meslek grubu mensupları. ***
sözlükte ya da başka bir yerde aynı karakterin temsilcileri olan insanlardır. mağdur veya mağdur eden (aslında ğadir denir) taraflardan hangisi parayı basmışsa onun adına savunma yapan adamdır. ne büyük bir kepazelik. yani mahkeme salonunda savunduğu tarafın karşısındaki, yani müvekkilinin davalısı (davacısı) parayı basmış olsaydı onun adına savunma yapacaktı. tuhaf ve karakter zedeleyici bir iş değil mi gerçekten?
devletin herhangi bir yerinde ya da kademesinde olmadıkları için gurur duymalarını tavsiye ettiğim bir meslek grubuna mensup yazarlardır. her zaman önceki beyanlarınızı tekrar etmeyin arada yeni şeyler söylemek lazım.
varsa bi renklendirsin pm den.
ilk defa böyle bir şey rica edeceğim hukukçularımızdır.

Bir sorum olacak bana ulaşabilir mi herhangi bir beyefendi/ hanımefendi?
Danışmanlık parası vermemek ve işi beleşe getirmek için aranan sözlük avukatlarıdır.*
avukatlar gününü kutladığım ve aralarında bulunduğum avukatlardır.
mesleklerini gizlemeleri tavsiye edilir. bedava danışma hattı gibi mesaj yağmuruna tutulmak istemiyorlarsa tabii.

edit:

--spoiler--
birşey sorucam.
--spoiler--