bugün

gece 1-2 halı saha maçı vardır.
aseksüeldir.
muhabbet kuşumdur.

çiftleşsin diye komşunun dişi muhabbet kuşuyla aynı kafese koyduk, dişiden kaçtı orospu çocuğu.

ondan sonra kumandaya yem veriyor. ''kumanda sana bakmaz'' dedik, dinletemedik.
ne istediğini merak ettirendir.
seçici erkektir, her kadınla yatılmaz azizim..
bıkmıştır.
sözlük yazarlarının taşladığı kişi olacaktır. insanlar ne kadar uğraşıyor buralarda biliyor musunuz, ağlıyoruz bilcümle.
seks yapacağı kızı kendine yakıştırmayan erkektir. mına koyim bi kızlar seçiyor sanıyor bazı nefes alsıncılar.
eve gelmeden önce daha iyisini yapan erkektir.
seks yapmak istememesinin nedeni olarak bu akşam veya şu an canım istemiyor bahanesini kadınların inandırıcı bulmadığı ve ardında başka sebepler aradığı erkektir. seks yapmamak için en çok ileri sürdükleri bahane olan canım istemiyor kendilerine karşı öne sürüldüğünde neden bu kadar inanılmaz oluyor varsa bilen öm den gelsin.
yoktur. az vodka vardır.
sabahında spor salonuna gidip fitness yapacak erkektir.
(bkz: ölü erkek)
bilim adamları'nın böyle bir türü gerçekleştirmek için kök hücre üzerinde deney yaptıkları ve fareler üzerinde denemeye başladıkları doğrudur. (bkz: isviçreli bilim adamları açıkladı)
ölmüştür.
büyük ihtimalle çoktan helvası yenmiş, üstünde çiçekler açmıştır.
henüz iki dakika önce seks yapmış erkektir.

not: üçüncü dakikadan sonra yavaş yavaş açılır.
içlik giymiştir.

(bkz: sevişmeye hazırlanırken içlik giyildiğini unutmak)
hiç canı çekmiyordur.
görsel
Sebebi bellidir

görsel
Benim ulan partnerim de var ama sadece soft sevisiyoruz en fazla ama sekse hayır.
bu aralar çok aseksüelim ya. bi duruldum. kalıcı bir şeyler peşinde olduğumdan ben olabilirim. zira ziyadesiyle doydum. özlediğim duygular var. bir kadının içini bu sefer ruhumla doldurmak peşindeyim.

ama etrafıma baktığımda buna değecek kimsenin olmadığını görüyorum.

buda beni her şeyden uzak bi noktaya itiyor.
şarap,bach ve loş ışıkla romantizm seven erkektir belki. hemen de erkek değildir demeyelim. bazı insanların fetişleri farklıdır.
YouTube da makyaj vlogger ıdır.