bugün

biri beni mi çağırdı.
kızlardan sesin çok güzel hiç susmasan keşke diye iltifat alan yazarlardır.
(bkz: ayağınızı denk alın).
Yakın zamanda ekleyeceğim sestir. Buralar yıkılsın istemiyorum. Bir de belalım var ayağınızı denk alın.
https://clyp.it/a0jfs0q5

Biliyorum güzel değil sesim filan filan.
Ama yine de kendimi şımartmak istiyorum.
Kimler geldi kimler geçti'yi söyleyen kardeş gitarın tınısı ve senin çok uyumlu. Yalnız akşamıma birama arkadaş oldu, eyvallah teşekkürler.
(ses:#3447)
Kendimin de aralarında olduğunu düşündüğüm yazarlar listesidir.
Aralarında bulunmadığımı üç yıl önce anladığım yazarlardir. Üç yıl öncesine kadar eziyet ettiğim tüm arkadaşlarıma burdan selam.
yeni teknolojilerle mümkün olduğunu gördüğümden, seslerini kaydedip bu başlığa bıraksınlar lütfen. dinlemek isterim.
Beni çağırdınız.
bana bi tuhaf geliyor sesim ama dinleyen herkes ayılıp bayılmakta, girdiğim her ortamda şarkı söyletmeden bırakmıyolar beni ben bunu yorumumun güzel olmasından kaynaklandığını düşünsemde herkes sesimin güzel olduğunu iddia etmekte ya millet benle kafa buluyo ya da ben kendimin farkında değilim.
bana her ne kadar iyi gelmese de sanırım benimdir. genel olarak "öhh - oha - sesini yerim - sesine aşık oldum lan - oğlum katılsana şu ses yarışmalarına" gibi tepkiler almaktayım.
bazı şarkılarda güzel bazılarında değil. ben de anlamadım.
Sesimle yazmayı reddediyorum yazarları.
uzun zamandır söylememem hasebiyle artık içerisinde hissetmediğim topluluk.
Ses yok ki güzel olsun.
buraya video ya da ses kaydı eklerlerse kulağımızın pası silinir.
zirve zamanı mümkünse ağzını açmaması gereken yazarlardır. genelde düşündükleri gibi olmuyor sesleri. sertsertsert
bir tanesi var; guzel degil der inadina. o soyledikce sen bitersin. bir de huzunistse parca...
Bendenizin canlı performansı hadi siz değerlendirin.

https://www.youtube.com/watch?v=XNn2xnqsO_k
Türkü dalında içinde bulunduğum yazarlardır.
Her ses kullanmayı bilindiği takdirde güzeldir.
sesim güzel değil, muhteşemdir.

inanır mısınız ki inanmazsınız, banyoda şarkı söylüyorum.. gerek yan daire gerek yukarı ve aşağı kat duvara vurarak eşlik ediyorlar, bildiğiniz ritim tutuyorlar. bide karga diyip duruyorlar onu anlayamadım ama zaten o kedidir.
uzun hava çekmeleri gerekenlerdir.