entry'ler (796)

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

büyüyünce kat dennings olmak istiyorum.

kat dennings

Allahım beni baştan yarat düşüncesini aklımın bir köşesine misafir ettiren sevgili güzel varlık. 2 broke girls'ü izleme nedenimdir.

orange is the new black

yan karakterlerin de hikayelerini işlemesiyle gönlümde taht kuran dizi. çok güzel kızlar var siz de izleyin. kitabını da ayrıca merak etmekteyim okumam yakındır. matt mcgorry dizinin çileğidir.

mulayimadam

bu yaşında evlilik ve çocuk sahibi olmak istediği kızı arama talebi tarafımızca kayda alınmıştır lakin kendisi bu arayışı ile kafamın etini yemekte olup bu konuda her türlü yardım, öneri kabul edilmektedir. özetle ciddi ilişki arayışında olan yazar. yardım lütfen.

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

(bkz: can bonomo) ay ne sevimliydi.

sözlük yazarlarını şu an mutlu eden şeyler

finallerin bitişi.

visa kart mc chicken kampanyası

sadece istanbulda geçerli olmasının beni derinden üzmüş olduğu kampanyadır.

gazi eğitim fakültesi c blok

kantini karşı bloğun çay bahçesinin dolu olduğu zamanlarda güzel bir alternatiftir. yabancı diller bloğudur, her 2 katta bir içecek makinası vardır. lakin 3. kattaki derslerine ulaşmak için çıkılan merdivenler insanı bayağı bir yorabilir. ayrıca da içindeki güzel tablolar da takdire şayandır.

nike

mübarek reklam değil kısa film çekmişler düşüncesini aklıma takan firma.

evde yalnızken yapılan eylemler

evdeki bütün abur cuburları bir tepsiye doldurup en sevilen dizinin sezonunu bitirmek.

fahri doktor vs profesör doktor

biri bilimum önemli kişilere yaranmak için diğeri de kişinin emeğiyle alanında en iyisi olmak için harcadığı yılları tescil etmek için kullanılan doktorluklardır.

miss turkey 2014

bir grup insanın kendi zevklerine göre seçilmiş kızlardan bir güzellik sıralaması oluşturduğu gereksiz yarışmadır.

herşeye rağmen akparti

iyi hoş da her şey ayrı yazılır kural hatırlatması isteyen beyandır.

bir erkeğe en çok yakışan giysiler

Gömlek ve türevleri der susarım.

babaya söylemek istenen sözler

keşke böyle olmasaydık be.

arctic monkeys

madison square garden'da geçen gün çalarak ortalığı yıkmış üstüne bir de all my loving coverı yapmış gönlümün som bahçesi bir gruptur.

şekersiz çay içenler için şekerli çay

şekerli su içmiş gibi olurlar, ben eskiden şerbet içiyormuşum diye düşünürler.

özdemir asaf

"gelmeseydin önemli değil, gelsen önemli olurdu."

ünlülerin söylediği unutulmayan sözler

insan gerçekten hayret ediyor.

çorapla uyumak

benim için artık huy olma seviyesine gelmiş olaydır.