bugün

bir sözlük yazarı.. hoş gelmiş..
hoş gelmiş nesildaş.
midye dolma açan mardinlinin neresini karizmatik bulduğunu merak ettiğim yazar. daha karizmatikleri için (bkz: erkenotenhoroz).
(#16362120) doğru bir tespitte bulunan yazar.
e nasil duyguları ninsanı.
kendisini biraz korkuttum sanırım. neyse hoşgelmiş 9.nesil yazar kişisi.
kendini sol framede görünce (bkz: allah diyen yazar)
sol framede görünce, "başına bir iş geldi zaar" dediğim yazar.
yahut, sözlükte fame kendisi. *

insansız insan türünün son örneklerinden.
hoşgeldin sevgili dostum.
(#18283841) berbat bir türkçe ile nasıl yazar olmuş merak edilen.
(#18466677)

insanlık namına adı merve olan tüm yazar arkadaşlarımızın yardım etmesi gereken yazardır.
beğenerek takip ettiğim yazar. hoş gelmisler efendim.
liseli olduğunu anlayınca unfollow yaptım tabii ki. henüz daha ne yapacağını bileyen özgür kız modunda takılıyor. şunları anlamıyorum yeaağ bunlara ınanamıyoğğruum tarzında tweetleri var, potansiyeli de var ancak farkına varıp değerlendirecek yaşta ve kafada değil ne yazık ki kendisi haricindeki insanları ötekileştirmekle meşgul.
ilişki nedir? başlangıcını bilen biridir.(#19497563)
bira-midye diye diye günü akşama eden can ciğer yazar kişisi.
halbuki kendisi tekilanın su niyetine içildiği kutsal topraklarda. şaşılacak iş. *
güzel, güneşli günlerde görüşmek üzere sevgili yazar.
(bkz: sözlüğün en kafa erkek yazarları/#21846625)

cinsiyetimi ifşa ederek beni zor durumda bırakan ve sözlük kızları tarafından mesaj kutumun istila edilmesine neden olan sözlüğün -- kromozomlu en ka-fa yazarlarından.
fill in the blanks lütfen hocam.
he bu arada kendisi ingilizce öğretmenim.
meslek hayatının ilk mezunu olmak ayrı bir gurur ciğerim, dikkat et kendine yaban ellerde.
bira-midye bira-midye bira-midye...
Aramizda garip bir etkilesim olan yazar ayni anda birbirimize nick alti girmeye calistik eheh.
Kedisine de kendisini de selam olsun.*
1000. entarimi sana yazıyorum yazarıdır.

Daha da söylenilecek bişi varsa "o benim niyancat'im kimseyle paylaşmam. Kedisiyle bile" *
Çok uyuyan yazar.

Birazcık az uyu sevgilim lütfen.
yıllardır muhabbeti süre gelen iki-üç kişilik dev zirveyi nihayetinde gerçekleştirebildiğimiz can ciğer yazar, sevgili dost.
midyeyi şehir şartlarından dolayı bir sonraki buluşmaya ertelesek de gönüllerin bir olması yetmiş gibi görünüyor, en azından şimdilik. *
e tabi bunu saymak olmaz kadim dostum.
ankara ayazında buz tutmadan, istanbul baharında yayvan yayvan aşağı doğru salınmadan taşlar yerine oturmayacaktır elbette.
güzel günlerde görüşmek üzere.