bugün

bir anlık dalgınlık sonucu söylenir veya baska biri falan düşünülüyordur o sıra ne biliyim denyolukta olabilir aslında.
tek kelime ile malın önde gidenidir.
seni seviyorum sözüne biliyorum diye tepki vermek daha güzeldir.
her $eyin sıradanla$tığının yahut sıradanla$maya ba$ladığının belirtisidir. gemi su alıyo aq.
kadın seni seviyorum diyecek erkek tamam diyecek. (bkz: yürek ister)
bazen karşıdakini mutlu etmeye yeter.
(bkz: volkan yapma volkan ya)
"saksı değilim ben" şeklinde tepki almaya müsait olay.
"sevgilin mi? git ve en kısa zamanda duvarları zımparalamak için kafasını kullan."* diye tavsiye vermemi gerektiren hadisedir.
sevgilinden trip yenmesine sebep olcak bir tepkidir.
ya o an söyleyecek bir şey bulamamakla birlikte çabuk cevap verme isteğinden kaynaklanır. ya negatif bir cevap taşınır ve karşıdaki kırılsın istenmez "hmm.." eşliğinde söylenir. veyahut, farklı bir cevap vermek istemiş de olabiliriz mesela!
Tepkisiz kalsaydı daha iyidi dedirtcek cevaptır.
mallık.
sinir anında olması muhtemel durumdur.
yontulmamış bir odunu sevdiğini anlamana sebep olacak olaydır.
şampiyonlar ligi finalinde 0-0 devam eden maçın son saniyesinde boş kaleye golü atamamaktan çok daha koyar insana. gerçi hiç, şampiyonlar ligi finalinde oynamadım, hiç o anı yaşamadım ama sevgi ulan bu ötesi var mı amk. içten gelen bi şey, doğal, saf, tertemiz bi şey. ne demek "tamam" lan?!
söyleyen kişi tarafından 'tam bi odunsan lan mal' gibi bir tepkiye sebeb olan tek kelimelik bir cümle
Benim için sakıncası yok demektir.
hiç olmazsa sağol denilmesini hakeden bir cümle esasında ama bazı anlayışsız insanların cevabıdır tamam demek...
hayatı "düz adam" karmasında yaşamak...
odun olduğunu kanıtlaman demek.
blizzardb tepkisidir.
ülkücülerin verdiği cevaptır.
(bkz: ya ne diyecektik)
(bkz: malım ben)