bugün

entry'ler (562)

ben bu yazıyı sana yazdım

sana en son şubat ayının 8 inde yazmışım aradan çok uzun süreler geçti ben seni unuttum çoktan ama bana yaptıklarını unutamadım ve şunu unutma ömrüm boyuncada unutamıcam ama söyledğim oldu değil mi bak geri dönmek istiyosun beni unutamadığını söylüyosun pişman olduğunu söylüyosun ama ben. Seni deliler gibi seven ben sana dönemiyorum çünkü bana yaşattıklarını unutamıyorum. Ne yazık ki olmucak seni affedemicem umarım hayatın boyunca seni bi daha kimse üzmez. Keşke beni bırakıp gitmeseydin de bu kadar üzmeseydiler seni. Sana verdiğim sözü tutamadığım için beni affet ama o sözü ilk sen bozmuştun yinede gözlerim dolarak yazıyorum bunları son sözüm sana şu lütfen affet beni..

sevgilisine bekaretini verip onu terk eden kız

bekarete önem vermeyen kızdır, ileriyi düşünmeyen kızdır.

90 ların özlenenleri

eski sevgilim. 90 doğumluydu çok özledim.

hala, bana yapmış olduğun onca şeye rağmen, utanmadan beni arayıp hakkını helal et diyorsun. seni affetmediğimi ve hayatım boyuncada asla affetmiyeceğimi bildiğin halde. sana hakkımı helal ettim desem nolcak o zaman daha mı rahat gezceksin yeni sevgilinle, daha mı rahat tutcaksın ellerini, gözlerine baktığında için acımıcak mı şimdi acıdığı gibi, için rahatlıcak değil mi bir nebzede olsa, bana yaptıklarının acısı dincek belkide içinde, ama hayır affetmicem seni, asla hemde.kalbim etmedikten sonra helal ediyorum desem nolcak bunları hiç düşünmüyorsun değil mi. uyuyamıyormşssun geceleri öyle söylüyosun bide bana. şimdi anlamışssındır belki bana çektirdiklerini. sana son sözüm sadece şu; kendine iyi bak, hoşçakal.

kayıp şehir

renault megane arabayı renault toros marka arabayla karıştıran yazarların izledği dizi.

kısa süren mutluluklar

sona eren her mutluluk kısa sürmüştür, mutlu zamanlar hızlı geçer.

türk kızlarının seks sırasında söylediği kelimeler

meşgul olmaktan dolayı pek fazla duyulamayan ve anımsanmayan kelimelerdir.

kayıp şehir

son bölümünde kartla ve start düğmesiyle çalışan megane marka arabayı anahtarla çalıştırmaya çalışan ve buna inanıcağımızı düşündüren dizi.

hayatında hiç kimseyi terk etmemiş erkek

her zaman terkedilmeye mahkum olan erkektir.

24 saat

20 dakika dizisinin 72. bölümden sonra alacağı isimdir. (bkz: 20 dakika)

kavgaya pepe ve ibrahimovic ile gitmek

burda bahsedilen pepe çizgi kahraman olan pepe ise kavganın sonucunun pepe nin söyleyeceği şarkıyla belirlenmesi muhtemel olacaktır.

hala neden arıyosun beni açmıyorum işte açmıcamda asla senin sevgilinle olan mutluluğunu duymak istemiyorum çünkü, evet seni affetmiyorum ve affetmicemde. hoşçakal.

mavi göz vs yeşil göz

sahip olduğum mavi gözler sayesinde seçimimi maviden yana kullandığım göz rengidir. (bkz: az canlar yakmadık)

şirket laptopı

bir şirket aracının verdiği rahatlığı vermez.

otobüslere yaşlılar alınmasın kampanyası

izmirde bu yoğunluğu önlemek amaciyla mesai saatleri baslamadan once ve is cikisi saatlerde otobusleri ucretsiz kullanan 60 yas ustu vatandaslarin kartlari gecersizdir. boylelikle kalabalk onlenmis olur.

komutana ben senin bildiğin erlerden değilim demek

götün acikta kaldigi bir rüyadan uyanarak sonuclanacak eylemdir.

kola kızıp kıza jilet atmak

içtiği kolanin asitinin kaçtiğini düşünüp kiz arkadaşina jilet atmişta olabilir.

hadisenin memeleri

an itibariyle karşımıza çıkan ikili.

hem zeki hem güzel hem sadık hem fedakar kız

bastan oyle gozuksede sonradan sadakatsizlik yapabilir terkedebilir. (bkz: kendimden biliyorum).

otomatik vites kullananların salak olduğu gerçeği

ehliyetimi ilk aldiğim zamanlar ayni dusuncede olduğum ancak otomatik vites kullandiktan sonra böyle dusunduğum için kendime salak dediğim zamanlar oldu. otomatik vites candır.