bugün

entry'ler (1056)

çağrı merkezi diyalogları

- Merhaba Yıne ben
- evet nasıl yardımcı olabılırım
- Tekrar anlatmama gerek yok heralde az önce görustugum arkadasınız sıze konuyu anlatmıstır.

-....?

survivor all star

Gercekten ınandıgım tek şey bıraz ac kaldıkları onun dısında sorulması
kanıtlanması gereken o kadar cok şaibe var ki.

-Kızların hiçbirinin kaş bıyık tüy kıl sorunu yok hepsının sortlu bacaklar cillop hangi çamsakızı bu kadar ıyı calısıyosa tavsıye edılsın?

-Dip boyası gelen kız görmedim hiç muhtemelen dip boyalarının bile biraz koyu sekılde yapılmasına izin veriliyo kanımca.

-Asena'nın vaktiyle söylediğine göre wc yokmus çayır çimene gıdıyolarmıs ama görunen o ki haftanın belırlı gunlerınde duş almalarına bıle ızın verılıyo kı uc ay boyunca sacını yıkamamıs taramamıs erkek ya da kadının sacının öyle parlaması keçe gıbı olmaması ustelık o kadar camurlu oyundan sonra dus almadan uyunması mumkun degıl

-Yemek konusunda da kuvvetle muhtemel sabah öglen aksam bı ınsana kılo verdırerek doyuracak kadar çok ama oyunlardakı yıyecekler ıcın hırs yapacak kadar da az yemek verıldıgı ; tatlı gıbı ekstrem yıyecekler verılmedıgı ıcın hala oyunlarda yarısabılıyolar aksı halde bır avuc pırıncle bı ınsanın tansıyonu dusmeden yasadıgına ınanmak mumkun degıl.

-Özel günlerinde de yaprakla falan ıdare etttıklerını ıddıa edıcekler muhtemelen ama yersen.

gece 3 te sözlükte takılan kızın asıl amacı

bu saatte sözlüğe girmek için beyin eksikliği olanlara acıklama yapmak zorunda oldugunu hissetmıyodur. hatta amacı olmasına bile gerek yoktur. *

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

ne sen söyledin derdini ne ben sevdiğine inandım unut eski geçen günleri, bunca yıl sonra nasılsın ?.

kendi saçını balıksırtı örebilen kız

(bkz: bi alex değil)

sevgiliye teklif eden piçin çok yakışıklı olması

2013te hala "teklif eden, çıktığım" gibi tabirlerin olmasından daha kötü değildir.

ilk kez sevişeceklere tavsiyeler

sözlükten tavsiye almayın genşler.

namaz kılmayan insan

namaz kılan insanın yargılayamayacağı insandır.

yakışıklı zenciler

kesinlikle will smith

beyaz etin neden bu kadar ucuz olması

başlığın neden bu kadar anlatım bozukluğu olmasıdır.

kassız zayıf ve sıradan olan erkek

zekiyse benim için kaslı olana tercih edilebilir.

hayatta duyulabilecek en güzel söz

bundan sonra çalışmana gerek yok evin araban hazır bu da banka hesap cüzdanın bebeğim.*

makarnayı çatalla yiyecek kadar basitleşmek

canım ya ne tatlı çubuk vardı çünkü eskiden .

hüngür hüngür ağlayan insanı susturacak tek cümle

"geldi."

sabah uyanır uyanmaz diş fırçalayan insan

çok da canım bi insandır.*

gerekli incelemeler yapılacaktır adamları

farkı yoktur hallederiz kadir

biber gazı

en son yasaktı artık hepimiz bileşenlerini biliyoruz.

türk polisi

meslek olarak yapmakla tercih etmek arasındaki fark neymiş gördük.

recep tayyip erdoğan

ayrı ayrıyken manasız biraraya geldiğinde daha manasız üç sözcük.

entry girecek başlık bulamamak

(bkz: slogan bulamadım)