bugün

entry'ler (373)

fotoğrafçılığın sanat olmadığı gerçeği

sanat esyanin kendisi degil goruldugu perspektiftir ve senin goremedigin ani o sanatci gorur ve bu ani gerek siirle gerek resimle yahut fotografla anlatir. mal mal konusmayin aq

dokunmaktan en çok zevk aldığınız şey

meme.
beyaz puruzsuz bir meme

anın görüntüsü

gök kütahya cami bursa çatılı ev uşak camlı balkonlar ankara
görsel

hayal kurulurken arka plandaki renk

renk paleti veren var.

hayal kurulurken arka plandaki renk

örneğin benim hep siyahtır kap karanlık olmazsa görülmez hiç biri.

silah çeken birine söylenecek sözler

ka-pow! cevaben:)

buluştuğu kons tarafından tokatlanan yıkık

dh forum üyesi bir adet iyi aile çocuğu yıkıktır ekşide tam hikayesi anlatılmış. orada sonu gelmeyen çaylaklığım yüzünden buraya yazayım, kardeşim sen bu yaşına iyi gelmişsin yani aslında eminim devlet sizleri bir nebze kollamasa yok olup gideceksiniz sizin gibi yıkıklara göre çok sert bu dünya asfahsga

bacaklarını açarak oturan erkek

orospu çocuğudur net.

20 eylül 2018 dinamo zagreb fenerbahçe maçı

fenerbahçeye operasyon çekiliyor! skandal!!

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

insan alışıyor, en azından ben alışan insanlardandım. garip ama aşk acısını dindiren tek şey aşık olunan kişidir başkası falan değil o değiştikçe o aşık olduğun insan olmaktan çıktıkça aşk acısı da bitiyor.

insanlar neden allah a inanır

insan inanmaya meyillidir bu hiç görmediği bir olgu dahi olsa ona inanır çünkü tam değil kudretinin yetmeyeceği şeyleri istemekte üzerine yok haliyle üstün bir ihtimal kaynağı lazım ona da böyle isimler takıyorlar.

uyumama nedenleri

metilfenidat.

sagopa kajmer

siz manavdan et almaya çalışan dalyaraklarsınız.
adam rap müzik erbabı tutmuş dini değişmiş dinci olmuş dindar olmuş yarak kürek dinle geç ne magazin yaratıyosun.

her şeyin özeti olan tek cümle

her şey kötüye gider.
(bkz: entropi)

ağzı laf yapmayan yakışıklı erkek

iki kadın bir gün pazara çıkmışlar haftalık sebze meyve alışverişi yapacaklarmış önce tüm tezgahları dolaşıp en uygunlarını belirlemişler ikinci turda kesin karar verdiklerini almış üçüncü tur atılırken iki tezgah arasında kalmışlar birinde ürün x lirayken diğerinde 2x liraymış ucuz olan tezgahtaki satıcı ilgisiz bağırmayan malını övmeyen tok satıcıymış pahalı tezgahtaki satıcı ise tatlı dilli tam bir pazar esnafıymış kadınlardan biri aynı kalitedeki ucuz ürüne yönelmiş diğeri pahalı olana. alışveriş bittiğinde biri ucuz ürün diğeri iyi hizmet satın almış olarak evlerine dönmüşler. ha yedikleri mi aynı ;)

23 yaşındayım ve hayatta hiçbir amacım yok

sultan mehmet’ten örnek veren var hala. adam padişah kardeşim padşiah bu yazar arkadaşın vatandaşlığı bile vergiyle. az akıllı olun lan.

app store

satın alımlarla ilgili açığını buldum ödülleri bekliyorum. xx

birkaç dakikalık ömrünüz kalsaydı napardınız

bi sigara yakar kedilerimin suyunu mamasını tazlerdim.

muskat

iki adet muskatı rendeleyip veya öğütüp gece yatmadan önce bal ya da reçelle karıştırıp yerseniz ertesi gün diazem etkisindeymiş gibi yaşarsınız.

kanatlarim var ruhumda

anasını siktiniz sözlüğün.