entry'ler (866)

pharmaton

2 gündür kullanıyorum. 1 gün kahvaltıdan sonra aldım. Gün boyu başım ağrıdı. 2. yi akşam yemeğinden sonra aldım bu sefer her şey normal gibiydi ta ki dışarıdan eve gelene kadar. önce anlamsız bir bacak ağrısı neyse o geçti. odaklanma konusunda çok iyi olduğunu yazmışlardı etkilerini okuduğumda. Bedenim ve beynim uyku alemine dalmışken biri uyanmak istedi ama hangisi çözemedim. bedenim kendini yataktan atma isteği duyarken beynim ölüyorum galiba, telefonu al, ablanı ara, hastaneye gidelim,ya ölürsem, sabahı görecekmiyim derken inleye inleye sonunda imdatt diye bağırdım. kötü rüyalara sebep oluyormuş zaten. bu da yaşadığım en kötüsüydü. Akşam yemekten sonra içmemeye karar verdim. çözüm olur mu bilmem. Uykuya ihtiyaç bırakmıyor birde en bariz gördüğüm etkisi bu.

sözlük yazarlarının yaptığı mallıklar

hiç tanımadığım birini tanığım birine benzetip öpmem.sonrasında da bu neden bu kadar soğuk davrandı diye şaşırmam. olayı ancak bir arkadaşımın yardımı ile çözebilmiş olmam cabası tabi.

sözlük yazarlarının sahip olmak istedikleri şeyler

yetenek.

sinop

damarına basılınca rüzgarları gibi kasıp kavuran şehir.

ben bu yazıyı sana yazdım

ne dinlesem acaba dediğim zamanlarda bakıyorum zevkine hayranım ne yalan söylim.

sözlük yazarlarının şu an yapmak istedikleri

biriyle konuşabilmek isterdim. onun varlığı ve yokluğu arasındaki o sinir bozucu durumu anlatmak isterdim.

yay burcu erkeği

daha küçüklükten başlıyor bu burcun erkeğindeki özgürlük, istediğimi yaparım, her şey benim istediğim gibi olur havaları. işine geldiğiniz sürece iyisinizdir.

facebook zaman tüneli

profil resmi ile kapak resmi arasında bir bütünlük sağlandığında çok hoş olabiliyor. * yılara göre dağılım oluşuda hoş. girildiğinde dönüşü olmadığından iyi taraflarını görmek daha zevkli oluyor.

ağlıyor musun a verilecek en güzel cevap

hayır soğan doğruyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

kararsızlık benim göbek adım olmalıymış. riski hiç sevmiyorum, garanticiyim alışılmışın dışına çıkmak beni korkutuyor. hiç böyle bilmezdim kendimi ve böyle olacağımı düşünmezdim ama aynen böyleyim. kabul ettim. ömrümü yedi bu 6 yıl benim.

muhabbet kuşu

evde bakılmak için alındığı andan itibaren evin bir üyesi olan ve o evdeki kişilerin ilgilenme şekline göre değişik huylar edinen kaybedildiğinde ise büyük hüsran yaşatan top burunlu sevimli kuş.
ev yemeklerine bayılırlar ayrıca özellikle pilav, yemeklerin içindeki pişmiş soğan, kıyma yedikleri bile olmuştur. ayrıca komik kuşlardır. bir anda tüm stresinizi alabilecekleri gibi bir anda sizi ip gibide gerebilirler istekleri yerine getirilmediğinde car car öterek. *
konuşmayı öğrendikleri kişiye sesleri de benzer ayrıca.

ben bu yazıyı sana yazdım

şaka yapasım var sana. nisandanmıdır nedir.

eyvah düşüyorum da yarışan sözlük yazarı

sinop'u bilemeyip elenen yazar.

kızların astrolojiye göre hayatlarını belirlemesi

kızların uzaylı olduğuna işarettir.

erkeklerin acımasız olduğu anlar

yeni bir sevgili bulduklarında eski sevgililerine karşı olan davranışlarında.

iyi niyetin aptallık olması

kişinin kendisine karşı yaptığı en büyük aptallıktır. genelde farkına varılmadan yapılır ve karşınızda sizin iyi niyetinizi hiç önemsemeyen kişiler vardır. bu aptallık fark edildiğinde yerini pişmanlık alır.

kendisinden hoşlanıldığını anlamayan kız

nazlı kızdır.

eski sevgiliyle barışmak

yapılan hataların tekrarlanmaması yüksek ihtimal olan durum.

gitmek istenen ülkeler

mısır, venedik

ayrıldıktan 1 yıl sonra mesaj atan eski sevgili

10 yıl sonra çıkması bile şaşırtmayacak olan sevgilidir. Hey sen unuttun mu beni ben vardım ya hani mesajını vermeye çalışıyordur. egoist bir yapısı varsa sadece yeni sevgilisini duyurmaya çalışıyor da olabilir.