bugün

Kendi ağzından açıklaması. Şöyle ki:

" 50 yıldır ne isterseniz yapıyorum. Takla at diyorsunuz atıyorum. Otur diyorsunuz oturuyorum. Artık sıkıldım. Sevgilimi fiziki yönden çekici buluyor, gelinliğin ona çok yakıştığını düşünüyorum."

Anlayabilene mesaj açık. Ülkeyi terkediyorum.
(bkz: ne olur gitme)
Geç bile kalmış.*
Giderken ajdar'ı da yanına alsın bir zahmet.
Son zamanlarda turk halkinin yuzunu gulduren tek olaydir. Hayirlisiyla bi gitsede rahatlasak.
bu adam kumarcı. las vegas'a gitsin mesela.
seni çöpe atacağım poşete yazık. *
(bkz: ufak defek seylere kızıp gitme)
türk insanı için umut veren gelişmedir.
terketmenin sevgiliyle alası nedir çözemediğim. sevgilisini de fiziken beğeniyormu$ ''(:''.
gunun guzel haberlerinden bir tanesidir.
Ülkenin seviye atlamasi yolunda büyük bir adımdır.
sonucunda nerden ekmek yiyeceği merak edilen olaydır. Hatta ''Diz iz fakin avsım''
bu ülkeyi askerden kaçarak satmış, ahmet kaya gibi değerli bir sanatçıya olmayacak bir işi yapmış birinin böyle bir şey yapması kimseyi şaşırtmasın. gitmesinin sebebi artık bu topraklarda ekmek yiyemeyecek olmasıdır. çaylak olmasam şu an neler neler yazardım ama şimdilik ancak bu kadar.
Gitme lavinya...
terk etse etse en uzak kıbrıs'a gider. * *
Olumlu olmuştur. Ece erken ve su piyanist bozuntusu ile birlikte bu da gitti. Sırada Ajdar Anık doğuş Nihat doğan ve Kemal kilicdaroglu var.
Şimdi onlar düşünsün.
bir daha da dönmemesini ummaya sebeptir. dönme serdar, gittt. *
kamu güvenliği açısından mantıklı bir iş olacaktır.

nihayetinde şarkılarını sokakta yakaladığı masum vatandaşlara silah zoruyla dinletiyor bu ahlaksız adam.

geçenlerde zorla bi anneyle küçücük kızını adamlarına yakalatmış, yol ortasında yaz yağmuru isimli garabeti söylüyor...

görmeliydiniz... çocuk ve anne ağlamaktan inlemekten beter oldular. insan insana böylesini yapamazdı.

o an insanlığımı hatırladım ve müdahale etmek istedim...

adamları silahlarını bana doğrultunca yapacak bir şeyim kalmadı...

yine de ''o insanların hiçbir suçu yok, onlara bunu yapamazsınız! gücünüz kadınlara çocuklara mı yetiyor? onları bırakın beni alın ulan!'' diye bağırdım...

kafama yediğim kabzanın acısıyla boş bir odada uyandım. karşımda serdar vardı. bana hınçla bakıyordu. korkuyordum...

birden o müzik başladı... allah'ım, yüce allah'ım, o müzik!... hala kafamda yankılanıyor ve şu an delice ağlıyorum, inanın.

serdar sinirli ifadesiyle ''bu gece gel benim ol diyemem!..'' diye çığırmaya başladığında nasıl bir belanın içine düştüğümü anlamalıydım...

ilk albümünün çıkış şarkısı olan karabiberim'den başlayarak 94'ten beri çıkarttığı bütün albümlerinin bütün şarkıların bir bir söyledi bana.

elim kolum bağlı... dinledim, dinledim, dinledim... saatlerce dinledim beyler.

şu an mannheim'daki özel bir psikiyatri kliniğinden yazıyorum...

annemi, galatasaray'ı ve zeytinyağlı dolmayı çok özledim. hepiniz burnumda tütüyorsunuz.

bu da geçecek, eminim.

kendinize iyi bakın.
Adam başına bir iş gelmesinden korkuyordur haklı da.
istihbaratı kuvvetli şarkıcı.
ülkede olay olacağını anlayınca çekti gitti.
Olduğu yerlere yaz günü kar yağdığından olabilir.
hayatındaki en mantıklı karardır. ülkenin rahatlığı açısından son derece önemli ve olumlu bir gelişmedir.