bugün

kendisi hakkında entry girilmemiş yazar.duruma üzüldüğü farkedildiğinden olaya müdahele gereği hissedilmiştir.
kendisi hakkında entry girilmeyişine üzülen, üzülmekle kalmayıp diğer yazarları kıskanan, bu duruma uykuları kaçan, insan içine çıkacak yüzü kalmayan yazar. * * *
yarım yarım yaran yazardır. yazsa da gülsek dedirtir. esprinin doğuştan gelme bir yetenek olduğunun ispatıdır kendileri.
sevdigim delikanlı ve web dizaynında uzman bir kişiliktir,beni sözlüğe kazandıran yazar kardeşimdir.
(bkz: evlenmek isteyip de evlenememek) başlığı altındaki yazdığı diyalogla gönüllerde taht kuran yazar. panelci kardeşim.
(#132932) görüldüğü kadarıyla boka meraklı bi yazar.
(#132932) bu linkle beni benden almış yazar kardeşimdir.saolsundur varolsundur**
(bkz: #132932) bu linkle birçok bokat iziyle karşılaşmama neden olan,bütün bokatlara 10 puan vermeme neden olan,,sitedeki gözüme kestirdiğim bir bokatın kendisinin olabileceğini tahmin ettiğim bokatsever arkadaş.
ratemypoo.com sitesinde kendi dışkısının resmi olmayan, yazdığı bu siteden sevgili sözlükçülerin de haberinin olasını isteyen düşünceli yazar. *
verdiği bir haberle beni havalara uçuran yazar. kendisini severim, amcasını da severim yeterki jack daniel's olsun denilesi zat.
sözlükteki komik yazarlardan.yazdığı yazılar takip edilesi ve ibret alınası yazar.*
karın kası yapmaya yarayan, insanı yaran hikayeleri, yaşanmışlıkları müthiş mimikleriyle süsleyerek anlatan adam. keyifli muhabbetin adresidr kankam. ulu adminim:)
ayrıca vurucu jack daniel's ile bizleri tanıstırmıştır.
(#173665)entrey siyle beni gülmekten yerlere yatıran yazarr
olmazsa olmaz yazarımızdır,ince eler sık dokur ve oyle yazar kendileri.
okulda bana hitap edilen kelime.uyuz olurum ismim can diye de bu bana yapilmazki.ayrica iyi bir sozluk yazari.yazilari iyi okuyan ve iyi yorumlayan,sohbeti hos insan.
boş işlerle uğrasmaktan baska hiç bişi yapmayan, eşşeğin bile 4 senede bitirdiği bi okulu bitiremeyen, sonunu merak ettiğim sözlük yazarı. (bkz: http://www.buadaminsonune...iolanvarsasoylesin.org.tr)*
tamam kabul ediyorum, geç bir entry oldu bu ama "geç oldun, güç olmasın"cılardanım ben de.
-sözlüğün her başlığının altında mutlaka kayda değer 1 entryi bulunan, sempatik, kurgulayıcı bir mantığa sahip, sözlükte hit yazar olmaya aday, tanımaktan mutluluk duyduğum yazar.
nickimin altına ilk entry giren yazar*bende iadeyi ziyarette buliniyim dedim.*
para babası olma yolunda hızla ilerlemektedir kendisi. bursa ovasının mahsülü kendisinden sorulur. fazla bir şey istemiyorum kendisinden, mahsülden birkaç kasa sebze meyve göndersin yeter. hem mübarek ramazan ayındayız, sevaba geçersin biraz, yoksa dalmaya geleceğim ağaçlara ona göre!
sözlükteki ilk günlerimde tanıştığım, ancak kaynaşamadığım, kaynaşırız zamanla dediğim, uludağda okuyan ve şimdiden bir işi olan * cici yazar. pek bi içimi dökmüşüm kendisine, saçmalamışım, hor görmemiş, sağolsun.
kendisini tanımamakla birlikte,
ismimden dolayı çoğu insanın bana hitap şeklidir.
iş hayatıyla birlikte sözlük hayatı sekteye uğramış anlaşılan. para görünce bozuldu mu ne? * nice yıllara.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
fragmanına bakarsak berk hakman üzerine kurulmuş ve çok da güzel olmuş dedirtiyor. rahatlıkla kotarır o rolü eminim, diğer başrolde ezel akay'ın yeğeni var. umarız iyi filmdir.
Aydın Sayman'ın, sır çocukları ile birlikte en çok ilgi gören filmi, 2006 yapımı. yanılmıyorsam geçtiğimiz günlerde bir tv kanalı da ekrana getirmişti bu filmi.

olay örgüsü ve oyunculuklar çok ahış şahım olmasa da kendi içindeki tutarlılığı ve özgün senaryosu filmi izlenebilir kılan ayrıntılar. berk hakman'ın (filmde üstelendiği karakterin adı 'janjan') deli rolünü başarılı bir şekilde yerine getirmesi de filmin bir başka olumlu yanı.