bugün

bir anlık öfkeyle herşeyi silip gidecektim.
biri birinden bişey bekliyorsa önce kendisi bişey yapmalı ki beklesin dedim.
izin aldım, öfkemi soğuttum,
gitmedim.
deli anlık öfkelerim neleri yuttu, daha fazla yutamasın artık...
Evet yaptım.. 4 yasımda sıvı halinde sümüğüm akmıştı ağzıma girince tadı çok hoşuma gitmişti, ben de elimi burnuma atıp katı olan sümükleri de ağzıma atmıştım onu sevmemiştim ve tükürmüştüm, bunu yaptım.. en azından tecrübe edindim
bazen kedimle bile konuşmuyorum hayata küsüyorum.
şimdiye kadar hiç behzat ç. izlemedim.
aslında o bir gerizekalı.
bugün kağıt parada hayatım boyunca canlı olarak görebildiğim en güzel radarı burun farkı ile kaçırdım. ağlamak istiyorum. fiyatı da çok uygundu. benden saniyeler önce göre piçin teki gözümün önünde alıp gitti. bir koleksiyoncu olarak bunu asla unutamayacağım. muhtemelen bugün uyku de girmez gözüme. *
yarın, yüzde 50 şansım olan, tüm hayatımı değiştirebilecek bir iş görüşmesine gireceğim ve heyecandan ölmem an meselesi.
keşke onu sevdiğimin çeyreği kadar beni sevebilseydi..
tipiyle barışık biriyim ve tipimi ciddi anlamda türkiye standartlarında iyi buluyorum. ama dişlerimin çarpık olması beni mahvediyor. acayip mutsuz oluyorum bazen. niye böyle oluyor bilmiyorum. ''boşver oğlum alt tarafı diş'' diyorum, ama işte olmuyor. dişlerimi porselen kaplatmak istiyorum. gittiğim diş doktorları ''yirmi yaşındasın kesinlikle tavsiye etmiyoruz'' diyorlar. üç yıl diş teliyle mi geziyim. bilmiyorum, sıkıldım.
yeniden aşık olayım istiyorum. yeniden bitakım duyguları tatmak, yeniden heycanlanmak istiyorum. buluşmak için her seferinde

kalbim küt küt atsın, tekrar eve döndüğümde hemen gece olsun yorganımın altında hayal kurayım istiyorum. sevgilim

basketbolla ilgilensin mesela. bana sürprizler yapsın, bi gün çat kapı evimizin önüne gelip 'aşağı inmezsen ben çıkarım

yanına, hem annenlerle de bu sayede tanışmış oluruz' desin. aşağı indiğimde her şeyi hazırlamış olsun, pikniğe gidelim

beraber.

şey olsun mesela benim ders çıkış saatim için plan yapmış olalım ama beni son dakikada eksin, biraz bozulayım ama onu çok

sevdiğimden pek bi şey demeyim. sonra ders çıkışı pat! karşımda belirsin, gülümsesin bana. sonra arabaya geçelim. bi de ne

göreyim benim koltuğumda bi demet kır çiçeği, zaten onun gelişiyle mutluluğum bi de bu çiçeklerle tavan yapsın. sonra ben

onu iğneleyeyim 'keşke arabaya binmeden önce arkanda saklayıp verseydin çiçeği, daha romantik olurdu' diyeyim. o, bu lafın

altında kalmasın biraz maçoluk yapsın bana 'erkek adam öyle her yerde elinde çiçekle beklemez küçük hanım' desin.

ya da şey olsun mesela; bi yerde onun arkadaşlarına rastlayalım ama kız arkadaşlarına. hepsi çok güzel olsun. ben

kıskançlıktan kudurayım. onlar kendi aralarında gülerlerken ben etrafa bakınayım, sonra sevgilim benim hoşnut olmadığımı

anlasın elimi tutsun, o an yanağımdan öpsün.

