bugün

entry'ler (531)

kızların teklif etmesi

Geçenlerde yapmış olduğum eylemdir. Bi de çocuk alt dönemimdi. Sonuç ? Reddedildim gençler. Üzgün müyüm? Aksine eğleniyorum baya çocuğun Girdiği triplerle :D Türkiye'ye göre fazla openmind olduğumu tekrardan farkettim sadece. Öyle işte .

iran denince akla gelenler

Din, baskı, yobaz, ninjalar, hüloğumonlar.

sözlük yazarlarının itirafları

ingiliz doğmak isterdim amk, ingilizce Öğrenmeye çalışmaZdım.

kızların yabancı erkeklerle evlenememesi

Valla şu an en uygun eş Adayım bir FRANSIZ . Olursa yazarım buraya bebişim , evlenebilen örneklerin sayısı kümülatif bazda artmış olur .

snapchat

Yavşakchat.

pediatri

Sözlüsüne girecek olduğum için sevindiğim staj . Neden seviniyorum ? Çünkü bitecek lanet olasıca staj sonunda . Hayattan soğutandır, bunalımlara sokandır pediatri.

sevişilecek en iyi gün

Menstruasyon yeni bitmiş , ağdanı yaptırmışın oh mis . Böyle zamanlarda sadece sevişmeli insan .

parov stelar

The sun'ı milyon kere dinlemişimdir ama diğer şarkılarını niyeyse o kadar sevememişimdir. Ha bir de 13 Aralık' ta istanbul konseri olacak babyon' da, bilginize efendim..

kedi beslemek

Beslemeyin önermiyorum. Hele de öğtenciyseyseniz ve bölümünüz zorsa hiç bulaşmayın. Maması, kumu, tüyü, heryeri tırmalaması, kısırlaştırılmamışsa azgınlık dönemleri, o azgınlık dönemlerinde evin bilimum yerine bilerek ve isteyerek koku bırakma amaçlı pislemesi, vs vs çekilmez. Ben 1 yıl bakabildim bana yetti. Artık yoğurdu üfleyerek yiyorum. Bir daha asla evde hayvan bakmam. Sokaktakileri sevin, besleyin daha iyi.

interrail

Tek başıma gerçekleştirdiğim , iyi ki de tek gitmişim ve iyiki böyle bir tecrübe edinmişim dediğim gezidir. Work and travel için cesaret vermiştir( tabi para biriktirebilirsem seneye kadar ).
Güzeldir, gidiniz , kimseyi takmayınız tek gidiniz. Orada milyon insanla tanışıyorsunuz zaten; yakışıklı gençler , güzel kızları da unutmayalım tabi . Güzel bir gençlik macerası oluyor ve tek çıkıyorsanız büyük bir deneyim ve özgüven kaynağı .

Tek gideceğim dediğimde insanlar biryerleriyle gülüyordu ya da inanmıyordu . Biz dört erkek gittik yine de hırsızlığa uğradık sen tek kız nelere uğrarsın bilemiyoruz hahaıjauau tarzı cesaretlendirmelere rağmen tek başıma çok da eğlenerek tamamladım. Mutluyuz gururluyuz , herkese tavsiye ediyoruz . istiyorsanız kimseyi dinlemeyin ve gidin .

Not: Eğer varsa vize dışındaki tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

interrail

21 temmuzda tek başıma yapacaum olaydır. mutluyuz, gururluyuz , yeşilimizi de aldık rahatız.

benim adayım

Emine Ülker Tarhan'dır.

9 temmuz hugh laurie konseri

Bir konser için tek günlüğüne Hatay'dan istanbul'a gidilip gelinebilir mi ? Evet , gidilip gelinebilir. Peki çok da zengin olmamama rağmen 225 liraya bilet alınabilir mi ? Evet , alınabilir . 21 yaşıma kadar satın aldığım 2 müzik Cd'sinden biri let them talk olunca, house'u da çılgınlar gibi izlediysem be aynı zamanda bir tıp öğrencisiysem ve hugh laurie'ye bir zamanlar platonik olarak aşık olduysam her türlü çılgınlığı yapabilirim .

açlıktan ölseler bile yazarların yemeyeceği şeyler

Herşeyi yerim. Açlıktan ölecek herkes herşeyi yer, yemem diyen saçmalar .

aynı anda 2 erkeği idare eden kız

iki çok az . Tüm özellikler tek bir kişide toplanamıyor malesef. Her çiçekten bi bal almak lazım cinıms.

bisküvi lokum ikilisi

Bahçeli Başganın çok sevidiği bir yiyecek türü olan püskevittir.

urfa kebap eskişehir

Eskişehir'deki güzide mekandır. Eskişehir'de olup da hala buraya gitmeyen varsa şiddetle tavsiye edilir. Ikramlarla bile doyabileceğiniz mekandır.

survivor

Acun yavşağının yaptığı Türkiye'deki Dölisraflarının da zevkle izlediği uyduruk program.

biscolata erkeği olmanın yolları

ispanyol doğmak.

wall street institute

Kayıt yaptırmayı düşündüğüm kurumdur. En kalitelisi bu sanırım .