bugün

entry'ler (225)

mdts

Reis yazar. Oturdu adam dertlerimi dinledi. Burda bir dostum daha olduğu için sevindim.

iyi geceler öpücüğü

nasıl olduğunu merak ettiğimdir. Kızlaaarrrrr.

akp kürdü türkten üstün yaptı

akp'nin kürtlere prim verdiği sürede gelişen durum.

ayseyiandroit

nereye saldıracağını bilemeyen, kız bile denilmeyecek şahısların hedefi olan zeki ve değerli yazar.

üniversitede ortalığın amına koyacağım diyen genç

yanlış düşünmektedir. gelsin ben onu şimdiden avutayım. üzülmeyin la ama ebeniz sikilcek.

uludağ sözlük ün en kezban kadın yazarları

(bkz: cilekli turta) (bkz: aristocrazia)

pisa kulesi etrafında ne yaptığı bilinmeyen güruh

(bkz: tavaf)

cilekli turta

(#19200046) 'arkadaşlar hiç kusura bakmayın ama iki tane sandalye bana zimmetli' kısmından sonra baktım bu ne amk yaa dedim. kompleksiz olduğunu mu düşünüyor onu anlamadım ama çok yapmacık duruyor son zamanlarda.

bir polis kadin

vay amk erkekmiymiş diye düşündürten yazar. ne hayallerim vardı la.

ygs den 491 puan almak

gayet doğaldır arkadaşlar abartmayın. bende yıllar önce buna yakın puan aldım he boğaziçine yerleşemedik ama galatasaray kabul etti beni.

ben bu yazıyı ygs türkiye birincisine yazdım

afferin benim yapamadığımı yaptın.

fatmagül fakı

artık itici gelen survivor yarışmacısı. adriana felan diyordukta bu amk ya mıy mıy mıy.

yazar yazmaz yazan yazar

bir ara pkk yandaşlarıyla tartışıp çaylak olmamışmıydı bu yazar? şimdi de pkk yandaşı diye mi üzerine gidiyorsunu? sevdiğim saydığım yazardır. üzülmemesini diliyorum.

aristocrazia

(#15117923) sen kimsin de hemşireleri küçük görüyorsun? şunu övün la yazık. geri dönsün inine. geri gelmemesi gereken yazardı yazık.

aristocrazia

(#19102563) (#16930284) yine başlayan yazar. çocuğum senin ne bitmek bilmeyen bir egon var? tamam sen mükemmelsin sen tıpçısın bizde ezik mühendis adaylarıyız şimdi tatmin oldun mu? hepimiz bir alana toplaşıp senden iyisi yok desek yeminler etsek yine riyadan vazgeçemezsin.
(#15531819)

falda şişko kıllı kezban çıkması

kabaran bir şey çıkmış işte.

gelmiş geçmiş en büyük icat

şişme kadın.

vatan hainlerinin başlıca özellikleri

yedirdikleri kaba tükürmeleridir.

ulu roman

albırt dirildi. albırt'ın yolu olsun diğeride.

ulu roman

albırt öldü. öldürün lan yaprak dökümü bile bitti bu bitmedi.