bugün

entry'ler (454)

erkeklerin adet görmesi durumunda olabilecekler

hayatta çekilmezlerdi.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Bu film sensiz anladım
Son karede ağladım
Yazıları akıttım
Işıkları yaktım
Girdiğim kapıdan çıktım
Kırıldım ama o tarafı duvara yasladım
Ağladım ama bir mutlu sona bağladım.

disko kralı

güzel hatta çok güzel programdı lakin model olmadı sırıttı çocuklar ne bileyim ben bir kurban efendime söyleyeyim kramp kara kedi gibi bir grup çağırsaydınızda o çocukcağızlar da öyle orada sırıtmasaydı.

üniversitede on erkeğin birlikte dolaşması

ülkücü olabilir ne ler mi kesin kesin ülkücüler.

2011 yılının en iyi olayı

dedi pat diye bizim müdüre hanım beyin fırtınası yaparken yaratıcı ekip durdum düşündüm düşündüm düşündüm yok dedim koskoca yılda hiç mi iyi olay olmaz sorarım sözlük.

efendi erkeklerin harcanması

harcamamak için çok uğraşırsın ama o ısrar eder harca harca beni harca diye diye sonunda dayanamazsınz varlığı yokluğu bir kıvama geldimi bir bakmışsın harcamışsın.

terazi burcu kadını

hayatınıza girdiğinde ondan öncesi ve ondan sonrası olarak değiştirecek olan kadındır eğer hayatınızın bir döneminde bile bulunduysa unutmanız imkansızdır hep birileri girer çıkar ama onu istemekten kurtaramazsınız kendinizi o ise çoktan gitmiştir. sinsi zeka sahibidir kendileri bir kere bittinizmi gözünde al bu dünya yanında ay da hediye deseniz yinede umurunda olmazsınız net tiplerdir özünde değişken ruh halleri onları eğlenceli yapan noktadır canları nasıl isterse öyle davranırlar hakkında söylenenleri pek mumursamazlar özgüven problemi olanlar yaklaşmasın olanıda gider havasına esir olur doğallığına tutulursunuz bir erkek nasıl mutlu edilir nasıl hayatının merkezine oturulur diyorsanız izleyin terazi kadınlarını bunun dışında kafasına göre takılır pek utanması filanda yoktur estetik delisi sanat düşkünüdür kafasındaki dünyayı çözmek zordur çözmeyin dahil olmaya çalışın.Dugusaldır fazlasıyla ama sulugöz demedim sevdikleri herşeyden önce gelir aile kavramıda fazlasıyla gelişmiştir daha ne denir ki mükemmeller mi ne.Biraz daha hareketlerini yakından tanımalıyım diyorsanız (bkz: Eternal Sunshine of the Spotless Mind)izleyin Clementine terazi kadınına en iyi örnektir.

unutulmaz film karakterleri

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Clementine Kruczynski (bkz: Kate Winslet)

kırmızı ojeyi iz bırakmadan çıkarabilen kız

şişe aseton kullanıp parmağı daldır çıkar yapan kız olabilir kendileri helal denir.

tuğba melis türk

Güzel ve aklı başında kızlarımızın gayet mantıklı olarak bu tür yarışmalara katılmadıklarından dolayı keçinin olmadığı yerde koyuna abdulrahman çelebi denildiğinin yeni örneğidir kendisi.

14 aralık 2011 rating ölçüm şirketleri operasyonu

Biraz önce AGB dahil çok sayıda yapım şirketine düzenlenen operasyon.

çirkin özgüveni

özgüven görüntüyle olabilecek bir durum olmadığından gayet doğal durumdur.

konyalıların daha müslüman olduğu gerçeği

koca bir yalandır yıllardır bu şekilde kandırıldık kandırılmaya da devam ediyoruz.

okulu sevmek

sevecek bir şey bulamayıp düşülen boşluk sonucu ortaya çıkan hastalıktır hemen kurtulmanın yolları aranmalıdır.

beşiktaş taraftarı

taraftar gibi taraftardır tüm aile maça gider çekirdek çitler ve gelir birlik beraberlik ne arasan var bu taraftarda ruh işi.

pis yedili

Haluk Bener yönetecek diye izlemeyi düşünüyordum bir de baktım ki yok hemen vazgeçtim izlemekten nasıl olsa her kanalda aynı şey var o da onların arasına katıldı.

türban takan izmirli sayısının azlığı

izmir ah canım izmir ne istiyorlar senden.

puzzle

yemek yemek su içmek gibi bir şey olmayınca olmuyor uyumaya gidiyorsun aklına bir parça takılıyor uyuyamıyor ah ne lanet şeysin dedikten sonra sıcak yatağından kalkıyorsun parçayı takıp uykuya dalıyorsun.

akıllı tv

Yetenekler Forumda diye bir yarışma başlatmış güzelde bir kız sunuyor.

akp ye oy vermeyecek insan profilleri

herşeye s.ke sarılır gibi sarılmayan insandır.