bugün

entry'ler (1361)

cep telefonundaki yaran lakaplar

Hiç biri yarmamıştır. Sanırım mizah duygum yok olmuş.

çinliler ile japonlar ı ayırt edememek

Çinliler daima daha eski moda kıyafetler tercih ederken, japonlar daha modern giyiniyorlar. Bunu bizzat bir japon arkadaşım söylemişti.

helikopteriyle gezerken ölen adama üzülmek

Cevap vermek istemediğim entrydir. Çünkü troll biliyoruz ama yine de söylemek istediğim bir şey var ki. Biz buna insanlık diyoruz.

kadehe şarap dökerken çıkan ses

Boş romantizm kasmaya gerek olmayan luk luk luk sesidir. Killa Hakan'ın şarkısında bir benzeri vardır. Merak edenler dinleyip öğrenebilir.

dyson lin

https://twitter.com/sam3t.../1221408318633148416?s=19 buradaki zincirden ne kadar sağlıksız tahminler yaptığını okuyabilirsiniz.

Bir adet yalancıdır.

kadir mısıroğlu

Shakespeare'in gerçek adının Şeyh Pir olduğunu iddia eden insandı, siyasi yönünü katmadan bile tiksindiğim cahil bir kişiliktir.

Kaynak, http://www.youtube.com/watch?v=HlaKAxqciho

kadir mısıroğlu na duyulan nefretin ana sebebi

shakespeare'in aslında şeyh pir olduğunu iddia etmesidir.
demek ki sonuç olarak neymiş; dondurmacı saçmalayan bir insanmış, saçmalayan insanlara tahammülü olmayan biri başka bir sebebe ihtiyaç duymadan bence gayet güzel nefret edebilir.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

laiklik elden gidiyah

röportaj yapan kızın gülüşü beni benden almıştır. swh

kütahya da sutyen reklamının şikayet edilmesi

kütahyanın yerlisi olarak beni şaşırtmayan durumdur. kız arkadaşım ile el ele tutuşurken pis ağızlarıyla "cık cık cık" yapan insanlar sütyen görünce ne yapmasınlar, ancak beni şaşırtan durum, bunca zamandır Kütahya'nın pek çok yerinde iççamaşırı satan dükkan var ve camlarındaki fotoğraflar bundan daha farklı değil hatta daha cüretkar, acaba onlar bu zamana kadar neden şikayet edilmedi de bu ediliyor. neyse pek de umrumda değil. yobaz geldiler yobaz gidecekler...

ahdım olsun ki faiz enflasyon ve cari açık düşecek

(bkz: allah belamı versin düşecek)
(bkz: ya yemin ederim düşecek)
(bkz: olum iki gözüm önüme aksın ki düşecek)

ben ikna olmaya başladım. bir kaç yemin sonra oyum reisedir.

bir kere de olsa periscope da canlı yayın açan kız

(bkz: mühür bozdurmak)

Yine yeni bir deyim öğrendim.

Bazı kısımlarına istemsizce hak verdiğimdir. ancak ufacık bir kısmına.

havadan gelen 13 bin dolar

atma ziya dedirtmiştir.

kış gelsin kar yağsın isteyen işsiz

sıcacık evinden kartopu oynamak haricinde çıkmayan insandır. öyle bir iki hafta da değil bir yağdığında en az 2 ay yerden kar kalkmayan iller vardır ege bölgesinde varın doğu bölgelerini siz hayal edin. Soğuk ayrı dert yağdıktan 2 gün sonra dona çekmesi ayrı dert etraf 5 güne bataklık gibi çamur olunca kirlenmeden yürümesi ayrı dert bir de soğuktan alerjiniz varsa ben gibi tam bir çile. Nefret edilesi hava olayı ilk yağdığında 2-3 gün hariç.

malcolm young

ölümü ile üzmüştür.

içinde kuş sözcüğü geçen şarkılar

kont adnan - kuş foli koma foli.

through the valley

https://youtu.be/BwB6kA5i5bE

the last of us adlı oyunun trailerında çalan harika parçadır.

the leon izlememiş insan mallığı

leon the professional olmasındır?