bugün

sözlüğe* gelen sevgi patlamamı yansıtabilen en basit cümle...
ben uyuyan dev.
(bkz: sana bayılıyorum) sözlük.
(bkz: abi seviyorsan git konuş bence)
yazar olduğun an itibariyle söyleyeceğin sözlerden birisidir.
(bkz: senden çocuğum olsun istiyorum sözlük)*
geç karşısına gözlerinin içine bak seni seviyorum lan de. bak göreceksin dayanamayacak. tecrübe konuşuyor oğlum.
(bkz: senden gocuğum olsun istiyorum sözlük)*
ich liebe dich Glossar,
je t'aime dictionnaire,
ti amo dizionario...

şeklinde diğer dillere çevrilebilecek söz.
sen içimde bir güneş
klavyemde hayatıma eş
eğlencesi beleş
teröristte keleş gibisin sözlük.seni seviyorum.
her girdiğimde aynı tadı alamıyorum ama yine de her sıkıldığım an boş kaldığım an giriyorum. bazen öylesine girmek istiyorum nedensiz. ayrı kalamıyorum özlüyorum. burnumda tütüyo bazen.
hiç yoktan senden bahsediyorum çevremdekilere,seni övüyorum. abartıyorum seni. senin adını ağzına alanları içime sindiremiyorum. kıçlarına tekmeyi basmak istiyorum. huzuru da kederi de aşkı sevgiyi de sende buluyorum. hem buluyorum hem ahkam kesiyorum. kendimi bi bok sanıyorum sayende.bi ona yardırıyorum bi onu övüyorum.
hayatı hareketli yaşıyorum sayende. sosyal ettin lan beni. *

(bkz: 70 lik rakım sözlüğüm ve ben)
(bkz: sözlük sözlük uber alles)
(bkz: ya benimsin ya toprağın)
karşılıklı olması umulur.
(bkz: yalarım)
(bkz: burda biri bizim kıza laf atmış gençler)
seviyorum be hacı seni.
(bkz: ece kscg)
sevdiğim sözlük bana abi deyince.. * * *
uludağ sözlük'e söylenebilecek sözlerden biri.

http://ufizy.com/#4bmZk2dXhfw/p/7/

sana aşığım, seviyorum sözlük! *
masumca bir itiraftır, umuyoruz ters tepki alınan bir itiraf olmaz.
seni seviyorum sözlük. Sevecek bir şeye ihtiyacım vardı, bende incir reçeli yerine seni sevdim sözlük...
sebebini cozemesem bile ben de seviyorum. fazla da dusunmemek gerek belki. seviyorsan keyfini cikar iste.
her ne kadar burada eski tanıdıklarım tarafından yalnız bırakılsam ve sol frame artık eskisine göre dala fazla sapkın olsa da sözlük hala en iyisi durumunda. yarın sabah bütüm var ve araştırma yaparken, konu sözlükte açılmış ve çok değerli iki bilgi verilmiş. bu bilgileri veren noran ve nevai isimli yazarlara teşekkür ederim. sözlüğe olan sevgim daha da arttı.

(bkz: saray istiaresi)
asosyalliğin dibini yaşadığım için söylemek istediğim söz.