bugün

entry'ler (123)

22 aralık 2013 galatasaray trabzonspor maçı

ertelenmeden de maç alabileceğimi gösteren maç. Seviyorum seni galatasaray.

cem yılmaz dan şaka gibi bağış

gelinen son nokta. Bir koli olmasını geçtim bir tane bile olsa kitap arkadaşlar değersizleştirmenin anlamı nedir. Orası da okul zaten gönderilecek en gerekli şeyi göndermiş adam. aklımız fikrimiz para tabi.

evlenilecek erkek

hamile kalırsa kesin evleneceğim erkek.

sözlük yazarlarının boyları ve kiloları

164 boy, 51kilo

sevgilide olması gereken 3 özellik

eti puf almasını bilsin.
Mado da otururken çayın yanında gelen çiçeği sevdiceğinin saçına takmasını öğrensin.
Birde bıyıkları olsun.
Daha da istemem bir şey.

erkeklerin beren saat i beğenmemesi

gidip tuğçe gendigeleni beğendiklerini düşünürsek erkeklerin çok da zevkli olmadığı ortaya çıkar. Gerçi beyin yoksunu erkeklere de o yakışır.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

pastacı.

hollanda dendiğinde zihinde oluşan ilk imge

(bkz: inek)

islamiyeti türklerin yaydığı gerçeği

yaymışlardır hatta cihat anlayışındaki islami yaymak için adam öldürmek günah değildir dusturunu kendi vicdanlarına kalkan edip bir güzel saldırmış yayılmışlardır dünyaya. Ruhumuzda var cihan anlayışı dünyaya hakim olmak dürtüsü. Bu yüzden bahane bulmak gerekti.

tuğçe gendigelen i beğenmeyen erkek

secicidir.

14 aralık 2013 izmir in adıyaman oluşu

arkadaşın mesajı ile farkettiğim bilgi. Adıyamanda yaşıyor gözüküyorum. Haritada yerini sorsanız bilmem. Yozgat olsa neyse. Düzeltilmedide tekrardan umarım biz kızmadan izmir yaparlar.

fiziği güzel ama salak olan kız

bu benimdir. Hatta fiziğim güzel diyerek ilk salaklığımı baslatiyorum.

zeyid aslan ın aslan olmaması

kıçın göt olmadığı yalanı ile aynıdır.

cileklitart

nick altı yazılırken habersiz bir çare dolanmakta olan yazar. Ben buranın varlığını bile unutum yahu.

pes te kaybedince uydurulan mazeretler

her defasında da bozuk kol beni mi bulur arkadaş .

ikizler burcu en asil burctur

önce ikizler vardı sonra diğer burçlar oluştu.
Çok doğru yerinde başlık. Aksi ispatlanamaz.

bir erkek nasıl olmalı anketi

galatasaray oyuncuları gibi olmalı. Hepsi erkek maşallah. Hafif melo ya benzerse de tadından yenmez.

juventus ve real madrid in olduğu gruptan çıkmak

iki gün boyunca yenilsede dalga geçsek diye bekleyen cik ciklere kapak olmuştur. Hadi sonuçlar önemli netice daha da önemli dağılın bakalım.

yazarların en son sinir olduğu şey

göte kıç denildiği an acayip sinirlendiğim andır. Terbiyeli vekilin Popo demesinden iyidir düşüncesi ile de sakinleştim.

sözlük yazarlarının itirafları

ayda bir uludağ sözlüğe girerken ekşiden hiç çıkmıyorum. Öyle de vefalıyım. Ya hiç girmeseydim. Bardağın dolu tarafına bakalım lütfen.