bugün

evet efendim.
tanım: uludağ sözlükte yazan, sesi güzel sözlük yazarlarıdır.

takdir edersiniz ki on binler var bu sözlükte. herhalde aramızda sesi güzel olan yazarlarımızda mevcuttur. birer şarkı söyleyecekleri bir zirve düzenlememiz gerekiyor bu doğrultuda. misal ben şu şarkıyı pek güzel söylerim, baaahçeeevannn gelllldii.. deh deh dül dül.. deh deh dül, dül..
(bkz: seksi güzel uludağ sözlük yazarları)
(bkz: biri bana mı seslendi)*
merak konusu derin mevzudur efenim. belediye türk halk müziği korosu şehri söylemeyelim. *
(bkz: önemli olan iç sesi güzelliğidir)
(bkz: karın gurultusu)
(bkz: erol köse sözlük yazarı olsa açacağı başlık)
güzel fikirdir. ama bu kaddar yazardan bana sıra gelmez heralde diye düşündürtür. aah ah'tır.
(bkz: yakışıklı sesi güzel zeki erkekten teklif alan kız)
mavi44'ün de içinde bulunduğu yazar taifesidir.
Sözlükte team-speak kurulması halinde kimin sesinin güzel kimin sesinin çirkin olduğunu ortaya çıkaracak durumdur.
Uludağ-Star'ın yapılmasının farz olduğu durumdur.
(bkz: konser vermek şart oldu)
uludağ sözlük rock korosu kurması gereken yazarlardır. ütopik bi düşünce amma güzel olurdu hani. ayrıcana aa bu benim.
sayılarının binleri geçtiğini düşündüğüm sözlük yazarlarıdır. yetenekleri bir uludağ sözlük albümü ile piyasaya sürülebilir. hadi itiraf et seni de heyecenlandırdı bu!
(bkz: best of uludağsözlük vol 1)
ilk albümleri eğer pop tarzında olacaksa adı uludağ çiki biki olabilir. yok rock tarzında olacaksa uludağ duman, kafam güzel olabilir. efendim halk müziği okuyacaklarsa uludağa gitti yarim olabilir.
(bkz: brell)
grotesquee'de bunlardan biridir. adam içince kaptırıyor kendini.*
belki bir sıra gecesi zirvesiyle bir araya gelinecek topluluk. ilk türküleri nemrudun kızı yandırdın bizi... bile olabilir. bendeniz ancak alkış tutabilirdim efendim.
(bkz: sertab erener)
(bkz: yanlış numara)
aralarından türk musikisi söyleyenlerde çıkacak olan topluluk.
+ 05 bayhan tabiki
- e se mesi nere atıyoz dayı.,
+ zall yaz 3131 e gönder
- ben bayhana atacaktım ama
+ olsun sen zall yaz o sana geri döner. olmadı çaldır kapat. *
bulundukları ilden çekecekleri videoları zalla göndererek bir video klip oluşturulmasını sağlayacak kitle.
(bkz: sözlük pop starını arıyor)
bin dereden su getirsem arınamazsın. sussam olmaz konuşsam duymaz anlamazsın. sevmekle hakkından gelmek mümkün mü söyle...
bu şarkıyı seslendirebilecek bünyedir. tamam davulu da ben çalıcam söz.
(bkz: popstar uludağ)

jüri de armağan çağlayan mış.*