bugün

mutsuzum ve sadece dua edebiliyorum.
çoğu sabah yüzümü yıkamadan işe gidiyorum. ne iğrencim.
biraz önce hoşlandığım çocuğun arayıp buluşacağımızı söylemesi üzerine dünyanın en hızlı kaş alımını yaptım sanırım.
bu gece de sıçtın mavisini göreceğim.
bazen iki aydınlık gün istiyorum, o bile yeter kalan ömrüme.
Şirketteki en küçük kişi benim. insanlar bana küçük kız çocuğu muamelesi yapıyor. Arada gelip yanaklarımı sıkıyorlar vs. Normalde bu tarz muamele görmek çok rahatsız etmez, ama profesyonel gözükmem gereken bir ortamda bu muameleyi görünce sinir oluyoru.

Hapşırırken istemzsiz olarak pikaçu, piçu, piuu gibi sesler çıkarıyorum.

Uzun bir süredir ayrılmayı düşündüğüm iş yerimden çıkışımı yaptım, marka olarak ve pozisyon olarak daha iyi olduğunu bildiğim bir yerde çalışmaya başlayacağım. Ama korkuyorum ve bir hüzün bastı engel olamıyorum.
biraz önce fazla kiloluyum diyen bir kıza " sen böyle iyisin" dedim. yalancıyı sikmiyolar ya.
Ingıltere de yasamak guzel olucak. Bu ulkede kalmayı ısterdım ama kalabılıcegım bır sey yok. Tek basıma yapmak zorundayım her seyı destekleyecek, yanımda olacak bırılerı yok. Tek basıma verecegım zorlu bır mucadele olucak ve guclenerek cıkıcagım. Sınavlar verılıcek okul bıtırılıcek ıse gırılıcek para kazanılıcak bır sure boyle olucak bunlar olduktan sonra zaten hazırlıgını yaptıgım seye ıngıltere ye ucmak olucak. Yasamak guzel olucak.
neden herkes ilk verdiği izlenimdeki kadar saf ve temiz kalmıyor? bir sözüne cenazesini kıldığım insanlar neden bu kadar fazla? herkes güya dürüst insan arıyor ama neden doğruları duymaya tahammülü yok kimseciklerin??
bugunun gelecegini bal gibi biliyordum ve geldi.
onunla son gorustugumuz yerde tekrar karsilastim.
ayni koridorda selam bile vermeden gectim gittim.
ayni toplantida o konusurken yuzune bile bakamadim.
gozgoze gelmemek icin extra bir caba gosterdim ve basardim.
onun bana bilmem kac kez baktigini sonradan baskasindan duysam da o gozlere daha fazla dayanamazdim.
konusma sirasi bana geldiginde - ne dedigimi bile hatirlamiyorum simdi - sesimin titredigini hissettim.
onu gordugum ilk andan son ana kadar tum bedenimle sinirden titredim evet. oyle ki baskan bile onca insani birakip yanima geldi iyi misin diye...
gidip yuzune icimde biriktirdigim her seyi kusmak istiyor ayni zamanda ona tekrar sarilmak istiyordum.
neyse ki bana bu izdirabi fazla yasatmadi erkenden toplantiyi terketti.
bugun anladim ona hala deli gibi asigim.
evet ben iflah olmaz bir salagim.
keske konusabilseydim tekrar ama yapamadim.
daracik koridorda bile karsilastigimiz halde ne hos geldin diyebildim ne de o giderken veda edebildim ve gitti...
Anlat anlat bitirilemeyecek itiraflar vardır bazen. Zamanını bekleyen.
fırsatım varken türkiyeyi terketmediğim için pişmanım.
Sanırım hayallerimin hiçbirini yaşamadan ölücem.
ygs çalışıyordum 3 aydır kafa iznindeydim bugün bitti, özlemişim lan seni sözlük.
her gün hayatımda bir şeyler değişsin artık dememe rağmen artı hiçbir çaba göstermiyorum.
*aslan kemiren, kartala kafa tutan ve hamsi avlayan fenerbahçe için her şeyimi verebilirim.
*o dokunulmamış bedenimi keşke david beckham gibi yakışıklı bir erkeğe verebilsem.
*behzat ç. sizce de bok gibi bir film/dizi değil miydi?
*keşke kemalistler ülkeyi terk etse.
malsınız.
7.nesil bir yazar olarak 4 yıldır uludağdayım. O zamanlarda liseli bi ergendim ve sözlüğün kalitesini sikmeye çalışanlardandım. Şu an olduğu gibi az çok nesil ayrımcılığı vardı ama 'haha amk ergeni' gibisinden bi cümle kurmadı herkes. Öğretmenden tutun mühendise kadar çok iyi insanlarla arkadaş olmamı sağladı bu sözlük. Ortam nezihti. Bir iki numunelik ibne haricinde. Yarım saat içinde sol frame de görebileceğiniz sikko başlıkları düşünün. Hastalıklı zihinlerin kustuğu o başlıklardan eser yoktu.

Terörist, kökten dinci, sempatizan, "Atatürk'e hakaretten silik yiyen", özel mesajla küfür edenleri pek bulamazdınız.

Kadınların da sözlükte bulunduğunun bilincindeydi bir çok yazar.

