bugün

entry'ler (370)

sözlük yazarlarının itirafları

Hat kursuna gidiyorum sözlük ve sınıftaki çocuğun biri bana her gun mesaj atıyor bıktım artık katil olacağım. Ne yaptıysam fayda etmedi ne yüzsüz insanlar var şu dünyada. itiraf kısmı ben artık benden hoşlananlardan hoşlanmıyorum ve aşık olmak istiyorum ya gerçekten ama bu sefer son olsun istiyorum hayatımda biri olsun ve şu çocuğun ağzını burnunu dağıtsın istiyorum.. hatta yanıma yaklaşan bütün erkekleri dövsün istiyorum. O derece de kıskanç ve aşık olsun istiyorum. Bu boşluktan bir şekilde çıkmak istiyorum artık.

recep tayyip erdoğan

bir çok uludağ sözlük yazarna inat başbakanımızdır adamın dibidir. türkiyenin gördüğü ve görebileceği en lider ruhlu başbakandır. (bkz: yedirmeyiz)

rabia işareti yapan türk

duyarlı türktür adamın dibidir. Vefasız şerefsiz hiç değildir mesela. haksızlığa göz yummayan türktür. eğer gezicilere destek vermediyse tadından yenmeyen über zakalı türktür!

ayrılan sevgiliyi geri döndürmenin yolları

hepsi geri döner siz sadece ayrılık sonrasında sesinizi çıkartmayın. Kayıtsızlığınızı ortaya koyun tüm bağları kopartın. onu gerçekten bitirdiğinizi hissettirin. Eğer siden haber alamazsa merak ve özlem zamanla geri dönmesini sağlayacaktır. Döndükten sonra ister kabul edin iter şutlayın artık orası size kalmış.

dünyanın en güçlü 3 ülkesi

ilk üç israilindir.

yazın ortasında hırka giymek

doğu karadenizde son günlerde mecburileşen harekettir. ağustosta hava bu kadar soğuk olurmu kardeşim?

sonunun bok olacağını bile bile sevmek

öleceğini bile bile yaşamak gibidir. Bağımlılık vazgeçememektir. O son anda çekeceğin acıyı hayal edip beklemektir.

yıllar sonra mesaj atan eski sevgili

genellikle sırf meraktan atılan, karşı tarafın incinip incinmeyeceği hiç umursanmadan yapılan harekettir.
Ama bazende gerçekten seven ve gerçekten unutamayan insanın yaptığı, kızılsada karşı konulamayan harekettir. Bu hareketin sonucu yeniden beraberliktir. Ama bu demek değildir ki herşey güzel olacak. Hayır hiç bir şey güzel olmayacak. Daha da kötü olacak. Pişman olacaksınız. Keşke o mesaj atılmasaydı diyeceksiniz. Ama her işte bir hayır vardır. Akışına bırakmak gerek.
Birinci kategoridekilere ağzınıza gelen küfrü sayabilirsiniz. Tabi o ayrımı yapabilmek gerek.

bakışmaktan yemek yiyememek

yeni evli bir çiftin ilk bir kaç gün yapacağı davranış olabilir. Ama taş çatlasa balayı bitene kadar yaparlar. Fazla mı uzattım acaba? Daha kısa da sürebilir.

hiç yok denecek kadar şort giyen kız

korelidir.

nick altına 3 entry girilmiş yazar

nick altı için yazmıyordur belki. Belki de o kadar dikkat çeken bir yazar değildir. Hem zaten her sözlüğün bir popüler kitlesi vardır. Bir de sıradan yazar kitlesi. Hepsi ortada.

mehmet ali alabora

darbe girişiminde başarısız olan akp nin insafına kalan insanımsı. Aşırı özgür demokratik galeyancı. Sonu güzel olurda ibret olur inşallah.

kadınları itici yapan detaylar

güzelliklerini geliştirip, zekalarını geride bırakmaları.

lahmacunu eliyle yiyen insan

bir seferde 7-8 tane yiyen insandır. Çatallamı yesin şimdi? Ne bileyip kaşıklamı içsin? Başa çıkılırmı öyle? Tadına doyulurmu? innasabirin.. innasabirin..

dünyayı saran illimunati tehlikesi

bir bu tehlikeyi göremeyen inkar eden tamamen geri zekalı kesim var. Bir de -illuminati dünyayı tek bir çatı altında toplamak isteyen iyi amaçlı bir örgüt- diye konuşan tamamen zihin kontrolünün etkisine girmiş embesiller var. iki grubada acıyorum.
Bu kadar yayıldıktan sonra elden gelecek olan pek bir şey kalmamıştır ama en azından, çocuklar üzerinde başlanan çalışmalara engel olunabilir. ya da bu konuda bilgisiz insanlar uyandırılabilir.
O insanlar Azınlıkta kalsada hayal ettikleri inançsız, imansız topluma ulaşamayacaklar.
Günümüzün en büyük tehlikesidir.

kızmış anne söylemleri

bana anne deme,
Bana tamam deme.

en iyi fantastik kitap

tabi ki game of thrones serisidir. Sonrasında,
Yüzüklerin efendisi
Harry potter
Açlık oyunları gelir.
Vampirli olan seriler kötünün de beteridir. Sıkıyorsa yeni bir dünya yeni bir dil yaratın.

atatürk ü sevmeyip kurduğu ülkede yaşayan insan

zeki insandır. Nerde beleş oraya yerleş felsefesine sahiptir. Bir rte yi sevmeyen insan değildir.
(bkz: saçmalamak)
Saçmalıyorsunuz a dostlar.

patates kızartması

ne mcdonalds ne burger king patatesi, esas mükemmel patates kuzine ateşinde pişen patatestir. bir kez yedikten sonra tadından bir daha vazgeçemeyeceğinizdir.

geri dönen eski sevgiliye söylenecekler

gittin ve ne üzüntülere ne acılara sebep oldun biliyormusun? Böyle ayrılıkmı olur? Ben senin beni hiç sevmediğini sanmıştım oysaki. Yaşadıklarımızı işaret olarak algıladım da ne demek? nasıl bir işaret aldında geri döndün peki? Korkunun ecele faydası yok. tamam sakinim. Ben de seni çok özledim. *