bugün

entry'ler (1532)

rakı

tekelden alinma 70 lik tekirdag rakisi var elimde. babam almis ama icmeye firsat bulamadik. satmayi dusunuyorum. tekelden alindi ve kapagi falan kapali bandrollu tekel rakisi. guncel fiyati 430 tl. ben 300 e birakiyorum. istanbul ici ilgilenen yazsin. bir gun icinde talep gelmezse icicem.

be ahlaksız be namussuz be adi

bir ulke dusunun, cumhurbaskani surekli halkina hakaret ediyor. surtuk, serefsiz, adi, namussuz... baska hicbir ulkede goremeyeceginiz bir lanettir bu. butun bu sinirin, hakaretin tek bir sebebi var; korku. halkin tepkisini cekinmeden dile getirmesi ve artik kral ciplak modu o kadar rahatsiz ediyor ki agzindan ne ciktigini bilmiyor. kaybetme korkusu sarmis. guzel.

ekşi sözlük

prime zamanini 2012 - 2015 arasi yasamistir. 2016 dan sonra hizli bir dusus yasanmaya basladi. ozellikle eski,kaliteli yazarlarin yazmayi birakmasi ve yonetimin trollere bir cozum bulamamasi bu dususu hizlandirdi. ne olursa olsun, hala guzel yazan bir suru insan var. gundeme direkt etkisi olan bir mecra oldugu icin bu tarz kapanmalar cok dogal. aktrollerin actigi basliklar son zamanlarda bunun sinyalini veriyordu zaten.

dogecoin

0.70 e limit koydum. 1 dolar olacağını düşünenler hayal görüyor bence. En fazla 0.70 görür ve yavas yavas 0.63 sevıyelerıne ıner. Yatırım tavsiyesi değildir. Aksi fikri olan arkadaşların görüşlerini merak ediyorum.

kripto para

Suan butun coinler inanilmaz cikista. iki gundur dusmesini bekliyorum ama dusucek gibi de degil. Bilgili yazar arkadaslardan mesaj bekliyorum. Ozellikle Ada, dot icin soruyorum. Biraz dusse alicam ama suan yuksek ve duserse diye cekiniyorum.

biomen

Bir kuaförde kullanıldığını gördüğüm ve kullanan arkadaşlar var mı merak ettiğim bir şampuan. https://www.farmasanal.co...Cimri-fiyat-karsilastirma Ürün bu. 1 litrelik var sadece piyasada. Fiyatı da uygun. Dökülmeye karşı nasıldır alınır mı yazar arkadaşlardan mesaj bekliyorum.

biomen

uzun zamandır saç dökülmesine karşı ve saçları güçlendiren, hacim veren bir şampuan arıyorum. içeriğinde zararlı kimyasallar olup olmadığını araştırıyorum. https://www.farmasanal.co...cimri-fiyat-karsilastirma bugün kuaförde bu şampuanı gördüm. merak ettim araştırdım ama eski bir marka sanırım. sözlükte kullanan, bilgisi olan arkadaşlar var mıdır merak ediyorum.

kripto para

cardano ADA ile ilgili düşüncesi olan yazarlar mesaj atarsa sevinirim.

4446749

Kombi dolandırıcısı bir numara. Vıessmann markalı kombi bozuldu ve intenetten arattığınız zaman ilk bu numara çıktı, aradık. Ertesi gün geldiler e ana kart yanmış deyip 3 yıl garantili olacağını ve 2000 tl lik bir ücreti olduğunu söylediler. 1000 tl sini peşin verdik kapora niyetine ( neyin koporası amk) sonuç olarak bu numarayı arayınca bir kadın çıkıyor ve yalanlar söylüyor sadece. internette ufak bir arastırdım ve yüzlerce insan aynı konudan şikayetçi olmuş. Sözlükte var mıdır bilmiyorum mağdur olan ama yorumlarda baktıgım kadarıyla yaptıkları yanlarına kar kalmış. Bu kadar insanın şikayetçi olduğu, dolandırıcı bir oluşum nasıl olur hala elini kolunu sallayıp milleti öpüyor anlamıyorum. Bu ülkede düzelmicek bir şey varsa o da adalettir.