Zannedersem az çok bir şeyler canlanmıştır gözünüzde. Bir de şu anki duruma bakın.

Aslında söylemeyi düşündüğüm çok şey var şu anki hal ile ama nasıl biliyorsanız öyle yapın. Bu saatten sonra bi bok olmaz bu sözlükten.

Dostlarım ; size burada teker teker teşekkür etmeyeceğim. Sadece iki üç kişiye özel teşekkür etmek istiyorum. Onun dışında Üşendim biraz nicklerinizi yazmaya biraz da unuttuklarım olabilir endişesi de var. Eğer mazur görecekseniz ben akidesekerine çok çok teşekkür ederim. Hocam hep öz ablam gibi yanımda oldunuz. iyi ki varsınız.

Ve niyancat. Sözlükten en beklemediğim şey sendin bitanem * arada işe yarayabiliyormuş sözlük. Bu arada şansın yok sevgilim dövmeciye gidiyoruz vizelerden sonra. Seni sözlükten son kez kocaman kocaman öpüyorum.

Hazır isimler yazmışken pinkfloydus dur hele ve mbks çok kafa adamlarsınız siz. Yeriniz ayrı *

Aranızda hala iyi insanlar var onlara da içten teşekkürlerimi sunuyorum. hepinize iyi geceler diliyorum.

iyi bak kendine sözlük.
cuma 2 tane sınavım var ve hiç çalışmadım. ayrica bu pis kokunun sebebini merak eden varsa biraz önce osurdum.
Az konuşan bir insan olduğumu söyler çevremdekiler. Fakat iç sesimi susturamıyorum o kadar geveze ki şimdi ben kime inanayım.
öyle lanet bir insanım ki babamı ağlattım bugün. koskoca babam ağladı yahu. "evladım var" diye sevinsin garibim. allah belamı versin sözlük. iyi geceler.
yoruldum sözlük.
hayattan yoruldum.yasamaktan.
neyim mi eksik hicbiseyim cocukluğumdan baska, özledim lan çok özledim.simdi cocukken hayalini kurdugum gibi üniversitedeyim ama cocuklugum kücüklüğüm eksik.bazı seyler sadece saf hayallerde güzelmis.simdi uyur sabah okula giderim cocukkende öyleydi sabah okula giderdim ama beslenme cantamı hazirlayan bi annem vardı,cebime harcligimi birakan bi babam.okul bitince cantayi odaya sallayip spor ayakkabilarimi giyip mahalle macina kosardim,sevdigim sevmedigim arkadaslarla kolasina bi mac,sonra camiye kosar agzimizi dayayip musluğa kana kana su icerdik bitmeyen enerjimizle bide üstüne misket oynardik.bi sans misketim vardi masmavi hic üttürmedigim kaybetmedigim hep cebimde yanimda tasidiğim.aksam ezani okununca icimizde bi ürperti evet son düdük calmis eve gitme vakti gelmisti ama gidesimiz hic gelmezdi biraz daha oynardik hava kararir ürperti cogalirdi.icim kararirdi gec gidince babamdan isitecegim azarların korkusuyla ve giderdim biraz kizgin bi baba telasli bi anne karsilardi beni.fircami yedikten sonra yemegimi de yerdim abimle oynardik hic abi demedim ona ama bi yerde ondan bahsederken simdi buraya yazdigim gibi abi derim hep.kardes nasil bi seydir lan sözlük sevgilisini bile kıskanırdım benden daha fazla sevmesin benimle daha fazla ilgilensin isterdim.simdi ise o aydın da ben ankara da, o bi ucta ben bi uçta.haftada bir arar sorar ya da sorarım öyle iste.bu eksiklik bu özlem hic mi bitmez o safligi,o masum neşeyi özlüyorum lan.tek derdim eksilen misketlerimdi simdi ise binbir türlü dert tasa haa sükür tabi isyan edecek degilim haşa ama iste cok özlüyorum ağlamaya utaniyorum be sôzlük koca adam oldun lan babamın tabiriyle eşek oldum be ne ağlaması.hem ağlasam sesimi duyan da olmaz ki artık basimi oksayip avutan,bi cikolatayla susturan biri cikmazki.kısacası gecmis gecmiyor lan iste hep bi özlem hep bi eksiklik.özlüyorum be sözlük çocukluğumu özlüyorum...
Alnımda potansiyel kandırılma adayı mı yazıyor benim?
Biri kanserim der diğeri araba kazası yaptım der...
yeter ya hu hayır yalan söylemeyin demiyorum hobi olarak yine söyleyin ama bu nedir ya?
Ne tür insanlarsınız siz?
Biri düştüm dese oturur onunla acı çekerim ben.
Yapmayın böyle...
5 dk kadar oradayım deyin,
Gelmek üzereyim deyin,
Telefon şarjdaydı deyin,
Aa görmedim seni deyin
Ama böyle şeyler demeyin.
Uzak durun ya vallahi uzak durun benden.
baya değişik küfürler geliştirdim. bunların sebebi de kimchi 'sine isot attığımın bir çekik gözlü veledi. siz siz olun kore dizilerindeki oğlanlar gibi sanmayın tüm koreli erkekleri kızlar.
gecenin yarımında götüm götüm eve gelirken dallı taşşaklı konuşan böğürerek gülen kızlar gördüm. kim anormal anlayamadım.