bugün

entry'ler (520)

bülent ersoy un taciz edilmesi

taş atmak falan mı olsa gerek acaba dedirtmiştir örneğin bana.

ajan smith

aslında bu 6500 yaşında bir abimizdir. hep ondan.

ateistlere laf anlatmak

"allah yoksa farkına varmayacağım zaten ölmüşüm, ama varsa boku yediniz olum." gibi ki tekrar tekrar düşünmeme neden olmuştur bu cümle, güldürmüştür de.

sözlük yazarlarının itirafları

şahsen öyle seviyorum ki bu başlığı, gelip en aciz noktalarımı yazmak epey rahatlatıyor beni. ve nefret ettiğim insanların en yakın arkadaşlarım olması var, evet, öyle. ben çıkarcı ya da gözü açık bir insan değilim. mutlu değilim.

the hunger games

serinin filmi için seçilen ünlüler pek de yakıştırılmıştır. nazar değmesin efendim.

kanka olunmak istenen ünlüler

gayet de jennifer lawrence'tır, hele de late show with david letterman'a çıktığından beri alıp beslemek istediğim bir insan evimde. öyle sevecen, öyle komik.

sözlük yazarlarının itirafları

o kadar korkuyorum ki kimse ya da beni yalnızlıktan korkutacak birisi değil, ölüm anca geçirir. zaten ölüm ya korktuğum, ölmek değil de ya ölürsem-

olgun şimşek

iki karakteri de iki karakterin arasında kalmayı da beceriyor adam. en iyi tiyatroculardan, oyunculardandır kendisi.

dumb ass

akıllara red forman'ı getirir.

türkiye nin gelişmesini engelleyen faktörler

eğitim sistemi.

1 üçgen peyniri 1 simide yetiren insan

sona kalan kocaman simiti küçücük peynirle kuru kuru yemek zorunda kalacaktır.

türk kızlarının beğendiği erkek tipi

biscolata erkeği.

how to make it in america

eğer üçüncü sezon olmazsa beni delirtecek, gidip hbo'nun önünde soyunup eylem yapacak insanlar arattıracak dizidir. hayatını kıskanmadığınız karakter yoktur hani. yani bir ben, yani bir rachel. rene'yin de kıskanılacak şeyleri yok demiyorum, var ama- ama işte.

merlin

harika olmayan, suniliğin doruklarındaki dizi.

ytl

zamanında yeniydi tabii, sonra geçti.

ilginç iltifatlar

bazen de hakaretlerden sonra gelerek gülümsetir insani. örneğin:

a kişisi: benden hoşlanıyor sanırım çocuk
b kişisi: nefes alıyor mu peki?
c kişisi: yani bayılmıştır belki de güzelliğinden.

arkadaş tavsiyesi film izlemek

birlikte izlenirse olmaz, "bak şimdi, bak bak." ya da "ehe geliyor sahne."ler yüzünden hiç mi hiç zevk alınmaz o filmden. hele komediyse.

james franco

iticiliğin doruklarında olsa dahi kimi zaman, sevdirmiştir kendisini. 100 kişiye sorduk, 97'si sempatik buluyor. belki de değil.

sevgili bulamayan güzel kız

vardır bir şey, ya müşkülpesenttir ya da- vardır bir şey, vardır.

saturday night live

internetten izlemek için bin bir türlü çareler aradığım, ancak bir türlü beceremediğim programdır. maya'sı olsun, andy'si olsun; gözümde en güzel yıllarından birisidir programın.