bugün

entry'ler (516)

uludag sozlukte yazan bayanlara acik mektup

mektubunuzu dikkate alacağım. not: okumadım.

jizos

nur topu gibi yeni trollümüz.

erkeklik zarı

olsaydı kızlık zarının pek bir önemi kalmazdı.

kırgın çiçekler

nerden uyarlandı bilemiyorum ama dram dozajı aşırı yüksek. izliyordum başından beri ama sıktı iyice.fazla duygusallığa gelemiyorum zaten moralim genelde bozuk.

fi

internet dizisi filan denince bende merak uyandırdı. konsept nasıldır hiçbir fikrim yok ama yakında izlemeye başlayacağım bakalım.

kızlardaki kızlık zarı

bazı erkeklerin en büyük derdi. sabahtan akşama kadar kızlık zarı aşağı kızlık zarı yukarı başka dertleri yok. ne hoş.

erectin

daha önceki erecto ve erecteyse maşallah tüm hızıyla yaratıcı başlıklarını bizlerle paylaşmaya devam ediyor.

kısa boylu erkekler

kısa boylu kızlarla gayet sevimli ikililer oluşturuyorlar. üzülmesinler.

bazı kızların aşırı özgüven sahibi olması

o özgüven zamanı gelince çok ağlatır da kendine güvenmeye devam etsin bakalım.

nasılsın diye sorulan kızın sevgilim var demesi

nezaket bitmiş be anam. bu sorunun cevabı klasik iyiyim ya da kötüyüm eh işte gibi bişey. sevgilin var mı diye sorarsa elbette ki sevgilim var dersin onun dışında çoğayıp.

beş kuruşsuz meyhanede alem yapma taktikleri

zengin ve saf bir arkadaş bulmak.

beni neden eksiliyorsunuz

paşa gönlüm öyle istedi der basarım eksiyi.

mesaja cevap vermeyen erkek

pabucumun erkeği. vermezse vermesin. ona mı kaldık.

etuuu

beni özledin mi yazarı. *

trt arşivi

iyi ki açmışlar. sabahtan beri önüme geleni izleyip çılgın atıyorum. nostalji oldu güzel.

ne yatalak dedeymiş arkadaş

gerçekten nedir bu yatalak dede olayı. başlıklara, entrylere bakıyorum hiçbir yaratıcılık yok. espirisi de yok. yeni akım desem akım olacak kadar sağlam temeli var mıdır bilemiyorum. ama yatalak insanlarla alay etmek hoş değil.

kadının erkeğe muhtaç olduğu gerçeği

kadın erkeğe ne kadar muhtaçsa erkek de kadına en az o kadar muhtaçtır. bu yüzden çift yaratıldık. birimiz olmadan diğerinin de anlamı olmaz.

güven veren nesneler

popo altı yastığı. puf yastık mı diyorlar bilemiyorum da onu altıma yada karnıma koyunca kendimi güvende hissediyorum.

ozan güven

cem yılmaz olmasa unutulup giderdi.

küt böreği

gerçek adının kürt böreği mi yoksa küt böreği mi olduğu muammadır. yıllarca kürt böreği olarak bildim ama küt diyen de var. eğer kürt böreğiyse o aradaki r'yi kim neden düşürdü ki acaba.