bugün

muhtemelen bir kaç yedeği olan yada kafası karışık ancak kaybetmektende korkan sevgilidir.
(bkz: mal)
(bkz: laf olsun torba dolsun)
ya seni seviyorum da demeseydi diyip şükredilesidir.
ağzı 'seni seviyorum' lafına alışmış sevgilidir.
Uzaktan seviyordur. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli demiş üstad. aerosmith harikası olan i don't wanna miss a thing dinler severken.
seni seviyorumu gerektiği zamanda aramanın önünü açmak amaçlı söyleyen sevgilidir.yoksa sevdigi falan yoktur.
aranip sorulmayi bekliyordur. super-ego ya sahiptir. illa egosunu tatmin edecekse atin camdan, gitsin.

ditdüt: imla
terk edilecek ya da terk edecek sevgilidir.
sevgisi tırt olan sevgilidir.
çok yoğun çalıştığını ve her seferinde aklında olup; sonra işe daldığını söyleyen unutkan sevgilidir. *
sınav bahanesini araya sokan sevgilidir. Hayır sanki tüm gün eşek gibi sınava çalışır da mesaj atamaz dersin, başkalarına laf yetiştirmeyi bilir ama.*****
askerde olması muhtemel olan sevgilidir.

çok özlenendir, kokusuna hasret kalınandır.

aramasın, sormasın, sevdiğini bildikten sonra...
reddedilmiştir ve rahatsız etmek istemiyordur.
elde etmişliğin mutluluğuyla kendinden geçmiş kişidir. tekmeyi yiyince aşk acısı çekecektir.
başka biriyle gizlice birlikte olan sevgilidir. o değil de böyle insanlara niye sevgili diyorsunuz, geri zekalı mısınız?
rahat sevgilidir. veya aşırı güvenin gösteresi olarak uygulanan bir davranıştır lakin tehlike arz eder her daim.
sevmiyordur. "seviyorum seni" derken yalan söylüyordur.
Bi cacik olmaz bunlardan,an geregi soyluyordur o iki kelimeyi, ezberlemistir, uyanik olunuz ifarkettiginiz anda uzayin bunlarin yanindan.
yedeğe almak isteyen sevgilidir. stoklamayı sever.
kafaya takıp bir de onu düşünme nedeni.. Muhtemelen bitmesine çok az kalmıştır. Yol yakınken uzaklaşmalı.
telefonla konuşmayı sevmeyen sevgilidir. *
Bir adet şahsen maruz kaldığım insan tipi, denemeyin bile yol yakınken dönün, kişilik bozukluğu, bilmem daha kaç çeşit bozukluğa sahip kişidir, böyle sevgiliyle bi bok yapılmaz, buluşulmaz, edilmez, adamı kanser eder.
Dublajı yapıp kaçmış sevgilidir.
atın gitsin yüzüne de tükürmeyin ayıp .
Öyle sevgili olmaz.