bugün

çocuklarının mutluluğunu sağlayamayacak kadar iğrenç bir işte çalışan babadır. bir adet oyuncak veya hediye alacak parası yoktur. ağzı susam kokar. uzak dur be adam uzak.
onursuz troll beyanatı.
önceden polis olan babadır.
Babasını sözlüğe kötü biri göstermeye çalışan qappe den kat kat iyidir.
(bkz: simit satan babamdan utanıyorum)

Oo arak başlık..
malüm siyasi partiye götünü dayayıp açlıktan ölen çocukların hakkını yiyebilecek kadar orospu çocuğu olamamış babadır.
gözümde başlığı açan kadar alçalamaz.
Simit satacak kadar cok seviyodur belki cocuklarini. Ama cocuklarinin esinin sirtindan gecinen babalar daha revacta sanirim.
belki de önceki mesleği polisliktir.

(bkz: polis simit sat onurlu yaşa)
alın teriyle para kazanan baba alçalmış değil yükselmiştir. senin gibi gavatın doğacağını bilseydi evlenmezdi bile.
başlığı yazan orospu çocuğunun hiç goremıyeceği onurlu baba...
Başlığı açan troll orospu çocuğunda asla bulunmayacak onura ve gurura sahip babadır.
önemli konular hakkında trolluk yapacak kadar orospu çocuğu olmayın.
pezevenksin amk ya nesi var lan simit satmanin mis gibi ekmegini kazaniyo.
onurlu olan babadır.

geçen bunun anası simit satıyordu, kardeşi de sakattı yanılmıyorsam.

yanaşmayınız.
Onurlu babadir.
simitten ne kadar para kazanilabilecegini bilmeyen yazar beyanatı. onun kazandığı parayı sen komidinin üstünden bile toplayamazsın @1.
vurun ölmedi daha
pazar sabahı 60 lı yaşlarda simit satan babadır aynı zamanda.
gevrek sesi ile simiiiieeettttçççiii diye bağırır.
-dayı 2 tane simit versene.
-olur yiğenim. buyur.
-ne kadar
-2 tl
-dayı al şu 5(!) tl yi.
-buyur yeğenim 3 liran...

tabi aradan 2 saat geçer ve 50 tl verdiğimi anlarım.
kapı çalar. simitçi
"yeğen bu 50 lira senin galiba ben saydım saydım fazla çıkıyor 5 lira veren bir tek sensin. karıştı zaar."
bak benim dangalaklığımı geç. adamın onurlu duruşunu şurada anlamayacak çok liseli ergen var.

simit satıp onurlu helal para kazanan adamdır... çocuklarına helal para yediren adamdır. çoğu yavşak gibi paraya tapmaz.
Baba sanırım pilottur. Oğlu da şaşırmıştır. simit satacak kadar alçaldı babam, uçağı o kadar yerden sürüyor demek istemiş. Yoksa simit satmak alçalmak değil yani.
Bazen oluyo işte.. Bilmem, yani belki.. Gözünü yükseğe diktiğin zaman, aşağılarda darlanıyo insan. Sonra da, utanacağı şeye sahip Çıkıyosun, sahip Çıkacağı şeyden utanıyosun...( Neşeli hayat )
Ne alçalması dedirtir. O adam evladının bogazından bi lokma ekmek geçsin diye sokak sokak dolaşır, önünde bir sürü simit varken karnı acıkmışken evladı için açlıga dayanır. Kimsenin dedigine aldırmaz, kendi nefesinin kokusunu duymaz çocugu için. Bu olayda alçalan biri varsa o da o güzel insanın alçaldıgını düşünendir.
ailenin geçimini helal rızk ile temin etmek için simit satacak kadar yükselen babadır.
simit 1.40 olmuş lan, adam köşeyi dönecek bu gidişle, ne alçalması ?
derhal burayı terket.
onu o hale getiren devlet utansın. ayrıca emek evrenseldir. sonuçta o da bir iştir. kişileri emek üzerinden aşağılamak da doğru değildir.