bugün

entry'ler (106)

sözlük yazarlarının itirafları

Asla senle olmam son erkek kalsan dönüp bakmam sok bunu kafana.

Benden vazgeçemediğin sürece çok zavallısın.

mail

Mail de tıpkı telefon numarası gibi silindikten bir kaç yıl sonra hatırlanması zor olan birşeydir. Tabi akılda kalıcı bir özelliği anlamı yoksa.

yorulmak

Değişiklik bi bakıma iyidir derdini sıkıntını unutursun ama devamlı farklı arkdaslar farklı bır ev farklı bır yer tam alışmısken yeniden alışmak zorunda kalmak bütün sevdiklerini arkanda bırakmak geçerli bi amaç için olsa da işte yorulmak böyle birşey. Çok önemli olan şeyler var ki hayatta düzen istikrar huzur gibi ihtiyaç duyarsın.

sen yoksun

kul oldun, köle oldun,
kurşun geçirmez cam oldun
cin oldun adam çarptın
cellat oldun kelle uçurdun
bütün dünya izler durur
afet-i azam bekler durur
hedefini al,piyasanı al,herşeyini al..
yandı dertler bitti tasa
ben kurbanım bu cambaza
iki gözüm kadar eminim sen yoksun.

diye devam eden şarkı.

evlilik

bir kızı bin kişi ister bir kişi alır. acelemiz yok.

http://onedio.com/haber/-...ek-19-harika-cevap-306568

aldatan erkek

bu tarz erkekler genelde karşısındakını devamlı eleştirir ve çirkin taraflarını açıklarını bulma gayesi içine girerler. tabı karsısındakıni kendıne aşık ettıkten sonra. sonrası da malum amaç karşısındakının psikolojisini bozmak kendisini kötü hissetmesını ve ezik olmasını saglamak. bunu yaparak kişiyi kendisine bağımlı hale getireceğini ve hatalarının görmezden gelineceğini düşünür. aman kızlar sizi çok eleştiren açığınızı arayan erkeklere dikkat. onlar yılandır. dedikleri umrunuzda olmasın çok eleştiriyorsa bilin ki siz çok güzelsiniz onunsa fiziksel ve kişiliksel açıkları var.

anneler günü

anneler gününde annesi ölenleri düşündüğüm için üzgün annem uzakta olduğu için buruk ama hala yaşadığı için mutluyum.

yaşıyorum çünkü

çünkü ölmem gereken gün henüz gelmedi.

eski sevgilinin öldüğünü öğrenmek

hangisi olduğuna bağlı. bir denyoların denyosu vardır mutlaka üzülmeyeceğiniz.

ölmeden önce söylenen son sözler

seni aldattım.

kandırmak

bir insanı kandırmak için çok zeki olmaya gerek yok yeter ki karşısındaki kanmak istesin. birini defalarca kandırıp defalarca iyi niyetine inandıran kişiler varsa aramızda kendisini çok zeki sanmasınlar. bunu herkes yapabiliyor değil mi?.

aynı nehirde iki kere yıkanılmaz

takdir ettim çok doğru bir söz.

hata

önemli olan geçmişte ne hata yaptığımız değil, hala hangilerini devam ettiriyor olduğumuzdur. gençlik hataları affedilebilir ders alınmışsa.

gün olur devran döner

gün olur devran döner ama hayat kendini tekrarlamaya da devam eder.

bazen iki aydınlık gün istiyorum, o bile yeter kalan ömrüme.

masumiyet

masum olmak isteyen insan salak insandır, masumiyet arayan da keza öyle.

günün psikolojisini özetleyen şarkı

http://www.youtube.com/watch?v=2Sd3vDhcBr8

sözlük yazarlarının ruh halleri

hayalimi yaşıyorum. geleceğe güvenle bakmak. istediğini alana kadar elinden gelenin en iyisini yaparak, kadere razı olmamak. çözüm üretmek. kendine mutlu olma şansı tanımak. işte esas olan bu.

ölü biriyle konuşmak

canlılarla konuşmak gibi bir şey.