ya da dur dur şey olsun, beraber alışverişe çıkalım tekrardan eve geldiğimizde ben 'aa şunu almayı unuttuk görüyo musun,

aklımdaydı oysaki' diyeyim. hemen o da 'dur ben hemen gidip alayım' desin. ben ordan atlayayım 'sevgilim saçmalama tee oraya

gitme boşuna, yarın alırız dert değil' diyeyim. 'asıl sen saçmalama aşkım, ayda yılda bi şey istemişsin, onu da almayacaksam

ben ne işe yararım. hem bende hava almış olurum, spor olur bana da. baksana kızlar fit erkeklerden hoşlanıyo' desin ve beni

kızdırsın tatlı tatlı. sonra ben şakacıktan surat asayım, aldığımız malzemeleri dolaba yerleştirirken belimden tutsun çeksin

kendine doğru öpüşelim. öyle işte. sadece bi hayalden ibaret olsa da yazarken bile bayağı mutlu oldum.
gittik mal gibi işletme okuduk. okusana rus dili ve edebiyatını. hadi edebiyatını salla rusça öğren dimi? tey allam ya.
edit : entel takılmaya çalışan, 20 entry ile tavan karma yaptıran tribün yalaklarını eksilemekle meşgulüm. pls do not disturb.
seni çok özledim*
o kadar dürüstüm ki edecek itirafım kalmadı. *
itiraf ediyorum ben hala onu unutamadım sözlük.
rüyalarıma hükmetmeye çalıştıkça saçmalaşıyorlar. şunu göreyim bunu göreyim dedikçe boyumun ölçüsünü çok enteresan şekillerde alıyorum.

en son mesela çok yakın olmayan bi arkadaşımın aslında transseksüel olduğunu gördüm. ondan önce de ben mafyaymışım, elimde silah falan bi' karıncayla pazarlık yapıyorum. bildiğin karınca evet. boyut paradoksuna girmeyelim burda, konuşuyoruz işte bi' şekilde. dur dur bitmedi daha. bi' de internetten takas usulü alışveriş yapma hikayesi var. ben gidip insanlara buzdolabımı, mikrodalga fırınımı verip karşılığında bi avuç sihirli (!) fasulye alıyorum. internetten ama. sitenin adı da e-takas.com gibi bi' şeydi.

hükmetme kısmına gelecek olursak, normal insanlar gibi normal rüyalar görmeye çalışıyorum. gündelik hayat, kariyer, özlediklerim, aşk, çiçek, böcek falan. duygusal bi' insanım özünde. ama al işte bilinçaltının hikmetinden sual olunmuyor. noluyo lan?!
cuma günü iş çıkışı market alışverişimi yapıp evime geliyorum, evden bir sonraki çıkışım pazartesi sabahı işe gitmek için oluyor, yalnızlıktan çok sıkılıyorum...
sırf mersin'li diye ayrıldığım bir erkek arkadaşım vardı. bana sürekli "mersin'e gitmek lazım, oralarda yaşamak lazım." diyip duruyordu. o günden beri mersin'lilere karşı bir önyargım var, tantuni bile yerken iki kez düşünüyorum.

not: bir de ben TRAKYA kızıyım bize uzaklar yakışmaz.
küçükken sinirlenince oturma odasının ortasına sıçarmışım sözlük.
yanlışlıkla açılan şeyin photoshop olmasından nefret ediyorum. fuck.
sözlük okutsan, ikoncan olacaktım, alıp idol yaptılar. bu arada başıma bir şey gelmeyecekse de ukte doldurmayı özledim.hepsini ayrı,ayrı çocuğummuş gibi seviyorum,doldurulduğu mesajını almam bunu 2 katına çıkarıyor ama tamam manyağı değilim.*,

düdüt:çay bardağına, yemek tabağına vs sigara söndüren insanlardan nefret ediyorum sözlük.*
Bugün doğum günüm sözlük ve trajik olanın bunu çıkmaya başladığım kızın hatırlamaması...
Hayatın içine tükürürüm.
insan bilgisayarın başında otururken susadığı zaman yavaşça yerinden kalkar mutfağa gider raftan bir bardak alır çeşmeyi açar suyunu doldurur ve içer. bu kadar basittir.
ama ben napıyorum susuzluğumun geçmesini bekliyorum. gece uyumaya yakın acıkan karnımın gurultusunu geçmesini beklemem gibi. ama aynı şeyi düşüncelerim için yapamıyorum.özlediğim birini düşündüğüm zaman dur düşünmeyim de geçsin olmuyor ama. daha çok düşünüyorum unutmayayım diye belki de. belki de salaklık. belki de havlardandır ya da dinlediğim şarkılardan. özlemimi geçiremiyorum.
su anda yataktan kalkip sinava gitmem gerekiyor ama ben burada entry giriyorum. tamam neyse valla kalktim. valla bak.
bu kızları anlayan birinin yardımına çok ihtiyacım var be sözlük ...Hem de acil...
güncel Önemli Başlıklar