bioblas

Saç Dökülmesine Karşı Hacim Şampuanını kullanan var mıdır? Kırılarak dökülmeye ve var olan saçı güçlendirip korumaya yardımcı olur mu merak ediyorum. Diğer seçenek sebamedin dökülme karşıtı şampuanı. Bilgisi olan arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim.

doğalgaz

Ocakta 5 saat boyunca bir şey pişirmek yaklaşık kaç tl ye eşdeğerdir bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim?

saç dökülmesi

Saçlarım dökülmüyor ama kırılarak dökülme var. Mesela saçımı şöyle elimle geriye taradığımda 2-3 tel falan elimde görüyorum. Kafamın sol tarafında da böyle hafif boşluk mu oluşuyor hissi çıktı son zamanlarda. Dökülme karşıtı bir şampuan araştırıyorum ama her kafadan bir ses var. Bazı dçökülme karşıtı şampuanların ilk hafta inanılmaz saç döktüğünü söyleyenler olmuş, benim zaten öyle aman aman bir dökülme başlamadı ama korumak istiyorum saçlarımı ufak tefek dökülmelerinde önüne geçmek istiyorum. Yazar arkadaşlardan önerisi olanlar mesaj atarsa sevinirim. Sebamed, bioblas, radix gibi seçenekler üstünde duruyorum.

cafe fernando

Cenk sönmezsoyun okurken '' Bu kitabı nasıl bir ruh hastası yazmış olabilir'' dedirten, harikanın da ötesinde inanılmaz kitabı. O kadar ayrıntılı tarifler var ki insan şaşırıyor. Her şeyden önce bir tarif üzerine 2 sene kafa patlatmak normal insan işi değil. içinde ekmek ve pasta tariflerinin çoğunluk olduğu bir kitap. Suan intenette 200, 300 vivarında dolaşıyor. Bu kitabı pdf olarak bulmanız mümkün değil, ben sırf fıyatından dolayı tum interneti talan ettim ama olmadı. Suan bu kitap uzun uğraşlar sonunda pdf si elimde ilgisini çeken arkadaşlara makul bir ücret karşılığı yollayabilirim.

ssk prim borcu

Sosyal güvenlik kurumumu 4B borç bilgilerinde 18.214,94 TL borcum gozukuyor ve cezayla birlikte 21.129,17 TL. Bu konulardan anlayan bir yazar arkadaş mesaj atarsa sevinirim, bir kaç sorum var.

anadolu üniversitesi

aöf kapsamında bir laptopla sınava girip başka bir laptoptan ekampus üzerinden notlara bakmak sorun yaratır mı ? sistemde gözüküyor mudur acaba. Bilen arkadaslar mesaj atarsa sevinirim.

photoshop

Bir vücuda başka bir kafa ekleyebilecek arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? amatör olsa yeter. Yüklenecek vücut michael scofield.

nba

Bu gece ki Denver clippers maçını izlemek istiyorum ama donmayan bir streama ihtiyacım var. Buffstreams çok iyi iş görüyordu ama maalesef onuda bozmuslar donuyor sürekli. Nba sever arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim.

ozan güven

Şiddet uyguladığı iddaa edilen kadinin darp raporunu gördüm. Kadının sol gözü feci halde. Ama bakıyorum hiç kimse doğru düzgün konuşmamış. Ne burada ne ekside. Ahmet Kural yerden yere vuruldu sılaya şiddet uyguladı diye. Biride yazmış ki yukarda yargısız infaz yapılıyor diye. Kardeşim kadının gözünü mahfetmis. Darp raporu ortada. Nefret ediyorum bu çifte standart uygulayanlardan. Ahmet kurala deli gibi saldıranlar nerede?

dizi tarihinin en şerefsiz karakteri

spartacus dizisinden Ashur.

köfteci yusuf

Köfteleri lastik gibi, sucukları tas gibi bıçakla kesmek ıcın hayvan gibi güç uygulamanız gerekiyor. Doyuyor musun evet doyuyorsun ama 25 tl verdikten sonra zaten ne yesen doyarsın. Çok beğendiğim bir yer değil ama arada kız arkadaşımla gidiyorum. Ağız tadı olan birinin gerçekten beğeneceğini sanmıyorum. Belki şubeden şubeye değişiyordur bilmiyorum.