bugün

seni sevdiğimi bil ama sık sık arayıp sormamı, merak edip ilgilenmemi bekleme diyen sevgilidir, yenmez içilmez ve pışık demek suretiyle naniklenip uzaklaşılır.
aynı zamanda buluşmayı planlayıp sonrasında eken sevgilidir. *
kontörü olmayan sevgilidir.

ayrıca hep karşıdan beklememek gerekir, biraz da sen ara. madem ilişki 2 kişilik niye hep ben arıyorum?
ez ji te pir hezdikim diyen sevgilidir. bir türke aşık olduğu için ailesini karşı durur ve ailesini karşısına alamaz.
bunu diyen kesin dengesiz bi dişidir.
çok işi varmış çok yoğunmuş vs vs vssssss diyen insancık .
sevgisinden şüphe edilebilinecek sevgilidir. kişi seviyorsa ilgilenmek, aramak zaten içinden gelir, karşı tarafa sevgisini belli eder ki yapar, yapmalıdır...
ayrıca;
(bkz: lafla peynir gemisi yürümez)
sevgilisinin yanında başkalarının da sevgilisi olma ihtimali yüksek sevgili tipidir.
sevginin lafla değil, davranışlarla gösterilebileceğini bilmeyen kişidir.
söylenene mi inanır insan, yoksa kendi gözleriyle gördüklerine mi?
er kişi ise, seni seviyorum demesinin niyeti başkadır, bulamamıştır aradığını, ümidini de kesmiştir, aramaz sormaz tabi.

hatun kişi ise, mal olduğu için er kişinin aramasını bekliyordur.
artık demir almak günü gelmi bu limandan şarkısını söylüyor aklı karada kalsa bile yeni ufuklara yelken açmayı seçiyordur .onu hür bırakmak kendine verilecek en büyük cezadır.
kendi haline bırakılması gereken muhtemelen 2. gün sonunda merhabayı da kesme ihtimali yüksek olan yemek buldun ye dayak buldun kaç insanları.
bir an nick altıma yazdığım hissine kapıldım. *
"seni seviyorum" dediğinde "bence de galatasaray fener'e kadıköy'de yenildi ama yine de uefa kupasını alacak bak göreceksin.." şeklinde cevap verilesi sevgilidir.

(bkz: sen benim olmasan da)
anladım ben senin nasıl bi sevgili oldugunu, almıyım mersi denilesidir.
çakma sevgilidir.
antisosyal kisilik bozukluguna yakalanmistir. teshisi koydum, mutluyum. eki.
kişinin değil ellerin olan sevgili.
(bkz: yalandan sevgili)
ağır halde zencidir.

(bkz: ağır halde zenci olmak)
diger "sevdikleriyle" ilgileniyordur. siranizi beklemeniz gerekmektedir. beklemeye devam edin, ariza cikarmayin.
(bkz: başak burcu erkeği) dir kesinlikle. adam işten, güçten, arabasından bakımından kafayı kaldıramıyor ki. sinir sahibi bünyem böyle insanlar eseridir. en kısa zamanda bi hal çaresine bakılmalıdır. adamı/kadını çileden çıkarır böyleleri!
edit: eksilemeyen başak burcu kalmasın hobarey!*
özde değil sözde seven sevgili.
uzaktan sevmeyi öğrenmiş sevgilidir.*
bir üst modeli seni seviyorum ama onunla çıkıcam diyen eski sevgilidir.
(bkz: çiviniz çıktı)
herşeyin bir görünen bir görünmeyen yüzü vardır. vardır belkide bir derdi.