bugün

sınıf arkadaşım olan yazar. hem de burada buldum adamı ya. ey sözlük çok büyüksün...*
bir esi fazla kaçmış yazar.
sözlukte fanatizme isyan edip isyanını biraz yanlış gösterince çaylak olmuş yazar arkadaşım.*
iyi niyetli olduğunu düşündüğüm özenli yazardir
sevilesi yazardır..okunur..
güvenmek istediğim, tanıdıkça mutlu olduğum, en yağmurlu günlerimde penceremde gökkuşağı gibi beliren umut dolu insan.
bir türlü tanışamadık gitti yazarı...
adam gibi üç kelimeyi yanyana getirebilen ve iki muhabbetin dibine vurulan, kaliteli insan, yazardır.
(#7299400) entarisi ile yardırmış yazar. nesil olarak büyüğümdür. saygılarımla.*
zannımca yardımseverliği ve iyi niyeti ilke edinmiş yazar. saygılar.
alıcıları sağlam çalışan yazar...
swg mi? swh mi? diye istişarede bulunduğum yazar.
+swg ne lan?
-çikita demek. ne bilim ben *.
+swh olucak.
-zuhahaha.
3. nesil insan.

bu sözlüğün senin gibi yazara, benim de senin gibi bir arkadaşa, yandaşa ihtiyacım var. sırf bu sebepten iyi bak kendine olur mu. aksi takdirde kulaklarından tavana çivilerim seni.

edit: sabahta aynı entryi girdim ama silinmiş, yeniden giriyom.
(bkz: sana puanım 9 kanka)*
hani filmini izlerken bir yandan da biranı yudumlarsın. sonra eksik birşeyler olduğunu hissedersin. kimine göre o çerezdir. kimine göre sıcak kanlı, hoş sohbet bir dostdur. ha işte bu adam öyle bir şey.
bana ilk yardım eden kişi... yalnız olmadığımı hissettirren, reeldekilerin aksine çıkarsız değerli dost.
doğum günümü kutlayan ince düşünceli yazar. yüzündeki swg lerin ve swh lerin hiç eksik olmamasını diliyorum.
üçüncü nesil, hoşgelmiş. *
unutulmayan yazar, gelince bana bir işaret çak, iki sohbet edelim hocu.
doğum günü çocuğu! sözlüğün neşesidir. moralimi hep düzeltir. iyi ki varsın, iyi ki doğdun sen! *
44151339407 tc kimlik numaramı isteyen yazar. *
doğum günü kutlu olasıca.

topuklarıma sıkacakmış. hadi len ordan! *
beni bu sözlükle tanıştıran, hepimizin sevdiği saydığı, dürüst, namuslu, atılgan, gözlerinden ateş saçan, sevecen, tatlımı tatlı bir o kadar da ahlaksız arkadaşım.
doğum günün kutlu olsun.
doğum günün kutlu olsun düzgün insan...
#7613276 entry sinden dolayı teşekkür ettiğim, nice mutlu senelere demek istediğim, güzel insan.