entry'ler (50)

kayıp şehir

Hiçbir şeyin kayıp olmadığı dizidir. Hele ki Aysel tüm gücüyle var.

yazarların ruh hallerini anlatan şarkılar

Murat dalkılıç-neyleyim istanbulu.

arakan

insan haklarının kör ve sagır olduğu yer.

bir kereden fazla seyredilesi filmler

Titanic.
Yeşil yol.
Not defteri.

tatil de neymiş

esra erol da evlen benimleyi izlemekmiş.

arzum uzun

Tnt'de magazin dünyası prografımın şarısınvarı sunucusu..
Bir insan bu kadar mı itici olur.
evlat olsa sevilmez..Ekranlara çıkması acilen yasaklanmalı.

cornetto nun bedavasını vermeyen bakkal

'Bunun süresi doldu' diyen bakkal amcayla eşittir.

izmir in domuz eti yediği gerçeği

Gavur olan izmir değildir,gavur olan bunları yapanlardır.. izmiri karalamayınız.

alp kırşan

Grup kumpasın oyununa gelmiştir,yazıklar olmuştur.iyiler ne zaman kazandı ki sorusunu akıllara getirmiştir.

kpss ye hazırlanamamak

Dershane ve psikolojik baskıdan dolayı alın teri akıta akıta üniversite kazanılır tam rahatlayacağım dediğin evrede vize final derdiyle ite kaka okunulur.Dereceyle değil belki ama yine de okul bitirilir.Sonra KPSS dayatılır karşına.. O kadar koşudan sonra sınava hazırlanamama durumudur. Eğitim aşkı kalmamasıdır.Bir tür yıldırma çalışmalarıdır,yılınmıştır.

izmir şehit yürüyüşünün kaynaması

23 ekimde 24 şehidimiz için izmir gündoğdu meydanında yapılmış olan yürüyüşün Van depremi yüzünden kaynaması.

izmir deki en iyi kpss dershanesi

izmirde en iyi olan kpss dersanesidir.
+ Yediiklim

unutulmak istenen ilkokul anıları

Bundan tam 15 yıl önce ilkokula yeni başlanır sıraya oturdugumu ve direk ağlamaya başladıgımı hatırlıyorum. Sonrasında aşırı derecede sıkıştığımı, sonrada karnımın inanılmaz agrıdığını. Sonra zil çaldı ve ben Wcye gittim ama ordaki öğrencilerden korktugum için Wcye giremedim. Ve sırama tekrar geri döndüm.. 1. ders 2. ders 3. ders derken altıma yapmak an meselesiydi ve yaptım.. O kadar kokmuş olacak ki ögretmenim kokunun dışardan geldigini sanıp camı kapattı. Abartmıyorum öylece 3 saat sıradan kalkmadım. sonra eve geldim ve hortumla ananem beni yıkadı. Unutmak istiyorum unutulmak istiyorum.

kpss

4 yıl okulu bitirdikten sonra tam mutlu olmam gereken noktada kanayan yara.

sözlük yazarlarının telefon açılış mesajları

biliyorum cennetin en güzel yerleri senin.

erol köse

Sen hiç konuşma erol köse sadece yaz .. Yeter ki sus.

yanlış anlaşılan mesajlar

Hoşlandığın kişiyle mesajlaşılır.. Havadan sudan muhabbet edilir.. Konu nedendir bilinmez midyeye gelir.. Sonrası şöyledir:

K:max kac tane yersin?

E:Ben dondurma sevmem ki.

E: bir tane max bilirim o da MaX Feber

K:...

K:Maksimum kaç midye yersin diye sormuştum ama ben kabulumsun böyle de kabulumsun.

söför abi hızlı kaynana kızdı

ilkokulda gezi, forklör törenlerinde tutulan araçta söförü gaza getirmek için söylenen tekerleme mi desem şarkı mı desem bilemedim. Araçtran indikten sonra iki öğrenci arasında geçen sıkca karşılasan diyoloğlar şudur,

+ Söför abi hızlı kaynana kızdı demeseydik bu kadar hızlı gelmezdik ama.
- ... (hönk)

Aslında bu kadar hızlı gitmek gayem neymiş anlamadım. Dönüp dolaşacağım yer okul değilmiymiş.
Ne demişti Mahmut hoca;
+Okul 4 tarafı duvarlarla çevrili yer değildir okul her yerdir.
(Bir otobüs yolculuğu düşüncesidir)

ama zaman geçmiyor

Zamanın akmama durumu. akrep ve yelkovana kal gelmesi.

psikolojisi bozuk

Ruhsal çöküntü içerisinde olan kimse.