bugün

joyce okursa sıvayan erkek olur.
girmeyin böyle işlere a dostlar.
yar hasta olur bir mevzu olur anlarım ama kitapla başbaşa kalın.
sevgili çocuksu hareketlerle kandırmıştır, erkek okurken hatun dinlemez sadece izler.
severek yaptığım bir eylemdir. kendimden bir şeyler anlatmak. onu hikayeme katmak. kıssadan hisseler anlatmak. siyabend u xece'yi anlatmak... bunlar yaşanılası şeylerdir.
sevgilisini uyutup alemlere akma planı olan erkek olabilir.
hiç yapamadığım aktivitedir. üzüldüm şimdi aklıma geldi.
okumayı bile erkektir bugün zeka fışkırtıyorum. evet.
Cinsel hayatı vasat olan, açığı kitabı kendi okumak yerine kızın kafasını şişirmeyi seçen adamdır belli ki.
olmaz olsun erkeği. yeter Ulan bu erkeklere yüklediğiniz anlam.
erkek Adam kitap yazar, okumaz.
anlaşıldı umarım.
var mıdır ki böyle bir erkek?
sen onun omzunda yatarken bir yandan saçlarını okşayıp bir yandan sana kitap okuyan?
Sırf kıza sevecen görünme niyetinde okuyodur, romantiğim beni kaçırma diyerekten.
Sevgılısı omzuna yaslanmıs bır sekılde o an sevgılısıne roman, sıır kıtabı okuyan erkektır. Benımdır dıyemıyorum daha yapamadım hıc bu eylemı.
gösteriş yapan erkektir. kızın aklını, basit ilizyonlarla uyuşturmayı deniyordur. kitap sessiz ve yalnız bir ortamda okunur, kitapları gerçekten seven insan bunu yapar, aksini icra eden, bakın nasıl okuyorum, amanda aman, neler okuyorum ben gibi düşüncelerle kendini kandırır anca. birde bunların kitabın ilk on sayfasını okuyup, çocuk gibi yanında gezdirenleri vardır ki, hiç çekilmez.
asla değeri bilinmeyecek erkektir.
kamasutra bak onu okur her erkek bir heyecanla okur anlatır gösterir. seve seve de yapar.
sevgilisiyle pes oynayan kızdan daha değerlidir.
bir zamanlar vardı artık yel aldı.
görsel
görsel
görsel
görsel
sevgilisi kör ise yapması gerekendir. gereksiz romantizmden kaçınınız, kadınların ve çocukların yanında tükürmeyiniz.
(bkz: aranıyor) bulan eden olursa bize de gondersin.
sevgli uyuyakaldığında canı çok sıkılacak erkektir.
ne yazık ki bu çağa göre fazla romantik erkeklerdir. keşke daha çok olsalar.
değeri bilinmeyen erkektir. ulan o özdemir asaf ın ümit yaşar ın turgut uyar ın cemal süreya nın dili olsa da bi söylese. hey gidi hey! mükafatımız ayrıldıktan 2 hafta sonra yeni bir sevgili bulması oldu. sikmişim ben bu düzeni. insanın yaşama sevincinin amına nasıl koyulur yaşayarak öğrendik. kahpe dünyanın çarkıfelek insanları öğretti. bundan gayrı kitap okuyacağım tek kişi karımdır. evlenmeden asla okumam. yoksa ayrılınca kitaplara da koşullanıyorum onları gördükçe de psikolojim bozuluyor.

(bkz: üst düzey koşullanma)
en asil duyguların erkeğidir o. değilse bile adaydır.

sevgilisinin ayakkabısını bağlayan erkek kadar değilse de sevilir lan. öyle "erkeklik gururu" dediği şeyi gömlek cebinde taşımaz hani. *
kitap okumayıpta şiir okuyanları vardır.
Onlardan biri de benim, kendim yazdığım sekiz kıtalık bir şiir. Sesimi kaydetmişti gizlice, uyumadan önce sesini duymak iyi geliyor derdi canını yediğim. O gittikten sonra şiirde yazmaz oldum. Şimdi çok uzaklarda , kim bilir belki de evlenmiştir. Mutlu mudur acaba bak yine aklıma düştü sözlük, yeter gari iki yıl oldu be.
Benimdir. Fakat ben kitap okumayı geçtim. Masal bile anlatıyorum. Meleğime. Ne olmuş yani. Kızgın smileyley.