bugün

entry'ler (1716)

yaz bunu güzel sözmüş

Bir zamanlar asra manşettim, şimdi 11 puntoyum.

flipped

Kendi kategorisinde zirvelerde bir yerde olması gereken filmdir. Beni yatağıma gülümseyerek götüren bir filmdir ayrıca.

-kimilerimiz soluk,kimilerimiz parlak,kimilerimiz ise ışıl ışıldır. Ama çok nadiren rengarenk biriyle karşılaşırsın ve işte o zaman hiçbir şeyle kıyaslanamaz.

seğmenler parkı

Yıllarca teğmenler parkı diye bildiğim parktır.

not: ankaralıyım.

sözlük yazarlarının itirafları

yine radikal kararlar aldım. Yarın kesin bozarım o yüzden içim rahat.

hastanenin yanına mezarlık yapılması

Memleketim Orduda olan yapımdır. Tüm hasta odalarının penceresinden şehir mezarlığı ayaklarınızın altında oluyor.

akp ye oy veren şehit oğlu

Yerlere yatılarak gülünesi, genellemenin dik alasıdır. Şehitler üzerinden genelleme yapmak nedir ya. kendi çapınızda durumu türkiyeye yansıtacağınıza biraz olsun muhakeme yapsanız keşke.

kadınlar siyaset yapmasın

sen de çok konuşma denilesidir.

sözlük yazarlarının itirafları

Yaklaşık 6 aydır birini sürekli rüyamda görüyorum ama suratını tam net hatırlayamıyorum. Hep beni bir yerden çekip kurtarıyor. Yolda görsem abi allah senden razı olsun sayende kabus görecek gibi oluyorum görmüyorum dicem.

kızlardan kızlara tavsiyeler

Fikirleriniz sevgiliniz aksini iddia edene kadar olmasın lütfen.

iz bırakan kitap cümleleri

Duygularına düşüncelerine ad aramaktan hoşlanan kadınlardır,erkekler değil. erkekler anlaşılmamaktan hoşlanırlar.

yere düşen sevgiliyi üç kere öpüp başına koymak

seneler sonra bulunduysa yapılması doğal karşılanan harekettir.

türklere özgü kavga diyalogları

Sen gel bi buraya diyerek ortamda olan -genelde sandalye- birşeyi savurmak. Zaten baştan ego üstünlüğünü belirterek ayağıma geliceksin tavırları ile psikolojik savaşı başlatmış oluyor. Sonra da birşey fırlatarak gücünü de gösteriyor tabiki. Stratejik dövüşürüz.

yazarların beklediği mesajlar

aspavaya gitmeyelim mi?

beymen de 3325 tl ye satılan bot

Alınan tekne gibi burada da kara batıp çıkarken ortaya çıkan sesi anlayamayacağımız bottur.

rüyada bim den alışveriş yapmak

Günlük yaşantımızı rüyada devam ettirmektir. az bilinçaltınızı hareket ettirin. Le colayı barındırmayın oralarda.

sevgiliye not

Nerdesin?

yurttan çıkarken yurt dışına çıkıyorum demek

Arkadaşlık sorgulatacak espridir.

leyla ile mecnun

Aklınızdan hadi bugün bilmem kaçıncı bölümü izleyim diyip sizi asla pişman etmeyen bir dizidir. içine ettiniz teşekkürler.

ayran

Çiğköfteye aşık olan içecektir.

ben bu yazıyı 16 yaşındaki halime yazdım

Şimdi yavaşça o düzleştiriciyi elinden bırak. Gerizekalı senin yüzünden saçıma şu an yaptığım bakımın haddi hesabı yok. Senin inadına yaşasın kıvırcık saçlı olmak.