bugün

entry'ler (683)

koalisyon hükümeti isteyen yavşaklar

başkanlık isteyen bitlerin yavrusu olan yavşaklardır. ama bi bit değillerdir.
azalarak bitin bit kurusu din tüccarları.

iç savaş olursa kaçacağınız ülkeler

bilecik'tir. kim bulacak bilecik'i de gelecek.

şenol güneş

benim menajerlik oyunlarında yaptığımı gerçek hayatta yapan saygı duyulası teknik direktör.

sen milli takımda (isterse omurgasını gs'li değil barça'lı oyuncular oluştursun farketmez) kaos futbolu değil de mis gibi modern futbol oynat başarılar kazan. seul yapıp geldikten sonra trabzonu gökdenizlerle fatih tekkelerle zirvelere taşı. bursa'ya şampiyon bursa spor takımından bile daha iyi top oynat, bir sürü oyuncuyu yıldız yap. (her ne kadar fenerbahçem onları da öğütüp bitiriyo olsa da.) şimdi beşiktaş'a gel yine harika futbol, 10 numara teknik adamlık. biz hala fatih terim diye dolanalım ülkece.

not: aziz baba'lıyım.

1 90 boyunda kaslı geniş omuzlu erkek

9cm boy, olmayan kas ve olmayan geniş omuzla kıl payı kaçırdığım erkek türü.
bir tek cinsiyet tutuyo. amorti gibi bişey.

öğretmenlik en kolay meslek

bir öğretmen olarak yüzde yüz katıldığım düşünce. sonuçta öğretmen olmayanlara öğretmen olma şansı tanınmadı.
mesela ben ortaokuldayken bana dediler sen kafana göre takıl. 24'ünde gel istediğin okuldan başla. oh mis.

bedelli askerlik

askerliğini erzurum'da yapmış 354.dönem ksd bir dedeleri olarak bedelliyi erzurum'da bir bankada yapacaklara her türlü yardımcı olabilir, deneyimlerimi aktarabilirim. *
tanım için: yapan herkese geçmiş olsun dediğim askerlik türü.

askerlik

sırf alay komutanının hoşuna gitmez denilerek meydandaki yağmur suyunun iki kişiyle yok ettirildiği şirk yuvası.

ama bi tane 10kg'lık yoğurt kovasıyla.

ve bir yandan sağanak yağmur yağarken.

rabbim yağdırdı biz çektik, O yağdırdı biz çektik.

alenen şirk koştuk.

bir ben eksiktim

sözünü tutmamış, usta birliğimde bir kalıp sabun bile göndermemiş yazar.(#22882640)

yazarların başucunda bulunan eşyalar

lebtob. dün gece yine 5468956'ncı defa düşürmüşüm uykumda. merak etmeyin yaşıycak.

yazarların beklediği mesajlar

"oku!"

magic johnson ve larry bird belgeseli

geçenlerde tesadüfen rastladığım ve yaklaşık bir buçuk saatimi ayırdığım, bitmesini hiç istemediğim belgesel. adeta bir film gibi. genelde hangisinin iyi olduğuna dair kıyaslamaları okur, izlerdim. bu yapımı izledikten sonra bir tanesine diğerinden daha iyi demek çok zor. o yüzden magic johnson'dan yapacağım alıntı düşüncelerimi en iyi şekilde ifade ediyor: "ben ondan daha iyi bir 1 numaraydım, o benden daha iyi bir 4 numara."

vaktinizi ayırın pişman olmayacaksınız derim.

http://www.youtube.com/watch?v=jtykEHPRO1Q

zin6zinzin6

hakkımda müthiş tespitlere imza atmış ex-suser. niye sildiler anlamadım. *

çok konuşmasına rağmen saçmalamayan insan

(bkz: beni tanıdılar sen kaç)

edit: ups bir hata oldu galiba. ben çok konuşmamasına rağmen saçmalayan insan diye okudumdu. *

memelere bakarken yakalanınca söylenecek sözler

"Bakmasam önemli değil, baksam önemli olurdu."

yazarların ilk oynadıkları bilgisayar oyunu

olm çok klasik la.

(bkz: super mario)

ilk defa çay demleyeceklere tavsiyeler

sevginizi katın.

yazarların çalmak istedikleri enstrümanlar

gitar. ama hava olsun diye değil valla tamamen hobi amaçlı. bir gün öğrenirsem burdan söz veriyorum; ne kız tavlamak için kullanıcam, ne artistik hareketlere giricem ne de akdeniz akşamlarını çalıp söylücem.*

moussa sow

kendisiyle geçirdiğim 4 verimli sezonun ardından aykut kocaman'ın fenerbahçe'deki gol rekorunu kırmış kobra.

(bkz: football manager 2013)

not: son oyunum bu. sora fm 14'e geçicem işalla.

4 5 milyon dolarla yakalanınca verilecek ifadeler

yaptım, evet yaptım ama sor bir kere niye yaptım?

halk bankası müdürüne atılan korkunç iftira

son yıllardaki gelişmeleri kendi çapında takip eden bünyemi şaşırtamamış iftiralardan sadece biridir.

ergenekon'da balyoz'da ortaya atılan iddiaların komikliği karşısında bişey yok, iktidar aleyhinde bi komiklik, bi abukluk olunca auvvvvv.