bugün

Molotof şişesinin içine küçük bir aşk ilanı yerleştirilerek yapılması gereken hadise. Şayet kız yanmaz kurtulursa sizindir eğer yanarsa kimsenin! işte aşk böyle bir şey...

(bkz: ona küçük devrimler hazırlayın)

(bkz: komünist bir kızı tavlama teknikleri)
evlendikten sonra da aynı kıza sevgi gösterisi olarak bir batında 15 çocuk doğurtmak şarttır.
adamlar aşkı böyle yaşıyor.
Arada sırada kızın kız kardeşlerine hallenmek racon gereğidir. Yeri geldi mi dalganızı çıkarıp tutmasına izin verin ki gelenek ve ananeleri bozulmasın. Hatta toprak ağalarına en iyi ben pazarlarım deyip prim bile yapabilirsiniz.
okmeydanında çok sık yaşanan bir hadisedir.
"bu gece bende kal" teklifine hayır deme ihtimalini kaldırmak için yapılan eylem.
devrimci bir eylemdir ve devrimci bir aşkın ilk sinyallerini verir.

--spoiler--
her buji delalım
--spoiler--
kürtlerin sevgisini belli etme yöntemidir.
sevilen kız seven kızı/erkeği sırtından vurmuş/aldatmış kısaca ona bi kötülük etmiş güvenini ağır kırmış olabilir. tercihen kürt şahıs seni allahsızın gızııı diyerekten molotofu salon penceresinden içeri sallar.
ateşli bir sevgi göstergesidir.
(bkz: ona küçük sürprizler yap)
molotof atma malafat at..

meali savasma sevis yanu.
Olmadı bi molotof atar mutluluklar dileriz diyen aşık insan eylemi.
kızın mahallesini yakmak daha kibarca olacağı için kaba bir davranış olabilir.
(bkz: karagümrük yanıyor polis beni arıyor)

afedersin ama 2 kilo taşşak ister.
sevgili için bir kamyon çocuk askeri toplayıp katliam yapmak kadar getirisi olmasa da imkanlar dahilinde işe yarar eylemdir. Umulur ki aynı şekilde cevap alınmasın. (bkz: şaka)
gta san andreas oyunundaki bir görev aklıma geldi, oynayanlar bilir. önce molotof ile kızın evinde yangın çıkarıp, sonra kızı kurtarıyoruz ve sevgili oluyoruz.
ardından "ben yanmazsam sen yanmazsan nasıl çıkar sütyen külot" şiirini megafonla söyleyin.

kız yanmazsa sizindir....
tercihen kızın evde yanlız olduğu zaman seçilip kızı yanan evden kurtarmak vesilesiyle desti izdivacına hak kazanmanıza sebebiyet verecek eylemdir.
Sevilmeyen kızın yaptığı eylemdir.
akabinde evinin önünde kalp seklinde Nevruz ateşi yakılır ve zılgıt çekerek serenat yapılır.
Gece sizde kalacağını düşünerek biran için umutlanmanızı sağlar. Sadece biran...
http://youtu.be/5TItAKtPJq4

--spoiler--

kainatı yakarım. leyla gördün mü naptım? leyla yazıyor burada. kainatı yakacağım böyle.

--spoiler--
+ aşkım bu gece sende kalabilir miyim?
- noldu yavrum, hayırdır?
+ evime molotof attılar çok korkuyorum
- gel bebeğim gel gellll

kızı eve atmak için yapılan son oyundur.
aşkının sadece bir kıvılcım olmadığını kanıtlamaktır.
(bkz: her biji apo deyip sahibine molotof atan kedi)nin amca oğludur.