bugün

aldatılması muhtemel, temiz erkektir.
Uc dort hafta once ahmet hamdi'nin huzur romanini okuyarak yapmis bulundugum eylem. Uyuyakaldi kizcagiz.
(bkz: sanırım sana aşık oluyorum)
Ah ne romantik erkektir o. Nesli tükeniyor. koruma altına alınması gereken erkek üstü bir varlıktır. saygılar sunuyorum kendisine.
boynuzu yiyecektir.

deveye diken insana siken

seven sikilir siken sevilir falan.

unutma bunları.

Edit; tamam canlarım, boynuzu yiyin gorcem sizi. Opuldunuz.
sevişilesi erkek modelidir kendisi.
büyüyünce torununa uyuması için hikaye okuyacak olan erkektir.
eskiden denemiştim bi defa kürk mantolu madonna dan bi sayfa okumuştum o gazla elini bile tutmuştum o anki mutluluğu bi daha hiç yaşayamadım ama olsun be sözlük en azından o yaşar mutluluğu benle olmasa bile mutlu olur onu bunu bilmek yetiyo bazen.
mumla aranan erkek tipidir. bulsak da okusa.
Tapilasi erkektir, tadından yenmez yanında yatılır.
"ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar" diye bitirmesi gereken erkektir.
hep bu yavşaklar yüzünden biz odun oluyoruz. biz normaliz onlar fazla şey.
Hayallerde, bazen de dizilerde yaşayan erkektir. Normalde yok, uydurmayın.
ayakta uyutanına denk geldim bir masallar bir masallar .
leyla ile mecnun un hırsız yavuzu. dizi karakteri işte lan heves etmeyin.
benimdir. hiç okumadım ama okurum nolcak ki. kama sutrayı aldım elime. kızlar pm pls.
Kitabı değil de hissettiklerinı, kalbini okusa... Yazar o değilse okumasın.
kitapta yazan; ve onu oracıkta terk etti.

- ve onu oracıkta ter.. terlemiş boynundan öptü... en tutkulu sevişmelerini yaşadılar.

(bkz: true story)
olsa olsa dizilerde olur, leyla ile mecnun'da olur ve sana göğe bakma durağını bile okur. yersen.
yalnızca filmlerde olan erkektir.senaryo icabı filmlerde olan fakat gerçek hayatta 5 duyu organıyla algılayamadığımız erkek.
güzel bir yaz sabahı yapıldığında okuyana da dinleyene de keyif verir. lakin (bkz: hiphopotam) 'ın da dediği gibi okuduk da n'oldu?
Benimdir. Fakat ben kitap okumayı geçtim. Masal bile anlatıyorum. Meleğime. Ne olmuş yani. Kızgın smileyley.
kitap okumayıpta şiir okuyanları vardır.
Onlardan biri de benim, kendim yazdığım sekiz kıtalık bir şiir. Sesimi kaydetmişti gizlice, uyumadan önce sesini duymak iyi geliyor derdi canını yediğim. O gittikten sonra şiirde yazmaz oldum. Şimdi çok uzaklarda , kim bilir belki de evlenmiştir. Mutlu mudur acaba bak yine aklıma düştü sözlük, yeter gari iki yıl oldu be.
en asil duyguların erkeğidir o. değilse bile adaydır.

sevgilisinin ayakkabısını bağlayan erkek kadar değilse de sevilir lan. öyle "erkeklik gururu" dediği şeyi gömlek cebinde taşımaz hani. *
değeri bilinmeyen erkektir. ulan o özdemir asaf ın ümit yaşar ın turgut uyar ın cemal süreya nın dili olsa da bi söylese. hey gidi hey! mükafatımız ayrıldıktan 2 hafta sonra yeni bir sevgili bulması oldu. sikmişim ben bu düzeni. insanın yaşama sevincinin amına nasıl koyulur yaşayarak öğrendik. kahpe dünyanın çarkıfelek insanları öğretti. bundan gayrı kitap okuyacağım tek kişi karımdır. evlenmeden asla okumam. yoksa ayrılınca kitaplara da koşullanıyorum onları gördükçe de psikolojim bozuluyor.

(bkz: üst düzey koşullanma)