bugün

ne tuhaf..
yıllar sonra, ben doğmadan once ölen ablamın çatı arasında fotoğrafları bulundu.
elinde oyuncak bebekler henüz 6 yaşında..
en çok anneme üzülüyorum. evladın kucağında son nefesini veriyor.
bununla nasıl yaşanır ki ? ?
ben %50'lik kesimdenim(akp)
itiraf ediyorum çocukken anama inat evdeki halılara işerdim. oh be rahatladım.*
24 adlı diziyi sabaha karşı izler oldum.
çok sevdim lan..
sinirleniyorum sözlük.

ablamın dolabındaki abiyemsi kıyafetlerin, şık elbiselerin, topuklu ayakkabıların sayısının arttığını gördükçe sinirleniyorum. büyüdüğünü fark ediyorum çünkü. üzülüyorum bir gün evlenecek, gidecek ve benim katlanabilir cep-boy ablacım olmaktan çıkacak diye. üzüldükçe de hep sinirlenirim ben işte. bir şeyler yap sözlük, büyümesin.
sevgili sözlük. vizelere bir haftadan az bir süre kaldı. ve ben hala, anlarsın işte.
bugün enayiliğim level atladı. dolmuşa adım attığımda 3 koltuk boş iken parayı verip arkama döndüğümde hepsi gayet doluydu. alem oyuncu olmuş sokaklar sahne.
itiraf ediyorum sözlük;
dün gece uyurken birden kalktım çok çişim gelmişti. hemen tuvalate doğru ilerledim bir de baktım ki dolu babam tuvalette. napcam diye düşünürken aklıma banyodaki lavabo geldi. hemen banyoya geçmiştim ne de olsa mükemmel bir fikirdi. banyonun lavabosu nu bir pisuvar gibi kullandım. acayip rahatlamıştım . tam banyodan cıkarken aklıma geldi, neden banyodaki tuvaleti kullanmadım ? ben de bilmiyorum sözlük. bir an aklın gidip gelmesi diye düşünüyorum. o değilde eğer dun gece annem görseydi heralde bugun bu yazıyı yazamıyo olurdum. büyük ihtimal evden kovalbilirdi çünkü.
bu gün okulda yağmur yağdığından tören olmadı tuvalette mastürbasyon yaptım.
benim hala umudum var! minicik.
son 1 haftadır yorum yapamıyorum. Sözlüğe en ufak katkım yok.
itiraf ediyorum: beklemek! zurna bi itiraf farkındayım ama olay budur sözlük. tanju'nun gol pası beklerkenki deruhte ettiğim suçluluğu. evrenin her tera-saniye genişlemekte olduğunu bilmek; buna rağmen zerre genişlemeden oturup beklemek. sadece oturarak da değil; bilumum şekillerde beklemek: gezerek, koşarak, okuyarak, yazarak, çalışarak, dönerek, konuşarak, susarak beklemek. neyi beklediğini bilmemenin absürd bi etkisi var ama, güldürürken düşündüren; düşündürürken kusturan bi etki. bakalım n'olcak sözlük, hayırlısı*
bugün de gelmedi...

umudumu yitiriyorum...
huysuz insanların tiripleri beni deli ediyor.
ulan vizelere çalışacağım diye ektiğim insan sayısı iki elin parmaklarının sayısını geçti. ama ben haklıyım sözlük. hocasını görmediğim dersin vizesi geldi anasını satayım. hem bu yağmurda ne işimiz var dışarda yahu...
çoluğa, çocuğa, günahsız küçüklere tecavüz eden orospu çocukları. lütfen karşıma çıkın. sizinle şahsen hesaplaşmak istiyorum. sinirden kendimi sikicem burda, yediremiyorum sizinle aynı ırkın kanını taşımayı kendime.
internette bir haber okudum sözlük. tabi konuyu buraya taşımam haberin bana enteresan gelmesi. adam arkadaşı ve onun eşiyle beraber dağ kulubesinde kamp yapmaya gidiyor. sonra odun toplayayım diye bu arkadaşı dışarıya çıkıp kayboluyor evli çiftde endişelenip peşlerinden aramaya çıkıyorlar. arkadaşlarını soğuktan donmak üzere bulup kulubeye getiriyorlar adam öldü ölecek sonra adamın karısı soyunup seks yapıyor bu donmak üzere olan adamla, adamın kan basıncı yükseliyor ve vücut ısısı normale dönüyor. ya ne garip hayatlar var be sözlük. yani zor karar tabi. işin ucunda karın var. şimdi kendi başıma geldiğini düşünüyorum da.

- ayy kız nilay bu ceren ölcek ben bunu bi...
+ heeeçç kusura bakmaa. gebersin yelloz.
ben bu ankara'nın havasının ta .mına koyum. lan bi sıcak bi soğuk hasta etti beni,sürünüyorum. daha ötesi geberiyorum. bu şehirden nefret ediyorum.
yaklaşık iki saattir bilal göregen'in yorumuyla ''sevdiğim kız bana abi deyince'' diye söylediği şarkının nakaratı dilime dolandı, kendime engel olamıyorum.
ben sana bana aşık olma dedim, uyardım seni. karşılık veremem dedim, dinlemedin. şimdi niye cezalandırılan ben oluyorum? niye ben senin gibi bir dostu kaybediyorum?
yemek yaparken yağın içine soğan rendelerken, gözlerim yanmasın, sulanmasın diye deniz gözlüğü takıyorum.*
yatağımın üstüne sular damlamakta ve ben sadece yatağın üstüne kağıt koyarak onları durduğumu düşünüyorum.

(bkz: tavandan akan su)
facebook ta ki süper mario'yu oynamamak için direniyorum.sonunda biliyorum ki bağımlı olacağım.en azından ne kadar geç başlarsam o kadar iyi.
ps3 oyunlarının bu fiyata satılması çok büyük orospu çocukluğudur sözlük. ulan hadi ps3 verdik parayı, oyunları niye bu kadar pahalı ?