bugün

entry'ler (18)

nick altı

yeni katılan yazarlara yardımcı olmak amaçlı açılan bir başlık.

abiyi öldürmek istemek

çok masum bir olay hak ediyor gevşek. şeytan diyor çek bıçağı ağzını yüzünü kes.

sözlüğün sabahları boş olması

yazarların okulları tatil olmadığındandır.

11 12 13 14 15

hiçbir bok olmadı halbuki o kadar ümitlenmiştim..

2 yaşındaki çoçuğa bira içiren gerizekalılar

sonra bu çocuk neden alkolik diye sokaklardan toplayacak terapist terapist gezecekler.

ankara

hariç bütün iller tatil herhalde birde geometri yazılısı var sanki isteyerek okula gidiyoruz.

hiç basılmamış karlarda yürümek

küçüklüğümden beri yapmaktan hiç bıkmadığım çok sevdiğim bir olay.

dönen eski sevgili

Sadece dönmeye çalışmıştır asla eski yerini alamaz insanın kalbinde.

günlük söylenen yalanlar

Başta üzülen bi insanın yanına gidip herşey güzel olacak demektir halbuki hiçbir şey güzel felan olmayacak niye yalan söylüyorsun ki sen şimdi ?!

sözlük yazarlarının itirafları

yıllardır aşık olduğum bir kız var onu çok sevdim 5 sene peşinden koştum oda bana yüz veriyordu ama sevgili olalım dediğimdede olmaz diyordun onun ruh halini gerçekten çok merak ediyordum tam beş sene uğraştım onu elde etmek için ve sonunda elde ettim o dudaklarını kendi dudaklarimda hissettiğim an sanki kalbim durdu o an hiç bitmesin istedim sonraki gün tekrar buluşmak istedi buluştuk birşeyler değişmişti sanki ters davranıyordu bana gerçekten çok üzdü ve en sonunda o gün kavga ettik o gündür bu gündür konuşmuyoruz ve gerçekten çok özledim artık rüyalarıma girmeye başladı nasıl kurtulacağım bilmiyorum gerçi kurtulmak da istemiyorum ama gerçekten çok üzülüyorum. benliğim böyle ben adam gibi sevenlerdenim bi türlü unutmayan seni hiç bırakmayacağım sözünü yerine getiren nadir insanlardanım sanırım..

neden her hoşlandığım kız benden hoşlanmıyor

Çünkü kızı elde etme yöntemin çok yanlış.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

eminem - rap god , survival , the monster , when im gone , lose yourself , not afraid , berzerk , the real slim shady , without you (bkz: eminemin bütün şarkıları).

ülke bölmek için gereken üç şey

Ülkeden kasıt türkiye ise hiçbir şey yapmaya gerek yok ülke kendi kendine bölünüyor zaten.

serdar ortaç ın türkiye yi terketmesi

Ülkenin seviye atlamasi yolunda büyük bir adımdır.

evlenmek istemeyen erkekler

Bence nelerle karşılaşacağının bilincinde olmalı ve gerçekten ömür boyu bi kadına bağlı kalabilecegine inanmalidir.

spor sanat ve siyasetle ilgilenip kitap okuyan kız

Tam aranılan kızdır ama genelde azınlıktadir çünkü etrafta sağından solundan özentilik akan kızlar var. Kız pes oynar mi lan kız dediğin sana pasta yapar gelir gider sarılır öper film izleyelim alış veriş yapalım der ota b*ka güler ya da ağlar. O ne öyle nasıl bir özentiliktir bu lan. !

onuncu nesil yazarım ve bununla gurur duyuyorum

(bkz: uludağ inci den 10 kat daha iyi)

teklif edilen kızın sen ve ben deyip gülmesi

Ego tavan en nefret ettiğim tip ayrıca beni ona zorlayan ne ki o olmadan da sevebilirim onu öyle değil mi ?? -,-