bugün

genco dizisinde pınar isimli üniversite öğrencisini canlandıran oyuncu.ayrıca yönetmen ezel akay'ın yeğeni.
ukraynalı yüzüne ve zenci fiziğine sahip oyuncudur. müjdat gezen sanat okulunda okumakta ve şu sıralar genco dizisinde başrol oynamaktadır. güzel kızdır, iyi insandır.
ortaokulu çankaya ilköğretim okulunda okumuş(kardeşimle aynı dönemdeymiş ordan biliyorum hayranı olduğumdan değil) 1986 doğumlu oyuncu.hakkını yememek lazım hoş kız Allah için.
ilerleyen yıllarla beraber rol yeteneğini daha da geliştireceğine inandığım, özellikle doğallığıyla akıllarda yer edinecek olan hoş insan. başarı çok uzağında değil.
yahya kemal beyatlı lisesinde aynı dönemde okudugum,okuldan dolayı tanışık oldugum, güzelliğini begensemde oyunculugu adına aynı seyi söyleyemiyeceğim şahıs.
aptal ifadeli kız.
janjan filminde güzel karakterini canlandırmıştır.
doludizgin yıllar dizisinde gülşen karakterini oynamaktadır.
doludizgin yıllar'da genco dizisinde olduğundan daha iyi rol yapabildiği olduğu gözlerden kaçmayan yeni yetme oyuncu.
kanımca çirkin kadındır.
sanş eseri tanışma fırsatı bulduğum insan ötesi güzellik abidesi.
efenim ilginçtir 16 mart 2009 tarihi uykudan kalkıp okul yluna düşen bünye 514*nolu otobüse biner araba yolda akarken gözler bi hatuna takılır pek bi tanıdıktır. ulan ulan yoksa bu o'mu der bünye kendi kendine, meraklı bünye dayanamaz gider yanına tanışır evet ta kendisidir, pek bi hoş sohbettir hiç öle kibir kapris yoktur gariptir koca 514 de benden başka sadece yaşlı bi teyzenin onu tanımasıdır.neden otobüse bindiğini sorduğumda ise buca bi işi olduğu arkadaşının onu almaya gelmediğini ve geç kalmak istemediği için bindiğini söyledi ni tekim arkadaşıda yolda arabası ile otobüsü yakaladı şirinyer kipa durağında inen selen* arabaya binerek yoluna devam etti. *
acemi müezzin isimli yeni yerli dizide zaten yıllardır hayran olduğum hüsnün senin ey dilber isimli harika türkünün bu güzele ithafen ali tarafından söylenmesi ile yıllardır kim kanki bu hatun dediğim vefekat o buğulu türkü ve başında yan yemenisiyle sanırsam bu hatuna aşık olduğum hatun.. hayır kendisini üç yıldır tanırım * dönüp bakmamışımdır. lakin iki akşam önce hem türküye bir daha hem de bu güzele ilk defa... söyletmeyin lan adamı utanıyoz işte ;)
medya kralı'nda bütün sorulara bön, bön bakan 22 yaşında olmasına şaşırılan.. yenicede Kapalı çarşı'da oynayan..
çirkin de değildir güzel de değildir. makyajsız ruh gibi solgun bi teni var, dişlerinde sorun var, gözleri yine garip ve küçüktür..
(bkz: kaba kız)
öyle ahım şahım bir güzelliği yok. soyunuk resmimi görseler bana da güzel derler. o hesap
güzel hatun değildir. hatta çirkindir.

edit: (#6639845)'den sonra cozzzooozzzzzzz lağğğnhhnnnngggg...
şirinlik abidesi.
genco dizisiyle tanıdığımız güzel şirin bir oyuncudur ayrıca yönetmen Ezel Akay'ın yeğenidir. şimdilerde Kapalı Çarşı adlı dizide rol almaktadır.
güzel bir yüze ama aynı zamanda çok şiddetli bir iticiliğe sahip oyuncu. malzeme iyi ama içine kattığı ruh bir boka yaramaz. * * *
ses tonu beyin dalgalarımla oynayan oyuncu.
doludizgin yıllar isimli dizideki rolüyle ve o kaba konuşmalarıyla kafasını duvarlara sürtesim gelen, gözlerinde bir sorun olduğunu düşündüğüm ve bir türlü sevemediğim genç oyuncu.*
geçtiğimiz gece Reasurans Çarşısı'nda dövmeli, esmer, top sakallı piç görünümlü bir erkekle yiyişirken gördüğüm esmer hatun. * *
ekranda gördüğüm kadarıyla güzel değil derken, yakından görünce "oha be güzelmiş. seksi hatta." dedim. zenci kadınların fiziğine sahip. başarılı bir arkadaş. çok haşin öpüşüyordu ayrıca.

düzeltme: ben mi öpüş dedim dostum? yapıyordu, engel mi olsaydım? *
bir dönem trt yayınlanan doludizgin yıllar isimli dizide sürekli kavga eden, deli bir tipi oynayan oyuncu.
fotoğraflarında görüldüğü kadarıyla, ismi kadar güzel olmayan oyuncu.
ayrıca;
(bkz: selen dediğin sarışın ve uzun boylu olacak)