bugün

entry'ler (601)

comnet

internette yapmış olduğum araştırmalar neticesinde taahhütsüz en uygun fiyatlı internet sağlayıcısı.
Başvurmak isterseniz aşağıdaki kod ile 30 gün bedava kullanım kazanabilirsiniz.

CMT526YXH

bmw

yeni kasa tabir edilen g20 modelini geçtiğimiz aylarda satın aldım. Geçen hafta yasaklarda ekmek almaya giderken görünmez bir yayaya çarpmışım, aktif kaput sistemi devreye girdi. Sokakta dolanan görünmez adamlar az dikkatli olsun...

Oto boka çalışan yaya koruma sisteminin maliyeti 12 bin tldir.

zomato gold

Bugün satın almak için son gündür.
Aşağıdaki kodla %20 indirim ile 119₺ ye edinebilirsiniz.
indirim kodu
AVON6382 referans kodumu kullanarak Zomato Gold'a 20% indirimle üye ol, yemeklerde 1 alana 1 hediye, içeceklerde 2 alana 2 hediye ayrıcalığı mevcut.

uludag sozluk

Sözlüğü göreve çağırıyorum. Açılan başlıklar saçma sapan, yorumlar desen hepsi küfür içerikli, recep ivedik gibi.

bayrak kutsal mıdır

insan hayatı bile kutsal değil, bayrak nasıl olsun?

yağ yakan araçlar

2015 model 1.2.tsi motor vw polo, bakıma gireli 7500km olmuş, 1.5litre eksik var...

2018 ekonomik krizi

bilgisayar parçaları, otomotiv yedek parçası ve bilmum demeyelim, hemen hemen her şey için abi bu daha 3 ay önce x liraydı diyaloğu açmanıza sebebiyet veren krizdir.

hakan öztatar

Arabuluculuk sürecinin olumsuz sonuçlanmasını ardından avukatları arayıp, neden anlaşmadınız diye soran, gereksiz muhabbet yapan daire başkanı. Avukatın vekil olduğunu unutmuş sanırım.

bütün kanallarda çıkan lipton reklamı

saniyesi 100.000TL olsa düşünün artık.

lipton un yeni reklamı

Televizyon bozuldu diye kapatıp açtım. Tam süresini hesaplayan yazsın.

paribu

işlemi siz düzgün yaparsanız düzgün işlem yapan sitedir. Dikkat edeceğiniz husus balon oluştuğu sırada alım yapmamaktır. Mesela son 20 dakikadır, piyasa 59-60 bandında bu seviyeden alan üzülür. ytd. 12500USD x 4TL= 50.000TL diyelim %10 balon koy şu an piyasası 55.000TL dir 59.000TL den alan var hayırlı olsun.

Doları da 4TL aldım. siz düşünün artık.

narcos

Diziye geçen hafta başladım şu an sadece 2.sezon son bölüm kaldı, vallahi depresyona girdim, el patron sen bu hale gelecek adam mıydın ?

istanbul

Su saatte trafik sorunu olan şehir.

avukat

haftada bir sabahın 4ün de kalkılıp bi yerlere uçulan yahut arabayla gidilen meslek türü.

anadolujet

Saat itibariyle 14.90₺ lik servisi kullandım 6.40 uçağı için 4.40da evden aldı onun dışında eksilik bir durum olmadı, ancak hizmet profesyonel değil, genç bir eleman aracı sürüyor kafasına göre

sabiha gökçen

An itibariyle 2 poğaça bir çay 15₺ olduğu yerdir.

egemen edirneli

22.09.2015 tarihinde Keşan-Gelibolu yolunda geçirdiği trafik kazası sonucunda vefat eden motosiklet sürücüsü. Şahsım adına sadece Instagram'da rastgele takip ettiğim, ara sıra videolarına baktığım, şiir gibi güzel viraj alan, benimle aynı motosikleti kullanan genç bir arkadaşımızdı. Perşembe günü arabayla Gelibolu'ya gitmiştim, giderken bu yol ne kadar güzel, manzara ne güzel buraya motorla gelmek lazım diyordum. Arkadaşta aynısını düşünmüş olacak ki izmir'e giderken bu yolu kullanmış, Allah rahmet eylesin.

http://www.milliyet.com.t...edirne-yerelhaber-982947/

ibrahim kızıl

Hukuk bölümü zayıf olan kulüp.

hdp 1 kasımda barajı geçer mi

teröre hayır mitinginden sonra göt kıllarına inat, hdp.

sözlük erkeklerinin konuşabildiği konular

karı,kız, göt, başka konu konuşulduğu görülmemiştir.