bugün

tam bir öğrencidir.eksiksiz,kusursuz ve insanı çileden çıkaran.
sıcacık yataktan çıkmanın en acı halini yaşayan öğrencidir. Bu aralar benimdir aslında.
uykularımın kaçmasına sebep olan öğrencidir; çünkü rakibimdir. ayağını kaydırmak lazım.
''madem o kadar sorumluluk duygusu kabarıktır gece nasıl uyumaktadır, erken uyanmanın garantisi nedir?'' diye sorulabilecek ogrenci tipidir.

gerekirse gec yat ama garantiye alıp uyusun derim ben. ya da tercih meselesi ne bileyim.

not: alarm 2 durumda da var !1!!
ya etrafa inek gibi görünmeye çalışıyordur yada saatlerce ders çalısıp başarılı olunabilecegini düsünen saf ögrencidir. O saatte okuduğunu anlayabiliyorsa helal olsun.
sabaha kadar uyumayıp ders çalışan öğrenci değildir. sabahın 6'sında uyku açmaya çalışmak yerine madem yüksek not istiyorsun, idealist ol ve uyuma! tek yol devrim!

nereye geldi gene konu?
şimdi uyuyum sabah erken kalkar çalışırım ''demeyen'' öğrencidir.
aynı günde iki sınavı olan öğrencidir. yoksa çalışacağından değil.
takdir edilesidir. özenilendir. ve hiç olamayacağımdır.
helal olsun.
Akşam huzurlu uyuyan kendine yalan öğrencidir.
sobalı ve bahçeli bir evde yaşamışlığı olan biri olarak ben çekyatın altında saat sabah 6 da uyanan bir fare vasıtasıyla biyoloji çalıştım günlerce. belki şu anki kariyerimi ona borçluyum.
zamaninda benimde erken kalkip aralarina girmek icin ugrastigim ama uyanamadigim ogrencilerdir.
öğlen sınavı olan öğrencidir.
hayatının hatasını yapıp tıp yazan öğrencidir, evet sözlük yarın sabah nöroanatomi beni bekler. sikimsonik konudan bi bok anlamadım derste, bi umut çalışmayı denicem artık.
uykulu halle defterin üzerinde uyuya kalıp bir anda sıçrayıp koşarak okula giden ve kopya çeken öğrencidir.
yüksek ihtimalle tıp fakültesi öğrencisidir ve komite sınavına iki haftadan az bir süre kalmıştır.
eğer ailenizin maddi durumu iyi değilse ve de sorumluluklarınızın farkındaysanız hiç de zor bir eylem değildir ben çok faydasını gördüm çok iyi bir anadolu lisesinde okudum şimdi de çocukluğumdan beri hayalini kurduğum yerdeyim ve hala sabah erken kalkıyorum...
yeterki ne istediğini, neden istediğini bil saatlerin ne önemi varki.
sabah kalkıp kendini geliştirmek adına enstrüman çalışan müzisyenden, para kazanmak için erkenden yollara düşen simitçiden amaç olarak farkı yoktur, Amaç başarı ve gelişimdir.
an itibariyle bigbadtrip denen yazarımsının yaptığıdır.
Önünde saygıyla eğildiğim öğrencidir.
Ben ki her defasında denerim bunu, beş on dakika arayla 50 tane alarm kurarım, sonuncusunda ya kalkarım ya kalkamam. Ondan sonra kalkabildiysem mal mal tavana bakma seansım başlar. Sonra kalkar etrafa bakınırım. Zaten ayılmam falan anca sınav saatine tekabül eder. Dolayısıyla çalışamadığım gibi sınava da geç kalırım.
burada yaptığını söyleyen yazarımsıların kendini kandırdığı eylem. bu başlığın uplanıp buraya gelmesini bekledin ya da zaten başlığı aratıp yazan sensin. bakıyorum yazılar hemen hemen uzun. diğer seçenek sol frameye düşene kadar başlıklari geziniyodun görünce aha ben dedin sanki çalışıyo gibi. dur bide ben entry gireyim dedin. neyse geçemicen amk o dersten. hakettin bunu.
aptalım ben. son güne bırakmazsam rahat batıyor.
görsel
görsel
akşama fırıldak çevirecek öğrencidir.