bugün

entry'ler (959)

sözlük kızlarının telefon numaraları

Yeni nesil kızları az buçuk çözdüm bence ve size şu kadarını söylüyorum: eğer bu başlığın altındaki girileri sadece yazarlar okuyabilseydi burası numara doluydu. Sırf yazar olmadan da numaraları görebiliyorlar diye çekiniyorlar.

nasadan tarihi açıklama

Yardımcı olmak isteyen varsa çıkıp meteoru vurduralım yokuş aşağı daha hızlı gelsin.

misvak dergisi anlamlı karikatürü

Yav bu adamlar muhalefet partisi liderini fetoyla aynı yatakta çizecek kadar etik dışı bir iş yapmadı mı? Bu insanları kutuplaştırmak farklı düşüncedeki bireylefi birbirinden uzaklaştırmak, kızıştırmak değil de nedir? Şimdi mümkünse burada birleştiricilik oynamasınlar. Yemiyoruz çünkü.

cem uzan

Ulan şaka maka muhalefet yoksunluğundan oldukça büyük bir kesim adama oy vermeyi düşünüyor. ilginçtir ki adam ali taranın yarattığı imaja öyle güzel sahip çıktı ki hala caka satabiliyor. Geri dönse oy verir misin diye soruyorsanız, kaç senedir aynı partiye veriyoruz bi zikim değişmiyor, gelsin oy vermeyen piç.

gündemden düştüğü için küsen cin

Birkaç sene evvel saat gece üçe doğru bir grup eleman çıldırmış gibi sözlükte cinli başlık açmaya başlamıştı. Sonra birden yetkili abilerden biri bi iş becerdi. Cinli başlığa tıkladığınız anda korkunçlu karı fırladı başlıklardan. Yapanlar da dahil birçok kesim altına sıçmıştı. Ulan yine olsa keşke bu sefer tedbirliyim korkmam fkdkgld.

günde 8 paket sigara içen kız

Nefes yerine egsoz dumanı veren kızdır.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

Bir kadın olarak söylüyorum tamaaamen salaklıktandır. Eğlenceli bir ilişkim olacak diye başlayıp on beş gün sonra boş vakitlerinde boynuzlarını törpülersin annem yapma. Evet çocuk çok popüler evet inanılmaz eğlenceli ama o kadar hiperaktif bir adamın tüm eğlence ihtiyacını tek başına sen karşılayamazsın. Monopoly deki bıyıklı dayı mısın sen hem eğlendirip hem kazandıracaksın? Yapma.

aylık geliri 10 000 tl altında olanların yavşaması

Aylık geliri on binin altında olan yavşar, üstünde olan hoşlandığını belli eder. Aylık geliri on binin altında olan abazandır, üstünde olan tutkulu bir erkek. Aylık geliri on binin altında olan fotoğraflarına bakarak boşalır, üstünde olan canı nereye isterse oraya.

makyajdan suratı görünmeyen sözlük kızları

Sözlükte yazan kızlardır.

Yav yapmayın etmeyin allah aşkına. Sabahtan akşama kadar sözlüğe resim atan erkeklere ne hakaretler yağdırıyorsunuz. Ki ben de yağdırıyorum. Biz 20li yaşlarında gencecik adamlara resmen tipine sıçayım diyeceğiz onlar bize makyajdan suratı görünmüyor diyince bööööğğğğ. Ben hariç herkes regl mi hayırdır lan?

sözlük çirkinlerinin fotoğrafları

Sözlüğün %32'sinin ülkücü bıyığından oluştuğunu ortaya koyar. Ayrıca memesini gösteren kızı buraya atmayın yazıktır günahtır harcanmasın burada.

herkes tatile giderken çay içmek

(Bkz: sikmek formatı eylemek viran)

cerenizm

Geleceğin riçi piçlerini ortaya koyan yazar. Arada yapın lan böyle şeyler iyi oluyor eğleniyorum.

beyazıt öztürk

Bu saatte başlığı uplanınca öldü sanılan şovmen.

inşaat işçisini içeri almayan avm

Star wars cosplayinden fırlamış gibi gezen kızları patır patır içeri alan avm nin inşaat işçisini içeri almamasıdır.

mehmet ali erbil

Öldü sandım.

lys 2016

Ösym sınavıdır.

Geleceğe yatırım entarisi yazmak suç mu?

15 temmuz 2016 darbe girişimi

Baaak sokakta askerler gezince ürktünüz ülke karışacak sandınız dimi? işte bak karışır. Beni başka seçin ki karışmasın. Akıllı olun.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

Amk çok yanlış anlamışız. En başta kızlara yürüyorlar sanıyordum ben. Meğer düz ibneymiş bunlar. Asdfghjkl

akrep burcu erkeği

Aboooo gaç gaç gaç.

allah çomar diyenin belasını versin

Allah bela vermeye o kadar hevesli olsa şu an memleketin yarısı çaldıkları paralarla birlikte yanarak ölürdü. Ama görüyoruz ki hala asalaklar gibi sırtımızdan beslenip şerefsizce bizim paramızla bize şekil yapıyorlar. Demek ki öyle bela verme gibi bi olay yok ortalıkta. Boşuna ağlamayalım yani.